Položka: EX10280130

|

Model: WIE-AT-300

Past na zvířata - 1 020 x 200 x 270 mm - velikost mřížky: 25 x 25 mm

Kč 1,299.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • šetrnost ke zvířatům – past chytá škodlivá a nežádoucí zvířata, aniž by jim způsobila zranění
  • spolehlivost – díky citlivému spouštěcímu mechanismu, bezpečnému zámku a velikosti mřížky 25 x 25 mm
  • bezpečnost – robustní rukojeť s ochranným krytem ruky
  • dlouhá životnost – odolnost vůči vlivům počasí díky konstrukci z (pozinkované) oceli
  • příslušenství – včetně kleští na maso, háku na maso a fóliových rukavic

POPIS PRODUKTU

Ke zvířatům šetrná past od společnosti Wiesenfield

Sklopce jsou obecně považovány za šetrnou metodu odchytu živých zvířat. S pastí na zvířata WIE-AT-300 značky Wiesenfield volíte mimořádně spolehlivý model se snadnou manipulací. Díky citlivému mechanismu a rozsáhlému příslušenství je odchyt a přemístění škodlivých nebo nežádoucích zvířat bezpečný a nekomplikovaný. Past na kuny je již předem smontovaná a lze ji použít ihned po dodání. 

Proti povětrnostním vlivům odolná past na kuny, kočky a další zvířata

Kompletně předmontovaný sklopec na kunu je celý vyroben z pozinkované oceli, díky čemuž je obzvláště odolný vůči rzi a má tak mimořádně dlouhou životnost. Díky tomu můžete past umístit nejen v podkroví, v suterénu, ve skladech nebo v garážích, a napomáhat tak odstraňovat škůdce, ale také na zahradách nebo na farmách. 

S celkovými rozměry 1 020 x 200 x 270 mm a velikostí mřížky 25 x 25 mm je odchytová klec vhodná pro menší zvířata, jako jsou krysy, lze ji ale použít také jako past na lišky nebo mývaly. Citlivý zajišťovací mechanismus reaguje spolehlivě na každý pohyb. Pokud je narušitel odchycen, lze past včetně živého obsahu bezpečně přepravit pomocí rukojeti s krytem na ochranu rukou.

Součástí dodávky je kromě samotné pasti také potřebné příslušenství pro okamžité použití. K nim patří kleště na maso, hák na maso a fóliové rukavice pro bezpečné postavení a přípravu pasti i bezrizikové vypouštění zvířat v neobydlených oblastech. 

TECHNICKÉ DETAILY