Položka: EX10250516

|

Model: UNI_COVER_04

Přehoz na lehátko - pro UNI_SUNBED_07/08/09 a podobné modely

Kč 449.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • tvarově přesný – pro UNI_SUNBED_07/08/09 a podobné modely
  • vysoká ochrana – odolný proti UV, voděodolný vybavený elastickou šňůrkou na lemu
  • dlouhá životnost – s hustotou materiálu 70 g/m2 a dvojitě šitým zajišťovacím švem
  • jednoduchý – lehký, umožňuje úsporné uložení a snadné připevnění 
  • čistý – lze prát v ruce, rychleschnoucí 

POPIS PRODUKTU

Ochranný přehoz na zahradní lehátko pro UNI_SUNBED_07, 08 a 09

Lehký a zároveň robustní ochranný přehoz na zahradní lehátko UNI_COVER_04 je ideálním doplňkem pro modely UNI_SUNBED_07, 08 a 09 nebo lehátka s podobnými rozměry. Zachovejte vzhled svého zahradního nábytku jako nový navzdory nepříznivým vlivům počasí, jako je déšť, sníh, vítr a nízké teploty přehozem přes zahradní lehátko značky Uniprodo!

Odolný, lehký a s minimálními nároky na uskladnění: Přehoz na lehátko značky Uniprodo

Přehoz je vyroben z OXFORD 210D – obzvláště hustě tkané polyesterové tkaniny s hustotou materiálu 70 g / m2 - a je nejen obzvláště odolný vůči vodě, ale také odolný proti UV záření a velmi robustní. Tímto způsobem můžete spolehlivě chránit svůj jemný nábytek před vyblednutím na slunci nebo poškozením před nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Přehoz pro zahradní lehátka připevníte rychle a snadno. Jednoduše jej přehodíte přes lehátko a na spodním lemu utáhnete elastickou šňůrku. Pokud přehoz právě nepoužíváte, můžete jej stejně rychle sejmout, složit na velmi malý díl a uložit do přiložené úložné tašky s minimálními nároky na prostor. Pokud vás zastihl déšť, je vhodné nechat přehoz na zahradní lehátko předem uschnout – což vzhledem k použitému materiálu zabere jen několik okamžiků. Pokud je přehoz na lehátko znečištěný, můžete jej ručně vyprat a znovu zazáří v bezchybné černé barvě. 

V neposlední řadě vás přehoz na lehátko přesvědčí svou dlouhou životností. Díky vysoce kvalitnímu zpracování s dvojitě šitými zajišťovacími švy ochrání přehoz vaše lehátka před venkovními vlivy po mnoho let. 

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY