(1) Recenze

Položka: EX10090195

|

Model: HT-WEDGE-FT18W

LED osvětlení akvária - 78 LED - 18 W - 56 cm

Kč 1,599.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • vyváženost – celé spektrum LED světla pro optimální růst rostlin v akváriu
  • viditelnost – 78 LED, které jsou provozovány s {{power_hp_1852} W, optimálně osvětluje akvárium
  • flexibilita – držáky lze upravit a přizpůsobit velikosti akvária
  • odolnost – stabilní pouzdro z hliníku v jemné černé barvě
  • univerzálnost – vhodné pro sladkovodní a mořská akvária

POPIS PRODUKTU

Pro ryby a rostliny: LED osvětlení akvária značky Hillvert

Ať už vaše ryby žijí ve sladké nebo mořské vodě, LED osvětlení pro akvárium  HT-WEDGE-FT18W značky Hillvert přinese světlo do vašeho akvária! Nejen, že se díky němu šupiny ryb nádherně třpytí, ale především zlepšuje životní podmínky rostlin ve vodní nádrži a nabízí tak přirozené prostředí, kde se mohou nerušeně pohybovat mořští živočichové.

Akvarijní LED osvětlení pro optimální světelné podmínky

Nádrž na ryby je optimálně osvětlena 78 akvarijními LED žárovkami. K tomu je třeba akvarijní osvětlení o délce 56 cm připevnit nad akvárium pouze dvěma držáky, které lze vytáhnout a přizpůsobit tak velikosti akvária. Černé hliníkové pouzdro splyne s jakýmkoli prostředím a jeho údržba je mimořádně snadná. Kvůli třídě ochrany IP20 by však nemělo přijít do styku s vodou.

LED osvětlení do akvária spotřebuje pro optimální osvětlení pouze 18 W, takže jej lze používat extrémně hospodárně. Plnospektrální LED diody v různých barvách nabízejí vyvážené světelné podmínky, které podporují růst rostlin a jsou přizpůsobeny potřebám ryb. Ve druhém režimu lze pro noční provoz použít pouze modré světlo. S 2 m dlouhým napájecím kabelem a DC adaptérem lze akvarijní LED osvětlení pohodlně připojit k napájecímu zdroji.

Akvarijní LED osvětlení je ideálním osvětlením pro vaše ryby a podmořský svět rostlin. A navíc promění vaše akvárium v restauraci, kanceláři nebo obývacím pokoji v působivou atrakci, která přiláká vaše hosty.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 1 recenze

01.06.2023