Položka: EX18000523

|

Model: WIE-SM-200-SET-2

Stájové rohože - Sada 15 kusů - s drenážními drážkami - {{velikost_122_temp}} mm - pro {{pokrytí_plochy_2354}} m²

Kč 35,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • všestranné použití – vhodné jako podložka do stájí pro krávy a koně
  • protiskluzový povrch – povrch s texturou umožňuje zvířatům dobrou přilnavost
  • Tlumení nárazů - 12 mm silný materiál tlumí vibrace.
  • hygienické - NR, recyklovaná pryž se snadno čistí
  • Praktické - drenážní drážky na spodní straně zajišťují spolehlivý odvod vody.

POPIS PRODUKTU

Protiskluzový, 12 mm silný Stájové rohože pro stáje pro krávy a koně.

Vysoce kvalitní stájové rohože od Wiesenfield slouží jako bezpečná a čistá podlahová krytina ve stájích a výbězích. Díky své vysoké odolnosti a snadnému čištění je ideální volbou v moderních mlékařských provozech a na koňských farmách.

Pohodlný stojan díky gumové podložce od Wiesenfield

Ať už jde o box, výběh nebo pastvinu, podklad, po kterém zvířata chodí, musí být odolný proti špatnému došlapu a spolehlivě odolávat měnícímu se počasí a vlhkosti. S touto vysoce funkční podlahovou krytinou od Wiesenfield získáte povrch nenáročný na údržbu i dobře větraný a můžete omezit zdroje nebezpečí, jako jsou bláto a kaluže.

Použitý materiál je velmi pevný a odolný proti roztržení. Pružnost a strukturovaný povrch na horní straně umožňují zvířatům dobrou přilnavost k zemi a přispívají tak k prevenci pádu. Podložka o tloušťce 12 mm má také chladně izolační vlastnosti a výborně tlumí došlap. Díky tomu rohože ve stánku snižují hluk při došlapu.

Naše rohože do stájí se snadnou údržbou podporují hygienický chov zvířat.

Gumové rohože mají na spodní straně praktické odvodňovací drážky. Díky tomu je spolehlivě odváděna vlhkost, například moč nebo dešťová voda. Materiál je necitlivý na exkrementy a lze jej používat po dlouhou dobu. Díky dobrému větrání a čistému substrátu omezíte šíření patogenů, které mohou napadnout kopyta zvířat. Proto se rohož snadno udržuje a čistí proudem vody. Kromě toho rohože ve stáji snižují spotřebu steliva. To nejen šetří náklady, ale také zlepšuje vnitřní klima ve stájích díky nižší prašnosti.

Vylepšete svůj dvůr a přispějte ke zdraví svých zvířat těmito kloubům šetrnými stájovými rohožemi od Wiesenfield. a přispějete ke zdraví svých zvířat.

TECHNICKÉ DETAILY