Položka: EX10260238

|

Model: STAR_MCAB_24

Kovová šatní skříň - 1 schránka - šedá/tmavě šedá

Kč 4,999.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • víceúčelové použití – skříň lze používat např. v kancelářích, knihovnách, školách a na koupalištích
  • bezpečnost – vysoce kvalitní mechanický zámek se dvěma klíči
  • nosnost – zatížitelnost do 100 kg, každá police s nosností 20 kg
  • bez zápachu – větrací otvory na dvířkách zajišťují optimální cirkulaci vzduchu
  • stabilita – robustní konstrukce z oceli potažené epoxidovou pryskyřicí s tloušťkou materiálu 0,6 mm

POPIS PRODUKTU

Uzamykatelná skříňka do kanceláří, škol i na koupaliště

Prostorná kovová šatní skříň STAR_MCAB_24 značky Fromm & Starck za robustními ocelovými dvířky bezpečně uschová vše, co je třeba – mobilní telefon, důležité dokumenty, peněženku i jiné osobní cennosti. S decentní kombinací šedé a tmavě šedé barvy se kovová skříňka hodí ke každému interiéru a kancelářskému nábytku.

Šatní skříň značky Fromm & Starck: bezpečnost a stabilita

Díky pevné konstrukci a vysoce kvalitnímu mechanickému zámku se dvěma klíči je obsah schránky chráněn před neoprávněným přístupem. Skříňka je tak nepostradatelným kusem nábytku v každé kanceláři, dílně a knihovně. Praktická věc: Díky malému pozorovacímu okénku na dveřích, šatní tyči na oblečení a háčku je skříň s vnitřními rozměry 33 x 42,5 x 168 cm ideální jako jednoduchá skříňka pro skladování oblečení. Větrací otvory navíc zajišťují optimální cirkulaci vzduchu.

Víceúčelová skříňka z oceli má tmavě šedé dveře a je potažena odolnou epoxidovou pryskyřicí. Díky tomu je uzamykatelná skříň vhodná i do drsnějších prostředí, jako je výrobní hala nebo dílna. Skříň přesvědčí maximální nosností 100 kg, přičemž každá z obou polic unese hmotnost do 20 kg.

Na základě snadno srozumitelného návodu lze kovovou skříňku o šířce 38 cm jednoduše sešroubovat a sestavit. Díky výšce 1,80 m nabízí dostatek úložného prostoru, který přijde vhod v každé kanceláři i dílně. Plastové nožičky poskytují pevný základ a zároveň chrání podlahu před poškrábáním a jiným poškozením.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY