Nový

Položka: EX10280331

|

Model: WIE-BK-60

Vyvíječ medu - diagonální - elektrický - 4 plásty

Kč 9,799.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • praktické - koš na plásty pojme 4 plásty do maximální velikosti 500 x 260 mm s vnitřním průměrem 47 cm.
  • nastavitelný - medomet pracuje s výkonem 140. W a nabízí 10 stupňů rychlosti, pomocí kterých můžete individuálně určit rychlost odstřeďování.
  • Snadné a čisté plnění medu díky vyvýšenému stojanu a vypouštěcímu kohoutku.
  • Stabilní - díky třem robustním železným nohám, které také usnadňují plnění.
  • hygienický – díky použití ušlechtilé oceli medometu a koše

POPIS PRODUKTU

Vysoce kvalitní medomet z ušlechtilé oceli pro 4 plásty

Medomet je jedním z nejdůležitějších nástrojů včelaře. Elektrický úhlopříčný vytahovač od společnosti Wiesenfield včelařské potřeby pojme 4 plásty a je ideální pro vytahování medu v malém nebo soukromém měřítku.

Elektrický diagonální vytahovač pro efektivní a rychlý sběr medu

Diagonální vytáčecí zařízení, jako je model WIE-BK-60, umožňují snadné vytáčení medu i vytáčení větších plástů. Díky kapacitě 4 hřebenů o maximální velikosti {{maximum_frame_size}} mm zpracujete sklizeň během několika odstředivých cyklů. Velký průměr nádoby (47 cm) vytváří dostatečné odstředivé síly pro účinné vytahování medu z plástů. Medomet 4 plásty je poháněn elektricky a má výkon 140. W. Díky deseti stupňům rychlosti můžete individuálně určit rychlost otáčení; můžete také flexibilně určit směr otáčení. Nouzové tlačítko umožňuje bezpečné použití.

Tělo odstředivky a koš na med jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli a splňují požadavky na hygienickou výrobu medu. material je také mimořádně odolný a po použití se snadno čistí. Medomet z nerezové oceli stojí mírně vyvýšený na třech robustních železných nohách, což usnadňuje plnění medu. Vypouštěcí kohout také umožňuje čisté a úplné vypuštění medometu. Průhledné akrylátové víko vám umožňuje neustále sledovat proces odstřeďování a dává vám plnou kontrolu nad sklizní medu.

TECHNICKÉ DETAILY