B-zboží Ultrazvuková čistička - 1,5 litru

Výrobce: ulsonix | Číslo položky: EX20050019 | Model: PROCLEAN 2.0M

Gesamtansicht von Ultraschallreiniger - 1,5 Liter
Frontalansicht von Ultraschallreiniger - 1,5 Liter
Becken von Ultraschallreiniger - 1,5 Liter
Přehrát video
Kliknutím otevřete galerii
Původní cena: 2779,00 Kč Ušetříte: 555,80 Kč 2223,20 Kč Původní cena: 2779,00 Kč

ceny včetně DPH

Zboží z druhé ruky

V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Přednosti produktu

  • ECO
  • kapacita: 1,5 litru
  • výkon ultrazvuku: 60 wattů
  • ultrazvuková frekvence: 40 kHz
  • s funkcí ohřevu

  • Optimální objem vany umožňující důkladné čištění různých předmětů
  • Vysocekvalitní ušlechtilá ocel, která chrání čisticí vanu před mechanickým poškozením
  • Víko chránící před rozlitím vody
  • Nastavení teploty umožňující přizpůsobit ji čištěným předmětům
  • Gumové, protiskluzové nohy zajišťující stabilitu zařízení

Ultrazvuková čistička - 1,5 litru

Ultrazvuková čistička Ulsonix Proclean 2.0M je ideální zařízení na čištění předmětů, jako jsou např. šperky, brýle, hřebeny, zubní protezy a mnoho dalších. Jemně odstraňuje odolné nečistoty z těžko přístupných míst. Je vybaveno vanou na vodu o objemu 1,5 litru z ušlechtilé oceli a odnímatelným ocelovým košem, do kterého se umísťují předměty určené k čištění. Provozní cyklus lze nastavit otočným knoflíkem v rozsahu od 5 do maximálně 60 minut. Frekvence používaných ultrazvuků je 40 kHz. Protiskluzové nohy na spodní straně zařízení zajišťují stabilitu a víko chrání před rozlitím vody.

Ultrazvuková čistička Proclean 2.0M značky Ulsonix je zařízení určeno '' na čištění předmětů, jako např. šperků, mincí, brýlí, zubních kartáčků a zubních protéz. Zařízení důkladně odstraňuje odolné nečistoty z těžko přístupných míst.

Prezentovaný výrobek se vyznačuje robustní konstrukcí a snadným ovládáním. Jak vnější pouzdro, tak i vana jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Čtyři gumové nohy zabraňují skluzu.

Nabízená čistička je vybavena odstranitelným košem z nerezové oceli a vanou o objemu 1,5 litru. Značka ve výšce 2/3 vany ukazuje maximální úroveň naplnění. Díky tomuto ukazateli a víku lze zabránit úniku vody ze zařízení, což umožňuje, že můžete zařízení Ulsonix používat na libovolném místě. V případě odolných nečistot lze použit speciální čisticí prostředky.

Zařízení je vybaveno dvěma knoflíky: pro nastavení provozního cyklu (od 5 do 60 minut) a pro nastaven í teploty. Při frekvenci ultrazvuků 40 kHz se vytvářejí vibrace, v důsledku kterých se vytváří malé bublinky, které působí na povrch předmětu a čistí ho pod vlivem vysokého tlaku.

Výrobky firmy Ulsonix se vyznačují použitím vysocekvalitních materiálů a precizním provedenímproto je na ultrazvukovou čističku Proclean 2.0M poskytována dlouhá zaruka.

Výrobky firmy Ulsonix se vyznačují použitím vysocekvalitních materiálů a precizním provedenímproto je na ultrazvukovou čističku Proclean 2.0M poskytována dlouhá zaruka.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Model
Proclean 2.0M
Katalogové číslo
5019
Stav zboží
Nová
Materiál
Ušlechtilá ocel
Napětí
230 V
Objem
1,5 litru
Frekvence čisticích ultrazvuků
40 kHz
Výkon ultrazvuků
60 W
Funkce hřátí
Ano
Rozsah provozní teploty
od 25 do 80 °C
Timer
5-60 min
Vypouštěcí zátka
Ne
Držáky na přenášení
Ne
Vnitřní rozměry vany (DxŠxV)
15 x 13,7 x 10 cm
Rozměry (DXŠXV)
17,50 x 18,00 x 24,00 cm
Váha
2,55 kg
Rozměry balení (DxŠxV)
25,00 x 25,00 x 31,00 cm
Váha balení
3,10 kg
Technický výkres
Návod k použití

Značka Ulsonix je synonymem pro vysoce kvalitní potřeby pro průmysl. Zaměřuje se především na výrobu čisticích strojů. Naše moderní ultrazvukové čističky efektivně zbavují špíny a nečistot, a navíc mají mnoho možností použití. V těchto videích je uvidíte přímo při práci. Nechte se přesvědčit o kvalitě našich ultrazvukových čističek jejich spolehlivými výsledky čistění a zcela jednoduchým ovládáním!

Buďte první, kdo tento produkt ohodnotí.Zanechte hodnocení (5 hvězdiček je nejvyšší hodnocení, 1 hvězdička je nejnižší hodnocení)
Klikněte na odkaz zaslaný na Vaši e-mailovou adresu a potvrďte svůj názor! Po ověření bude zveřejněn.

Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.

Expondo expert

Ještě vždy si nejste jistí?

Naši odborníci jsou připraveni pomoci!
234 093 825
Po - Pá 10:00 - 16:00 hod