Položka: EX10030555

|

Model: SBS-EC-670

Inspekční kamera - 60 m - 42 LED - 9" displej

Kč 75,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • výhled – monitor 9" TFT pro jednoznačné zobrazení a s ochranou proti slunci
  • jasný obraz – 42 LED diod poskytuje maximální světelné poměry
  • dosah – 60 m kabel umožňuje úžasné dosahy kamery
  • dokumentace – lze ukládat nejen video i audio záznamy, ale i fotografie
  • mobilní – praktický přepravní kufr pro venkovní použití

POPIS PRODUKTU

Inspekční kamera vám umožní nahlížet i do dlouhých trubek

Příčina ucpání nebo havárie je často skrytá hluboko v potrubním systému. Potrubní kamera značky Steinberg Systems je tou správnou volbou pro získání přehledu o stavu potrubního vedení a pro přesnou inspekci poškozené oblasti.

S kanálovou kamerou máte život uvnitř trubky na obrazovce

Hliníková hlava kamery ze slitiny hliníku se zavádí do potrubí pomocí 60metrového kabelu ze skleněného vlákna. Kanálová kamera je vhodná pro odtoky o průměru 70 až 300 mm, tři vodicí hvězdice o různé velikosti přizpůsobují kameru průměru trubky. Kabel je navinut na kabelový naviják z ušlechtilé oceli, vybavený klikou a brzdou. Hlava kamery a kabel jsou vodotěsné (stupeň krytí IP68), a proto je lze použít i ve vlhkém prostředí. V potrubních systémech sleduje kabel bez obtíží větve až do 90°.

Flexibilní hlava kamery se může otáčet o 90° a má zorný úhel 105°. Potřebné světlo zajišťuje 42 LED diod, integrovaných v hlavě kamery. Vysoce kvalitní safírový objektiv je vhodný i do drsných prostředí a odesílá ostré snímky na LCD TFT monitor ve formátu 16 : 9. Navíc dokáže digitální 8násobný zoom a nezávislá stabilizace obrazu zobrazit i ty nejmenší detaily uvnitř potrubí. Kameru řídí základní řídicí jednotka, alternativně lze použít také dálkové ovládání, které je součástí dodávky.

Kromě prostého prohlížení můžete také pořizovat videozáznamy ve formátu mp4 a fotografie, které vám poskytnou cenné informace při analýze poškození nebo ucpání potrubí. Potrubní kamera je vybavena slotem SD, takže pro ukládání obrázků můžete použít SD karty až do kapacity 256 GB. SD karta o 8 GB je součástí dodávky.

Endoskopická kamera je napájena akumulátorem, takže odtokovou kameru můžete používat kdekoli bez externího zdroje napájení. Jedno nabití akumulátoru vystačí na 7 hodin provozu, akumulátor se znovu dobije za pouhých 5 hodin. Pro mobilní použití můžete potrubní kameru uložit do robustního vodotěsného plastového kufru (materiál ABS).

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY