(4) Recenze

Položka: EX10061012

|

Model: MSW-MC62L3

Kufr na motorku - 62 l

Kč 2,099.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • prostorný – celkovým objem 62 l nabízí dostatek místa pro dvě přilby a další věci
  • bez komplikací – rychlá a snadná instalace a velmi snadné čištění
  • bezpečný – možnost uzamčení na zámek
  • příslušenství – náhradní klíč, deska a montážního příslušenství jsou součástí dodávky
  • sportovní design s ochranným faktorem – odrazky pro lepší viditelnost
  • univerzální – díky univerzální desce jej lze umístit na nejrůznější modely skútrů a motocyklů

POPIS PRODUKTU

Univerzální motokufr značky MSW – ideální na přilbu aj.

Praktický kufr na motorku s adaptérovou deskou padne na každý skútr či motocykl a lze jej velmi jednoduše upevnit. V motokufru například snadno ukryjete helmu, která tak bude účinně chráněna před vlhkostí nebo odcizením. Pro zvýšení bezpečnosti při řízení byl tento uzamykatelný kufr opatřen reflexními pásy.

Příslušenství, které nesmí chybět!

Díky objemu 62 l a nosnosti až 5 kg je tento kufr na motorku ideální pro skladování až dvou přileb, dokumentů, peněženky, klíčů, hotovosti i moto oblečení. Skladujte a přepravujte své věci bezpečně a v suchu – jak během jízdy, tak i poté budou v tomto motokufru uloženy bezpečně.

Promyšlená konstrukce a montáž na desku z pevného plastu umožňují rychlé a nekomplikované připevnění k motocyklu. Toto univerzální vrchní pouzdro se vejde na nejrůznější stroje – od skútrů až po motocykly.

Díky zámku je obsah motokufru chráněn proti neoprávněnému přístupu i náhodnému otevření během jízdy. Klíč je součástí dodávky ve dvou vyhotoveních, takže motokufr můžete používat i nadále, pokud byste první klíč ztratili, nebo kufr mohou používat dvě osoby najednou.

Pro Vaši vlastní bezpečnost je kufr na motocykl vybaven dobře viditelnými reflexními pruhy, které dokonale ladí se sportovním designem.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


4.5

Na základě 4 recenzí

01.06.2023

rapport qualite prix correct, mieux que les anciens modeles chinois.62 litres je suis pas sur, 2 casques ok , gros bemol il faut coller un bitonio ou faire un trou car rien pour l ouvrir il faut passer l ongle dans la fente pour l ouvrir rien de prevu..... je le conseille mais pas pour traverser le desert.

01.06.2023

Prostorný a pevný kufr.Akorát jsem musel vyřešit uchycení plastové desky k nosiči na Yamaze Nmax dodaný montážní materiál byl na prd,jelikož na nosiči nejsou podélné trubky,ale vyřešeno tabulkou nerezového plech a vše OK.

01.06.2023

Hintaansa nähden hyvä takalaukkiu. Avattava mp-kypärä mahtuu hyvin eikä tarvitse asetella sen kummemmin. Muutakin mahtuu kypärän kanssa. Kahta kypärää ei kyllä mahdu, ainakaan niin isoa kuin minulla on. Poksissa on hyvät heijastimet. Ainoa mistä voi vähän sanoa, on että montuissa laukku rämisee. Kiinnitys on sen verran väljä telineeseen että laukku pääsee vähän liikkumaan. Mutta muutoin olen todella tyytyväinen hinta/laatu suhteeseen.

01.06.2023

Bien avec gros défauts: Le système de fermeture n'est pas très fonctionnel car il faut obligatoirement actionner la clé pour ouvrir ou fermer! De plus, comme l'a indiqué un avis précédent, il n'y a aucun ergo ni patte pour ouvrir le top case lui-même et il faut bidouiller. Dommage car s'il n'est manifestement pas très résistant, la qualité est correcte pour le prix.