(1) Recenze

Položka: EX10040375

|

Model: PHY-KB-03

Automatický dávkovač mýdla - na dezinfekci - 1 l - montáž na stěnu - uzamykatelný - bílý

Kč 739.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • hygiena – automatický dávkovač mýdla se senzorem funguje bezkontaktně 
  • velký objem – do zásobníku se vejde 1 litr mýdla a jen zřídka je třeba obsah doplnit
  • nenáročná údržba – snadno se čistí díky hladkým povrchům 
  • praktický design – přehled o množství mýdla v zásobníku díky průzoru
  • robustní konstrukce – ABS plast je odolný vůči vnějším vlivům 
  • zabezpečení – dávkovač mýdla lze uzamknout 

POPIS PRODUKTU

Automatický dávkovač mýdla na stěnu pro nejvyšší hygienické nároky

Automatický dávkovač mýdla PHY-KB-03 značky physa k montáži na stěnu byl navržen pro skladování velkého objemu dezinfekčního prostředku, tekutého mýdla, šamponu, sprchového gelu nebo saponátu, a proto představuje ideální řešení zejména pro hotely. Tento bezkontaktní dávkovač mýdla spolehlivě zajišťuje dodržování hygienických standardů také na toaletách, v koupelnách a kuchyních restaurací nebo kancelářích, které jsou otevřené pro veřejnost, nebo v soukromých domácnostech. Zároveň přispějete i k ochraně životního prostředí: kupte větší množství mýdla nebo čistících prostředků, profitujte z nízké ceny a eliminujte zbytečné obaly a odpad! 

Optimální množství čisticího prostředku bez jediného doteku – dávkovače mýdla se senzorem značky physa pro maximální hygienu

Do automatického nástěnného dávkovače mýdla se vejde celkem 1 l dezinfekčního prostředku, mýdla nebo saponátu a lze jej použít pro četné aplikace bez toho, aniž byste museli jeho obsah často doplňovat. Integrovaný senzor umožňuje bezkontaktní dávkování optimálního množství čisticího prostředku v závislosti na viskozitě naplněné kapaliny. Díky bezdotykovému použití se vám podaří minimalizovat nejen šíření choroboplodných zárodků, ale také čas, který byste museli strávit čistěním. Čtyři AA baterie, které nejsou součástí dodávky, zajišťují dlouhou životnost a díky nízké spotřebě je třeba je vyměňovat jen zřídka.  

Nástěnný dávkovač mýdla se vyznačuje decentním designem a disponuje malým průzorem umístěným na přední straně, který umožňuje pravidelně kontrolovat aktuální množství mýdla nebo saponátu. Tímto způsobem můžete na první pohled vidět, zda je třeba doplnit obsah dávkovače. Velké otvory umožňují pohodlné a rychlé plnění. Kromě toho má dávkovač robustní konstrukci, která zaručuje dlouhou životnost. Zásobník je vybaven praktickým uzamykacím mechanismem a chrání nástěnný dávkovač mýdla před neoprávněným provozem a vnějšími vlivy. 

Dávkovač mýdla lze v několika jednoduchých krocích hravě nainstalovat na jakoukoli stěnu. Součástky potřebné pro instalaci jsou součástí balení. S dávkovačem obdržíte praktický návod k použití. Instalace, obsluha a údržba zařízení jsou neuvěřitelně jednoduché.  

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


4.0

Na základě 1 recenze

01.06.2023

Il prodotto è buono, è solo troppo fragile l'interruttore di accensioneBPYp7