Zboží z druhé ruky
V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Položka: EX20250059

|

Model: UNI_GAZEBO_3X4G

B-zboží Plátěný přístřešek- 3 x 4 m - tmavozelený

Kč 4,799.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • prostor – pod střechou velikosti 3 x 4 m může mnoho osob příjemně trávit čas při grilování nebo u sklenky vína
  • ochrana – střecha vyrobena z polyesteru s gramáží 180 g/m² chrání před sluncem, větrem i deštěm
  • stabilita – konstrukce z práškově lakované oceli má dlouhou životnost, je odolná vůči korozi a vlivům prostředí
  • styl – moderní tvar střechy a nádherné zdobení poutají pozor
  • jednoduchá montáž – snadno jej sestavíte díky dodanému montážnímu materiálu

POPIS PRODUKTU

Relaxujte pod zahradním přístřeškem značky Uniprodo

Toužíte v létě po příjemném stinném místečku na terase či zahradě? Pak je kvalitní plátěný přístřešek UNI_GAZEBO_3X4G značky Uniprodo tou správnou volbou! Protože ať jej postavíte kamkoli, Vy i Vaši hosté si jej jistě brzy oblíbíte.

Plátěný přístřešek v tmavě zelené: praktický a ozdobný zároveň

Pod tmavě zelenou stříškou z nepropustného polyesteru o gramáži 180 g/m² Vám nemůže ublížit slunce, vítr, padající listí ani kálející ptáci. Díky optimálnímu odtoku vody přes okraj střechy budete dobře chráněni i před lehkým deštěm. Střešní konstrukce ve výšce 2,40 m na rámu z práškově lakované oceli poutá pozornost každého. Tyče pod odolnou plátěnou střechou jsou ideální pro zavěšení pěkných dekorací, jako jsou například světelné řetězy nebo lampiony.  

Montáž je díky dodávanému montážnímu materiálu velmi snadná. Máte možnost volby, zda přístřešek umístíte jako pergolu na terasu u domu nebo jako volně stojící altán na zahradu nebo na terasu. Není třeba jej připevňovat ke zdi ani ke střeše domu. Pro větší stabilitu máte k dispozici kolíky, které v případě potřeby umožňují upevnit čtyři nohy do země.

Ocelová konstrukce je nejen mimořádně stabilní, ale také odolná vůči korozi a povětrnostním vlivům. Zahradní přístřešek si tak budete užívat po mnoho let. Objednejte si jej ještě dnes a těšte se na příjemné chvíle se svými přáteli v novém obývacím pokoji v přírodě.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY