(1) Recenze

Položka: EX10260232

|

Model: STAR_MCAB_28

Kovová skříň - 180 cm - 4 police - bílá

Kč 7,099.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • zatížitelnost – bílá skříň s maximálním zatížením 160 kg
  • bezpečnost – vysoce kvalitní mechanický zámek se dvěma klíči
  • organizace – čtyři výškově nastavitelné police pro přehledné uložení pořadačů, knih atd.
  • stabilita – konstrukce z 0,6 mm silné oceli
  • jednoduchost – bezproblémová montáž díky dodávanému příslušenství a jasnému návodu k použití

POPIS PRODUKTU

Uzamykatelná kovová skříň s dostatkem úložného prostoru pro vaše pracoviště

Uzamykatelná kovová skříň STAR_MCAB_28 značky Fromm & Starck, odborníků na vysoce kvalitní potřeby pro průmysl, přinese do vaší kanceláře nebo dílny dokonalý pořádek. Bezpečně do ní můžete uložit důležité dokumenty a nezbytný pracovní materiál. Skříň do kanceláře byla navržena v nenápadné bílé barvě, takže zapadne do jakéhokoli prostředí.

Bezpečná kovová skříň pro váš kancelářský nábytek

Ocelová skříň je bezpečná nejen díky pevné konstrukci, ale především díky mechanickému cylindrickému zámku se dvěma klíči. To znamená, že vaše důležité dokumenty, pracovní materiály a cennosti lze vždy bezpečně uzamknout a ochránit před neoprávněnými osobami.

Robustní skříň na dokumenty je vyrobena z oceli. Díky tomu je uzamykatelná skříň vhodná i do drsnějších prostředí, jako je výrobní hala nebo dílna. Skříň, která sestává ze čtyřech polic, má maximální nosnost 160 kg – každá z výškově nastavitelných polic unese hmotnost až 40 kg.

Univerzální skříňku o šířce 90 cm lze snadno sestavit a smontovat pomocí šroubů podle návodu k použití. Díky výšce 1,80 m nabízí dostatek úložného prostoru, který přijde vhod v každé kanceláři i dílně. Nohy jsou pokryty plastem a chrání podlahu před poškrábáním a jiným poškozením, aniž by přitom došlo ke ztrátě stability.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 1 recenze

01.06.2023

Nagyon hamar kiszállították! Minőségi szekrény, pontos furatokkal, könnyű összeszerelés. A garázs dísze lett, abszolút elégedett vagyok.