Položka: EX10040439

|

Model: PHYSA TOULOUSE BLUE

Masážní lehátko - 185 x 60 x 63-86 cm - 227 kg - modrá barva

Kč 3,599.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • mobilita – montáž v několika jednoduchých krocích v salónu nebo přímo u zákazníka
  • stabilita – rám z bukového dřeva s nosností do 227 kg
  • nenáročná údržba – čalounění z PVC se snadno čistí a udržují
  • individuální nastavení – výšku a opěrku hlavy lze upravit podle přání zákazníka
  • komfort – 40 mm polstrování, loketní opěrky a otvor pro hlavu zaručují pohodlí při ležení ve všech polohách

POPIS PRODUKTU

Skládací masážní lehátko s variabilním použitím

Ať už chcete rozšířit počet masážních lehátek nebo obsloužit své zákazníky doma či ve svém salónu, se sklopným masážním lehátkem PHYSA TOULOUSE BLUE se vám podaří vytvořit ideální podmínky pro masáže nebo jiné kosmetické procedury. Masážní lehátko, které složíte obratem ruky, lze bez námahy přepravovat a během masáží a wellness zajišťuje dokonalý komfort, který ocení každý zákazník.

Mobilní a stabilní masážní lehátko s pohodlným čalouněním

Masážní stůl je složen jako praktický kufr s úchyty, které musíte pouze otevřít, abyste mohli stůl používat na místě. Rám vyrobený ze stabilního bukového dřeva lze snadno rozložit, zatímco sedák a opěradlo nabízejí pohodlný polstrovaný povrch. Opěrku hlavy, područky a odkládací polici stačí jednoduše zasunout do rámu a relaxační masáž může začít.

Robustní rám a konstrukce masážního stolu disponují nosností 227 kg, takže lehátko je stejně vhodné pro malé i velké. Pro dosažení optimální pracovní polohy lze výšku bezpečně nastavit mezi 630–860 mm pomocí šroubovacích uzávěrů.

Skládací masážní stůl pro maximální relaxaci

40 mm silné polstrování v modré barvě garantuje optimální komfort při ležení a umožňuje pohodlně provádět i delší procedury. Opěrku hlavy můžete sklopit nahoru a dolů o 45°, takže hlava zůstane vždy uvolněná. Polštář na krk zajišťuje pohodlnou klidovou polohu pro vaši klientelu. Opěrka hlavy a opěradlo mají odnímatelný otvor, aby si zákazník mohl pohodlně lehnout i na břicho.

Potah je vyroben z PVC, které na jedné straně zajišťuje příjemný pocit, a na druhé straně se dá také velmi snadno očistit trochou vody. Dokonce ani procedury, při kterých se používají oleje, nepoškozují čalounění. Díky odolnému materiálu navíc není problém s důkladnou dezinfekcí. Ve složeném masážním lehátku je dostatek prostoru pro veškeré pomůcky a transport usnadňuje taška.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY