Trustpilot
Slevy
(8) recenzí

Nafukovací stand up paddleboard - 120 kg - černá / žlutá - sada s pádlem, sedátkem a příslušenstvím

13 990,00 Kč 14 990,00 Kč
Cena je uvedena včetně 21 % DPH.

Položka: EX10230128

|

Model: GR-SPB375

Záruka nejnižší ceny
Cena je uvedena včetně 21 % DPH.

Připraveno k odeslání!

Doručení přibližně úterý 28. května
Ks
Sleva
Za položku
1+
0%
13 990,00 Kč
3+
5%
13 290,50 Kč
5+
10%
12 591,00 Kč
Klíčové vlastnosti
  • stabilita – unese až 120 kg
  • bezpečnost – neklouzavá podložka, držadlo a řemínek (leash)
  • robustní konstrukce – kvalitní zpracování a odolné PVC
  • mobilita – nízká hmotnost, rychlé nafouknutí a vyfouknutí
  • příslušenství – součástí sady je pádlo a sada pro opravu
Bezpečné platební metody
Podrobnosti o doručení
Vrácení zboží a záruka

POPIS PRODUKTU

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


4.1

Na základě 8 recenzí

Seřadit :

před 11 měsíci Publikováno na Expondo Poland

Skvělá deska! Možnost kajaku je skvělá!

Zobrazit původní hodnocení

před 3 lety Publikováno na Expondo Sweden

Vynikající produkt

Velká spokojenost s přesností balení a rychlým doručením. SUP se ukázal být vynikající ve vodě (používá se hlavně ve vodách Baltského souostroví). Samozřejmě velmi dobré sledování a poměrně dobrá rychlost! Dostatek místa na sezení a nacpání tašek. Pádlujte to hlavně kajakovým stylem, vsedě na kolenou. Nezjistil jsem, že je pro mě vhodná "kajaková varianta" (s odstraněným krytem). Ale je to moje osobní preference, v žádném případě zpětná vazba! Voda mezi krytem a stěnami (v režimu SUP) během delších túr trochu vrže. Ale není to tak zlé. Celkově je to velmi dobrý SUP s působivými vlastnostmi a schopnostmi, který jsem pro mě považoval za ideální pro cestování mezi ostrovy v našem souostroví (přiměřeně vzdálenými od sebe, řekněme až 1000 m poskoků). Díky moc GymRex a Expondo!

Zobrazit původní hodnocení

před 9 měsíci Publikováno na Expondo Germany

Multifunkční SUP deska

Testováno na polských Kašubských jezerech a řekách. Přitahoval pozornost ostatních vzhledem a funkčností. Kvalitní, stabilní a snadné plavání ve stoje i vsedě. Snadné použití, jedna komora k čerpání, nízká hmotnost ve srovnání s konkurenčními deskami. Mohu doporučit ke koupi, pokud někdo hledá podobný produkt včetně možnosti kajaku. Jedna poznámka, v závislosti na způsobu použití, pro udržení stability při stání nebo sezení, dbejte prosím na správné nafouknutí sedadla a prkna = 15psi. S menším množstvím vzduchu se může zhroutit ve stoje nebo nabrat vodu, když sedí.

Zobrazit původní hodnocení

před 11 měsíci Publikováno na Expondo Czech Republic

Naprosto ideální, využívám na jezero a nejčastěji jako kajak 💣👍

minulý rok Publikováno na Expondo Czech Republic

2v1

Jsem spokojen, jezdím po jezerech s klidnou vodou v České republice, využívám hlavně jako kajak. Hravé uveze i dvě osoby 85 + 55 kg. Výhodný nákup, už se mě několik lidí ptalo, kde jsem výrobek za tu cenu zakoupil. Díky. P.S. Musel jsem si opravit pumpu, vyskočilo černé kolečko (klapka), oprava cca 5 minut)

Odpověď od

Děkujeme Vám za pozitivní a konstruktivní zpětnou vazbu. Rádi Vás v budoucnu opět přivítáme v našem internetovém obchodě. Přejeme Vám krásný den!

před 10 měsíci Publikováno na Expondo Poland

Velmi pěkná multifunkční deska.

Zobrazit původní hodnocení

před 2 lety Publikováno na Expondo Netherlands

Ne skvělé

Koupil jsem si SUP před několika měsíci a už jsem ho několikrát použil. Musím říct, že jsem s produktem nespokojený. Použití jako SUP je neuvěřitelně nepříjemné. Musíte stát buď velmi úzce (vysoké riziko pádu), nebo na okrajích oddělené nafukovací části a SUP, což je velmi nepříjemné. Když ho používám jako kajak (a také jako SUP), přichází hodně vody. Nezatěžuji ho příliš, vlastně daleko od něj. Prostě to nezůstane dost rovné (můžete to vidět, jak se to ohýbá ze strany), i když je na maximum PSI moudré nebo není dostatečně vysoké? Takže velmi nedoporučuji pro SUP. Pokud existuje, použijte jej pouze jako kajak, ale vězte, že budete sedět ve vodě.

Odpověď od

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, neustále pracujeme na zlepšování našich produktů a služeb.
Zobrazit původní hodnocení

minulý rok Publikováno na Expondo Norway

Špatná kvalita

Produkt je velmi nekvalitní, ze zahraničí vše trvá dlouho. Koupeno prkno, ale přišlo nové s dírami. Obchod nakonec tác vzal a peníze zpět nedostal.

Odpověď od

Děkuji, že jsi mi dal vědět. Vždy chceme pomáhat a zlepšovat se, ale k tomu potřebujeme vaši podporu, abychom zabránili tomu, aby se to v budoucnu opakovalo. Společně to zvládneme.
Zobrazit původní hodnocení

U nás jste

ve správných rukou!

Díky bohatým odborným znalostem a s cílem nabízet prvotřídní kvalitu za bezkonkurenční ceny vyvíjíme vlastní silné značky s udržitelným designem "Made in Germany". Dosud jsme si získali důvěru více než 1 000 000 spokojených zákazníků a neustále vyvíjíme nové metody, abychom ještě více vyhověli vašim individuálním přáním a požadavkům.

Ověřeno odborníky po celém světě
více než 16 let
zkušeností v oblasti e-commerce
4.3
hodnocení obchodu na TrustPilot
3 MILIONY
osob si zakoupilo naše produkty