(2) Recenze

Položka: EX10260269

|

Model: STAR_DESK_20

Psací stůl - 120 x 60 cm - 50 kg - s boční policí

Kč 1,899.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • spousta prostoru – deska stolu 120 x 60 cm a tři boční police pro nejrůznější použití
  • stabilita – stůl lze naložit předměty o hmotnosti až 50 kg
  • univerzálnost – pro použití v kancelářích nebo doma, pro psaní, jako počítačový stůl nebo pro použití ve volném čase
  • ochrana – nožičky s gumovými krytkami pro stabilitu a jako ochrana proti poškrábání
  • jednoduchost – stůl lze sestavit v několika jednoduchých krocích a jeho údržba je velmi snadná

POPIS PRODUKTU

Prostorný stůl v minimalistickém designu

Ať už v kanceláři nebo mezi vlastními čtyřmi stěnami: Všestranný psací stůl STAR_DESK_20 značky Fromm & Starck vylepší svým decentním designem každý interiér! Tři boční police nabízejí další úložný prostor pro počítač, pořadače nebo dokumenty. Používejte nadčasově moderní počítačový stůl s velkou pracovní plochou pro psaní, ruční práce nebo práci na počítači!

Praktický a krásný! Kancelářský nábytek značky Fromm & Starck

Díky kompaktním rozměrům 120 x 60 cm lze pracovní stůl umístit téměř kamkoli a díky svému decentnímu designu se hodí k jakémukoli stylu interiéru. Se 75 cm disponuje stůl ideální výškou a zajišťuje pohodlnou práci na desce stolu z MDF s povrchovou úpravou z PVC. Díky jemnému rámu z lakovaných ocelových trubek je kancelářský stůl lehký a přesto má nosnost až 50 kg. Ochranné krytky z plastu (PP) na nohách zabraňují nepříjemným škrábancům na podlaze a zajišťují maximální bezpečnost při práci. Díky použitým materiálům jsou všechny povrchy odolné proti vodě a údržba kancelářského stolu je velmi snadná.

Stejně snadno se montuje i stůl, který lze sestavit v několika jednoduchých krocích. Dodané pokyny k montáži také krok za krokem vysvětlují, jak stůl sestavit.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 2 recenzí

01.06.2023

Gyorsan ideért, minőségi anyagokból van és 20 perc alatt összeraktam pedig nem vagyok egy nagy szaki. A fatiplik lötyögnek a fa elemekben de ez az összeállított asztalnál nem probléma. A fa elemeknél nem szabad túlságosan erőltetni a csavarokat. A megadott méretek hajszálpontosak, a magasságot a csavarozható talpakkal néhány miliméternyit lehet emelni. Normál használatkor stabil de festéskor ne erre álljatok fel mert annak sürgősségi lesz a vége. Összességében kiváló termék főleg ilyen olcsón.

01.06.2023

Good quality, well packed, versatile, and manual and different languages. The only issue for me is that I wanted a totally black version, but it fits well.