Položka: EX10260176

|

Model: STAR_MCAB_14

Skříň na spisy - 90 x 40 x 180 cm - 3 zásuvky - trezor

Kč 11,999.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • zatížitelnost – skříň s maximální nosností 220 kg
  • bezpečnost – čtyři zámky (každá se dvěma pozinkovanými klíči) a trezor
  • viditelnost – skleněné dveře pro přehledné uložení souborů, knih atd.
  • stabilita – konstrukce z 0,6 mm silné a oceli s povrchovou úpravou
  • jednoduchost – bezproblémová montáž díky dodávanému příslušenství a jasnému návodu k použití

POPIS PRODUKTU

Uzamykatelná skříň na spisy s dostatkem úložného prostoru

Uzamykatelná skříň na spisy STAR_MCAB_14 značky Fromm & Starck, odborníků na vysoce kvalitní potřeby pro průmysl, přinese do vaší kanceláře nebo dílny dokonalý pořádek. Důležité dokumenty jsou v bezpečí v zásuvkách, v trezoru a za křídlovými dveřmi a obsah je vždy viditelný skrz skleněné dveře. Skříň do kanceláře byla navržena v nenápadné šedé barvě, takže zapadne do jakéhokoli prostředí.

Bezpečná kovová skříň pro váš kancelářský nábytek

Kartotéka je bezpečná nejen díky své pevné konstrukci, ale především díky bezpečnostnímu zámku. Dva přiložené klíče pro čtyři zámky jsou vyrobeny z odolné zinkové slitiny. To znamená, že vaše důležité dokumenty, pracovní materiály a cennosti lze vždy bezpečně uzamknout a ochránit před neoprávněnými osobami.

Kovová skříň je vyrobena z oceli potažené téměř nezničitelnou epoxidovou pryskyřicí. Díky tomu je uzamykatelná kartotéka vhodná i do drsnějších prostředí, jako je výrobní hala nebo dílna. Skříň je rozložena na čtyřech policích a má maximální nosnost až 220 kg. Trezor, který je skrytý za křídlovými dveřmi a má samostatný zámek, poskytuje další zabezpečení.

Registrační skříňku o šířce 90 cm lze snadno sestavit a smontovat pomocí šroubů podle návodu k použití. Díky výšce 1,80 cm a prostorným zásuvkám poskytuje dostatek úložného prostoru, který jistě přijde vhod v každé kanceláři. Křídlové dveře pro dvě horní police jsou vybaveny skleněnými okny, takže můžete rychle získat přehled o souborech nebo předmětech uložených v úrovni očí.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY