(1) Recenze

Položka: EX10061318

|

Model: MSW-DENTPULLER.SET11

Sada na opravu promáčklin - 25dílná

Kč 879.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • univerzální – různé nástroje na PDR opravy pro odstranění malých a velkých promáčklin
  • chrání – metoda chránící lak pro zvedání promáčklin bez ztráty hodnoty vozidel
  • rychlá – krátký čas ohřevu tavné pistole o výkonu 40 W s deseti lepicími tyčinkami
  • efektivní – rychlé a nákladově úsporné opravy zkracují čekací doby zákazníků
  • snadné – díky podrobnému návodu zvládnou obsluhu i laici

POPIS PRODUKTU

Snadné vytahování promáčklin díky 25dílné sadě na PDR opravy

Rozsáhlá sada na opravu promáčklin MSW-DENTPULLER.SET11 značky MSW, expertů na profesionální nářadí pro automobily, vám nabízí všechny možnosti, jak efektivně odstranit malé i velké promáčkliny. K dispozici máte hned několik nástrojů na vytahování promáčklin, se kterými můžete pracovat na karoserii osobních, nákladních nebo motocyklů bez poškození laku. Jednoduchá obsluha přístrojů umožňuje použití v profesionálních autodílnách stejně jako v rulou zkušených laiků v domácí garáži.

Rozsáhlá a výkonná! Sada nářadí na vytahování promáčklin ze sortimentu potřeb pro řemeslníky značky MSW

Tato sada nářadí umožňuje profesionální odstranění různě velkých promáčklin, aniž by bylo následně nutné provádět pracné lakování Ať už chcete odstranit malé důlky pomocí vytahovacích kleští nebo vytahovat větší promáčkliny pomocí kladiva: v této 25dílné sadě naleznete vždy ten správný nástroj pro každý typ poškození. K připojení osmi různých vytahovacích adaptérů použijte tavnou pistoli o výkonu 40 W, která dosahuje provozní teploty přibližně během pěti minut.

Zejména v případě, že není vrstva laku poškozena, je tato sada na opravu promáčklin bez poškození laku ideální volbou, neboť umožňuje efektivní opravy plechu a šetří náklady. To vám nabízí řadu možností, jak efektivně odstranit nevzhledné promáčkliny různých tvarů a velikostí – ať už jsou způsobené krupobitím nebo nárazem dveří do karoserie vašeho vozidla na parkovišti.

Využijte nástroje ze série PDR (Paintless Dent Repair) a ušetřete čas a peníze na opravu. Zvláště pokud je lak stále v dobrém stavu, PDR významně přispívá k zachování hodnoty vozidla. Kompaktní velikost PDR nářadí vám také umožňuje mobilní použití u zákazníka.

Soupravu doplňuje široká škála příslušenství, pomocí kterého můžete jednotlivé nástroje odborně používat podle poškození karoserie: 10 lepicích tyčinek, škrabka, prázdná lahvička na rozpouštědla a pracovní rukavice.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 1 recenze

01.06.2023

Spijtig, maar geen enkele deuk terug kunnen normaal zetten, ondanks de tips die ik opgezocht hebt in google en you tube. Voor mij verloren geld !! Niet kopen !!