Objevte náš široký sortiment produktů
další kategorie

1 - 17 ze 17 produktů

Pro filtr nebyly nalezeny žádné výsledky!

Značka Welbach zastupuje spolehlivé, vysoce kvalitní a cenově výhodné potřeby pro svařování všeho druhu. Všechna nabízená zařízení odpovídají aktuálním technickým standardům a nabízejí uživateli maximálně úspěšné výsledky. Nezáleží na tom, zda se jedná o opticky působivou helmu nebo TIG svářečku – optimální směsice dlouholeté zkušenosti, know-how, dynamiky a moderní inovace jsou pro Vás zaručeny. Přesvědčte se sami a získejte ještě dnes značkový produkt od značky Welbach. Ostatně: V rámci České republiky a Německa je doprava zdarma!

Produkty značky Welbach – dobrá volba!

Celkový průběh produkce výrobků značky Welbach podléhá přísným německým standardům kvality, takže můžete očekávat vysoce funkční a spolehlivý koncový produkt. Neodmyslitelné jsou i četné zkoušky a kontroly veškerých dodávaných dílů a použitých materiálů.
Cílem značky Welbach bylo nabízet produkty, které splňují nejvyšší nároky a přání zákazníků co se týče jak designu, tak manipulace a funkčnosti.
Nabízené produkty jsou adekvátní jak pro profesionální použití, tak pro ctižádostivé zařátečníky a jsou tak bez problémů pro každého k dispozici. Tak může značka Welbach pokrýt svým sortimentem široké spektrum využití a díky získaným zkušenostiem ovlivnit všechny produktové linie.

svářečky přesvědčí svou jednoduchou obsluhou a vysokou výkonností, která je dosažena nenovější technologií MOSFET. Opotřebované součástky, jak jsou např. elektrody nebo sety náhradních dílů pro TIG-svářečky, mohou být kdykoliv doobjednány. Tím je garantováno dlouhodobé využití potřeb pro svařování značky Welbach.

Spokojenost zákazníka se u značky Welbach píše velkými písmeny! Pokud by proti očekávání došlo k nějkému problému s Vašim produktem, můžete se obráti na prvotřídní tým zákaznického servisu! Otázky různého druhu jsou vždy vítány a budou důvěrně a rychle zodpovězeny.

Precizní práce s vysoce kvalitními produkty od značky Welbach


S volbou jednoho produktu značky Welbach si vytvoříte základní kostru prokvalitní a hodnotnou práci. Vysoce výkonné svářečky jsou schopné svařovat všechny druhy oceli. Bez velkého úsilí se tak dá proto zpracovat litá ušlechtilá ocel a pro produkty to není žádný problém.

Podobně jako u svářeček se také u plazmových řezaček jedná o vysoce výkonná zařízení, která pracují extrémně spolehlivě a hodí se tak perfektně pro profesionálná použití. Díky plynule nastavitelnému řezacímu proudu může být řezán jakýkoliv materiál od tenkého plechu až po plech ocelový.

Welbach se etabloval jako výrobce v branži pro řemeslnické potřeby a předstvuje zde již dlouho pevnou veličinu. U společnosti expondo kromě toho naleznete mnohé další top značky. Jako příklad můžeme jmenovat značku Royal Catering, která vyrábí např. stroje na popcorn nebo Goldbrunn, která je odpovědná za prvotřídní tavící pece včetně příslušenství. Porozhlédněte se ještě dnes po internetovém obchodě po Vašich produktech značky Welbach a nechte se přesvědčit o spičkové kvalitě za nízké ceny!