Zboží z druhé ruky Ochlazovač vzduchu - mobilní - 3 v 1 - nádrž na vodu 10 l
1496,80 Kč ceny včetně DPH plus poštovné 1871,00 Kč

Zboží z druhé ruky Ochlazovač vzduchu - mobilní - 3 v 1 - nádrž na vodu 10 l

Výrobce: Uniprodo | Číslo položky: EX20250253 | Model: UNI_COOLER_04

Zboží z druhé ruky Ochlazovač vzduchu - mobilní - 3 v 1 - nádrž na vodu 10 l
Zboží z druhé ruky Ochlazovač vzduchu - mobilní - 3 v 1 - nádrž na vodu 10 l
Zboží z druhé ruky Ochlazovač vzduchu - mobilní - 3 v 1 - nádrž na vodu 10 l
Zboží z druhé ruky Ochlazovač vzduchu - mobilní - 3 v 1 - nádrž na vodu 10 l
Zboží z druhé ruky Ochlazovač vzduchu - mobilní - 3 v 1 - nádrž na vodu 10 l
Zboží z druhé ruky Ochlazovač vzduchu - mobilní - 3 v 1 - nádrž na vodu 10 l
Kliknutím otevřete galerii
Původní cena: 1871,00 Kč Ušetříte: 374,20 Kč 1496,80 Kč Původní cena: 1871,00 Kč

ceny včetně DPH plus poštovné

Skladem Pokud objednáte a zaplatíte během příštích 7 hod. 13 min. , bude zboží odesláno ještě dnes.

Zboží z druhé ruky

V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Přednosti produktu

 • Režim chlazení: 85 W
 • Nádoba na vodu: 10 l
 • Dálkové ovládání
 • Hladina hluku: ≤60 dB
 • Rychlost prodění vzduchu: až 9,4 m/s
 

Na rozdíl od mobilní klimatizace ochlazovač vzduchu nepoužívá k chlazení vzduchu chladivo, ale funguje na přirozeném principu vypařování vody. Ochlazovače vzduchu dosahují své maximální účinnost v prostředí, kde je horký a suchý vzduch. Naopak v parnu a dusnu se téměř žádný chladicí efekt nedostaví. Tyto ochlazovače jsou účinné pouze v prostorách se vzduchem o vlhkosti méně než 40 % a při poklesu teploty působí vždy pouze do nasycení vzduchu. Dosah těchto přístrojů je omezený, což ochlazování celých místností zpomaluje.

Ukázat víceUkázat méně

Nákladově efektivní chlazení nebo výkonné vytápění –správná teplota je rozhodující

 

Funkce chlazení pracuje s pouhými 85 watty, chlazení je proto velmi úsporné. Šetříte nejen energii, nýbrž i životní prostředí! Společnost Uniprodo dbá na to, aby výrobní procesy byly šetrné k životnímu prostředí a zabývá se v souvislosti s klimatizačními systémy tématy, jako jsou udržitelnost a ochrana přírodního prostředí.

Ukázat víceUkázat méně
 

Ovládat můžete tento ochlazovač velice snadno pomocí LED displeje. Ten je opatřen měkkými fóliovými tlačítky s příslušnými symboly. Režim vytápění se spouští mimo ovládací panel, pomocí spínače na boku skříně. Ochlazovač můžete ovládat pomocí praktického, velmi tenkého dálkového ovládání, a to ze vzdálenosti až 5 metrů.

Ukázat víceUkázat méně
 

Prostřednictvím tří nastavitelných výkonových stupňů můžete ochlazovač přepnout na ekonomický režim. Velký ventilátor a připojitelné automatické otáčení ventilátoru umožňují optimální přizpůsobení povětrnostním podmínkám i podmínkám Vašeho prostoru. Můžete tak rychle a efektivně zásobit vzduchem prostor 400 až 500 m³/h. Proudění vzduchu lze nastavit ve třech variantách: režim přírody, normální režim a režim spánku. Režim přírody funguje v intervalech a napodobuje přirozené, nerovnoměrné proudění vzduchu.

Ukázat víceUkázat méně

Správný okamžik pro čerstvý, čistý a chladný vzduch

 

Pokud je ochlazovač zapnutý, můžete pomocí funkce časovače nechat přístroj po určité době automaticky vypnout. Časovač ochlazovač vypne v rozpětí maximálně sedmi a půl hodiny. Nastavit jej lze po půl hodině.

Ukázat víceUkázat méně
 

Mimořádně úsporný je takzvaný systém voda-vzduch. Přístroj disponuje nádržkou na vodu o objemu 10 l. Součástí dodávky jsou dva chladicí akumulátory. Spotřeba vody činí mezi 0,5 až 0,6 litry za hodinu. Pro kontrolu stavu hladiny byl na čelní straně přístroje integrován ukazatel stavu hladiny. Kromě úspory energie je další výhodou tohoto ochlazovače skutečnost, že nepotřebuje venkovní instalaci, ani rušivé hadice.

Ukázat víceUkázat méně

Nic nefunguje bez filtru!

 

Integrované vodní a prachové filtry zajišťují čištění vzduchu. Filtry dokáží ze vzduchu a vody zachycovat prach, pyl, roztoče, a dokonce i bakterie. Elementárně důležitý je filtr čističe vzduchu. Největší podíl částic zůstane zachycen ve filtru. Proto je velmi důležité pravidelné čištění filtrů. Často lze nečistoty jednoduše odsát vysavačem. Pokud usazeniny na filtrech nelze odsát vysavačem, vyjměte je přístroje, důkladně je opláchněte vodou a poté je usušte.

Ukázat víceUkázat méně
 

Například v zimním období, kdy se začíná topit, se vzduch v našich místnostech mění. Avšak suchý, horký vzduch vysušuje sliznici. Z tohoto důvodu je důležité mít příjemnou vlhkost vzduchu mezi 40 a 60 %. Ochlazovačem vzduchu výrobce Uniprodo můžete během vytápěcího období dosáhnout té správné vlhkosti vzduchu, což je právě dobré pro sliznice a funguje jako prevence před nachlazením.

Ukázat víceUkázat méně
 

Díky svým kompaktním rozměrům, postranním držadlům, pojízdným kolečkům a nízké hmotnosti pouhých 6,9 kg lze ochlazovač bez obtíží přepravovat. Kolečka jsou vyrobena z nylonu a dobře odolávají opotřebení. Ochlazovač je vybaven kabelem o délce 1,5 m, proto jí můžete pružně pohybovat v prostoru. Ochlazovač vzduchu tak můžete používat v nejrůznějších prostorách nebo jej vzít s sebou jako přídavný zdroj vzduchu pro Vaše akce v exteriéru.

Ukázat víceUkázat méně
 

Ochlazovač vzduchu se vyznačuje stabilní plastovou skříní z plastu PS a ABS. Tento materiál se pro ochlazovač výtečně hodí, protože vyniká dlouhou životností a zaručuje odolnost proti nízkým i vysokým teplotám. Pro jednoduchou údržbu lze jednoduše vyjmout rám s mřížkou i nádržku s vodou. Díky širokým a plochým tyčím lze přístroj snadno čistit.

Ukázat víceUkázat méně

Chladicí účinek ochlazovačů vzduchu ovlivňují různé faktory. Největší roli hraje klima v místnosti. Nejvyšší účinnosti chlazení vzduchu o 3–5 °C ochlazovače dosahují, když je okolní vzduch horký a suchý. Důvodem je princip, na jakém fungují. Odpařováním vody proudí vlhký vzduch. Tím se sníží pokojová teplota a zvýší se vlhkost vzduchu. Z tohoto důvodu by pro efektivní chlazení místností měla být výchozí vlhkost vzduchu menší něž 40 %. Vyšší vlhkost účinnost chladiče oslabuje, protože pokles teploty funguje vždy jen do hranice nasycení vzduchu. V menších místnostech lze snížit teplotu o 1 až 3 °C, aniž by byl vzduch nepříjemně vlhký. Nicméně byte měli vždy brát v úvahu výchozí hodnoty vlhkosti a teploty vzduchu.

Dosah působení adiabatických chladičů je velmi omezen. Zvýšení dosahu není tak jednoduché jako při používání výkonných klimatizací s kompresorem. Účinnost ochlazovačů vzduchu závisí na povětrnostní situaci. Za horkých dnů s horkým, suchým vzduchem mají ochlazovače vzduchu největší účinek. Za horkého dusna a vlhka naopak téměř žádné chladicí účinky nevykazují. Ochlazovač vzduchu v tom případě zvlhčuje už i tak vlhký vzduch, a klima v místnosti bude ještě nepříjemnější. Ochlazovače vzduchu dokáží zlepšit klima v interiérech a snížit teplotu vzduchu, avšak jejich fungování je ovlivňováno různými vlivy prostředí.

 • 3 v 1 – vzduch: chlazení, čištění, zvlhčování
 • dlouhé chlazení – nádoba na vodu o objemu 10 l a 2 chladicí akumulátory
 • šetří náklady – 85 W při chlazení
 • dálkové ovládání s dosahem až 5 m
 • 3 varianty proudění vzduchu, 3 stupně výkonu, přídavný otáčení ventilátoru

Sleva: 20%

Ochlazovač vzduchu - mobilní - 3 v 1 - nádrž na vodu 10 l

Vylepšete si klima svých prostor ochlazovačem vzduchu UNI_COOLER_04 výrobce Uniprodo. Tento přístroj je skutečným všestranným pomocníkem: ochlazování a vytápění prostor, stejně jako zvlhčování a čištění vzduchu, jsou pro něj hračkou. Odpařováním vody nebo ledu z nádrže o objemu 6 litrů proudí do prostoru chladný vzduch. Můžete tak zásobovat čerstvým vzduchem prostory o objemu do 500 m³ a snížit teplotu vzduchu až o 3 bis 5 °C. Ať se jedná garáž, dílnu, kancelář nebo dokonce staveniště, tento čistič vzduchu se Vám vždy postará o optimální teplotu a čistý vzduch.

Model
UNI_COOLER_04
Číslo artiklu
10250253
Stav artiklu
Zboží z druhé ruky
Materiál skříně
Plast PS a ABS
Materiál koleček
Nylon
Výkon
85 W
Napětí / frekvence
230 V / 50 Hz
Rychlost vzduchu
Až 9,4 m/s
Kapacita průtoku vzduchu
400-600 m³/h (235-295 CFM)
Hladina hluku
≤60 dB
Spotřeba vody
0,5 až 0,6 l/h
Nádržka na vodu
10 l
Rozsah funkce časovače
1–12 h
Chladicí akumulátory
2
Vertikální seřizování žeber
Automatické (funkce SWING 120°)
Horizontální seřizování žeber
Ruční
Dálkové ovládání
Ano
Dosah signálu dálkového ovládání
5 m
Typ baterie pro dálkové ovládání
1x 3 V lithiová knoflíková baterie CR2025
Rozměry dálkového ovládání (DxŠxV)
8,5 x 4 x 0,7 cm
Vnější velikost filtru
38 x 24 cm
Vnitřní rozměry filtru (DxŠxV)
37 x 20,5 x 3,2 cm
Délka síťového kabelu
1,5 m
Rozměry (DxŠxV)
38 x 30,5 x 70 cm
Hmotnost
6,9 kg
Rozměry zásilky (DxŠxV)
43,5 x 34 x 70 cm
Hmotnost zásilky
8,2 kg
Obsah balení
 • Ochlazovač vzduchu UNI_COOLER_04
 • Dálkové ovládání
 • 2 chladicí akumulátory
 • 4 kolečka
 • Montážní příslušenství
 • Návod k použití

Je ochlazovač vzduchu vhodný pro mobilní použití?

Ano, díky velmi kompaktním roměrům a postranním držadlům je ochlazovač přímo předurčen pro mobilní použití. Díky nylonovým kolečkům a velmi malé hmotnosti můžete přístroj bez obtíží přepravovat.

Jak to, že ochlazovač nemá hadici pro odpadní vzduch?!

Ochlazovač pracuje na fyzikálním principu chlazení odpařováním okolního vzduchu.

Buďte první, kdo tento produkt ohodnotí.Ohodnotit
Hodnocení jsou zveřejňována po kontrole.

Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.

Expondo expert

Ještě vždy si nejste jistí?

Naši odborníci jsou připraveni pomoci!
234 093 825
Po - Pá 10:00 - 16:00 hod
Tento produkt
 • Režim chlazení: 85 W
 • Nádoba na vodu: 10 l
 • Dálkové ovládání
 • Hladina hluku: ≤60 dB
 • Rychlost prodění vzduchu: až 9,4 m/s

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

Zboží z druhé ruky Ochlazovač vzduchu - mobilní - 3 v 1 - nádrž na vodu 10 l

Zboží z druhé ruky Ochlazovač vzduchu - mobilní - 3 v 1 - nádrž na vodu...

Původní cena: 1871,00 Kč 1496,80 Kč

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

 • Režim chlazení: 85 W
 • Nádoba na vodu: 10 l
 • Dálkové ovládání
 • Hladina hluku: ≤60 dB
 • Rychlost prodění vzduchu: až 9,4 m/s
 • TIG AC-DC / MMA
 • BASIC
 • 200 A / 230 V
 • 2/4 takt
 • power ventilátory

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

Zboží z druhé ruky ALU svářečka - 200 A -230 V - Puls

Zboží z druhé ruky ALU svářečka - 200 A -230 V - Puls

Původní cena: 12139,00 Kč 9711,20 Kč

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

 • TIG AC-DC / MMA
 • BASIC
 • 200 A / 230 V
 • 2/4 takt
 • power ventilátory
 • Rozměry stínidla: 250 x 250 cm
 • Barva: hnědá
 • Materiál: ocel, hliník, polyester
 • Gramáž potahu: 180 g/m2
 • UV ochrana/UPF 50 +

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

Zboží z druhé ruky Boční slunečník - hnědý - čtvercový - 250 x 250 cm - s náklonem

Zboží z druhé ruky Boční slunečník - hnědý - čtvercový - 250 x 250 cm -...

Původní cena: 1909,00 Kč 1527,20 Kč