Zboží z druhé ruky
V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Položka: EX20260081

|

Model: STAR_RS133E169_01

B-zboží Projekční plátno s elektrickým pohonem - 302 x 201 cm- 16: 9

Kč 4,599.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • velké - pocit jako ve skutečném kině díky obrovské úhlopříčce plátna 338 cm (133 ")
  • dobrá viditelnost - světelný zisk gain 1,1 umožňuje pozorovací úhel ± 75 °
  • intuitivní - motor plátna lze ovládat pomocí dálkového ovládání nebo na ovládacím boxu
  • tiché - tichý motor roluje projekční plátno dolů a zase zpět
  • snadná montáž - instalace na zeď nebo strop

POPIS PRODUKTU

Atmosféru kina vnese do vašeho obývacího pokoje vysoce kvalitní rolovací plátno s elektrickým pohonem

Ať už v domácím kině vašeho obývacího pokoje, na důležitém mítinku v konferenční místnosti, anebo v přednáškovém sále univerzity: projekční plátno STAR_RS133E169_01 značky Fromm & Starck, expertů na projekční plátna, vám nabízí perfektní prezentační plochu pro jakýkoli projektor s přední projekcí.

Tiché a velké! Elektrické projekční plátno ze sortimentu vybavení kanceláří značky Fromm & Starck

Projekční plátno o rozměrech 302 x 201 cm má působivou velikost úhlopříčky 338 cm (133 ") a dokáže u vás doma vykouzlit opravdový pocit kina. Černý okraj kolem plátna zaručuje skutečnou projekční plochu 294 x 166 cm ve formátu 16: 9. Toto takzvané maskování výrazně zvyšuje kontrast, a tím i zážitek z projekce. Černá barva po celé ploše zadní strany plátna zajišťuje jeho absolutní světelnou nepropustnost. Projekční plátno s elektrickým pohonem tak můžete instalovat dokonce i nad oknem.

Stisknutí tlačítka na praktickém dálkovém ovládání spustí elektrické vysouvání promítacího plátna s takovou tichostí, jako by bylo ovládáno neviditelnou rukou. Stejně tak se plátno na přání svine tichým bzučivým zvukem zpět do bílého pouzdra. Po použití můžete zastrčit dálkové ovládání do praktické nástěnné konzoly, abyste je měli kdykoli při ruce. Projekční plátno můžete samozřejmě ovládat i na intuitivním ovládacím boxu.

3vrstvé plátno vyrobené z PVC o tloušťce 0,4 mm má oproti jiným materiálům tu výhodu, že je již při prvním spuštění zcela hladké a nevrhá nevzhledné záhyby. Faktor světelného zisku gain 1,1 zaručuje nízkou odrazivost, která umožňuje pozorovací úhel ± 75 °. Díky tomu lze promítat na projektoru pro domácí kino obraz ve vysokém rozlišení jako Full HD, Ultra HD (4K) a 8K bez ztráty kvality obrazu, a vy si budete moci svůj filmový zážitek dokonale vychutnat.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY