Položka: EX10260345

|

Model: STAR_DESK_39

Kreslící stůl - 90 x 60 cm - naklápěcí - se stoličkou a odkládacím stolkem

Kč 3,099.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • možnost nastavení – sklon desky stolu lze nastavit v rozmezí 0 až 45°
  • prostor – velká deska stolu o rozměrech 90 x 60 cm nabízí dostatek prostoru i pro velké výkresy
  • flexibilita – díky nastavitelnému úhlu náklonu lze stolní desku použít jako kreslící stůl i jako psací stůl
  • praktičnost – odkládací stolek se dvěma zásuvkami a policí zajistí pořádek na pracovišti
  • odolnost – kvalitní a robustní materiály a precizní zpracování

POPIS PRODUKTU

Flexibilita a organizace! Kreslicí stůl značky Fromm & Starck

Nastavte si stabilní kreslící stůl od společnosti Fromm & Starck podle svých individuálních potřeb a měňte úhel sklonu přesně tak, jak potřebujete. Navíc vám nabízí spoustu promyšlených doplňků: Odkládací stolek jako úložný prostor vybavený zásuvkami na pera, štětce a jiné menší pomůcky. Díky svému přehlednému designu se stůl stane ozdobou místnosti v rámci vybavení kanceláře, v soukromých domácnostech nebo školách a uměleckých ateliérech.

Stůl pro architekty s optimálním úhlem sklonu

Využijte profesionální pracovní podmínky s naklápěcím kreslícím stolem. Na stolní desce o rozměrech 90 x 60 cm můžete čistě a profesionálně vytvářet i velké výkresy. Samotná deska stolu je obzvláště robustní, má nosnost až 60 kg a je vyrobena z MDF s potahem z PVC se snadnou údržbou. Horní desku můžete naklonit v rozsahu 0 až 45°, takže tento model lze využít jako klasický psací stůl a zároveň jako kreslicí stůl.

Pro optimální organizaci vaší práce můžete využít sousední odkládací stolek. Na odkládací ploše o rozměrech 40 x 35 cm budete mít větší kreslicí potřeby vždy po ruce. Menší předměty, jako jsou pera, štětce nebo plechovky s barvami, lze uložit do dvou zásuvek níže a v případě potřeby je vyjmout. Odkládací stolek je malý, ale robustní a unese až 15 kg.

Rám stolu z práškově lakované oceli zajišťuje maximální stabilitu a dlouhou životnost. Tato sada obsahuje kromě kreslícího stolu s odkládacím stolkem také stabilní stoličku. Židli můžete využít k různým účelům a unese zátěž až 90 kg. Sestavit kancelářský pracovní stůl zvládnou během krátké chvíle i laici. Potřebný montážní materiál a pokyny jsou součástí balení.

TECHNICKÉ DETAILY