Položka: EX10230258

|

Model: GR-SS30A

Sněžnice - do 115 kg - délka chodidla 27–37 cm - hliník / ocel / HDPE

Kč 2,199.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • kompatibilita – individuálně nastavitelné díky popruhům
  • nízká hmotnost – mimořádně lehký hliníkový rám poskytuje dobrou kontrolu nohou a pohyblivost
  • bezpečí – mačky vpředu a vzadu poskytují extra přilnavost
  • praktičnost – velká kontaktní plocha a snadné vázání
  • dlouhá životnost – materiály jsou mrazuvzdorné a nenáročné na údržbu

POPIS PRODUKTU

Ultralehké hliníkové sněžnice pro všechny druhy dobrodružství

Máte rádi procházky zasněženou zimní krajinou? Pak jsou pro vás lehké sněžnice od výrobce Gymrex jako stvořené! Po nasazení se kontaktní plocha zvětší, což vám umožní bezpečnou a pohodlnou chůzi po hlubokém sněhu. Díky možnosti nastavení je můžete přizpůsobit botám různých velikostí.

Sbohem otlakům díky pohodlným sněžnicím pro ženy a muže

Společnost Gymrex věnuje u svých turistických bot do sněhu zvláštní pozornost pohodlí. Stabilní rám je proto vyroben z hliníku. Materiál je velmi lehký, což vám umožní zvedat nohy bez velké námahy. Systém vázání navíc dovoluje zvednout paty. Při každém kroku tak budete mít nad chodidly kontrolu. Díky rychlému a snadno použitelnému vázání nazujete sněžnice v několika jednoduchých krocích. Řemínky přizpůsobte individuálně vaší botě. Hladký povrch zabraňuje vzniku otlaků, a to i při celodenních túrách.

U sněžnic je postaráno také o bezpečnost. Přední a zadní mačky poskytují extra přilnavost na sněhem pokrytých polích, svazích a ledových plochách. Materiál je navíc mrazuvzdorný a odolný vůči povětrnostním vlivům i ve ztížených podmínkách. Vsaďte na pohodlí značky Gymrex a prozkoumejte bílou zimní krajinu!

TECHNICKÉ DETAILY