B-zboží Ozonový generátor - 7 000 mg/h - 80 W - časovač do 180 min
2399,00 Kč ceny včetně DPH 2799,00 Kč

B-zboží Ozonový generátor - 7 000 mg/h - 80 W - časovač do 180 min

Výrobce: ulsonix | Číslo položky: EX20050239 | Model: AIRCLEAN 7G-WM1

B-zboží Ozonový generátor - 7 000 mg/h - 80 W - časovač do 180 min
B-zboží Ozonový generátor - 7 000 mg/h - 80 W - časovač do 180 min
B-zboží Ozonový generátor - 7 000 mg/h - 80 W - časovač do 180 min
B-zboží Ozonový generátor - 7 000 mg/h - 80 W - časovač do 180 min
B-zboží Ozonový generátor - 7 000 mg/h - 80 W - časovač do 180 min
B-zboží Ozonový generátor - 7 000 mg/h - 80 W - časovač do 180 min
B-zboží Ozonový generátor - 7 000 mg/h - 80 W - časovač do 180 min
Kliknutím otevřete galerii
Původní cena: 2799,00 Kč Ušetříte: 400,00 Kč 2399,00 Kč Původní cena: 2799,00 Kč

ceny včetně DPH

Zboží z druhé ruky

V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

 • 7 000 mg/h
 • 80 W
 • Časovač do 180 min
 • Materiál: povrchově upravená ocel

 • efektivita – ozonová síla 7 000 mg/h
 • možnost nastavení – časovač pro přesnou aplikaci až do 180 minut
 • důkladnost – integrovaná keramická deska AIRCLEAN PLATE 7G-WM1 a ventilátor s průtokem 93,6 m3/h
 • komfort – kompaktní, robustní, snadné přenášení s rukojetí
 • přehlednost – intuitivní, ruční ovládací panel

Ozonový generátor pro příjemné klima v interiérech

Ozonový generátor AIRCLEAN 7G-WM1 značky ulsonix pomáhá neutralizovat vzduch v místnostech, které jsou vystaveny silnému zápachu. Můžete pomocí něj také odstranit zatuchlý zápach způsobený záplavami či požáry. Ozonové generátory jsou skvělými pomocníky při sanačních a renovačních pracích v interiéru a na stavbách a slouží také k dezinfekci vzduchu uzavřených prostor. Generátory se používají především v autodílnách, hotelnictví, v sanitárních zařízeních a odpadních prostorách, ale jsou také vhodné na odstranění zápachu z cigaret nebo zvířat například ve vozidlech nebo lodích.

Snadná obsluha a efektivní použití – vsaďte na sílu ozónu s ozónovým generátorem značky ulsonix

Ozonový generátor disponuje ozonovou sílou 7 000 mg/h a je tak schopen rychle a efektivně odstranit nepříjemné pachy. Integrovanou keramickou desku lze snadno vyměnit zvenčí pomocí zásuvného slotu po 6 000 provozních hodinách. Odpovídající keramickou desku AIRCLEAN PLATE 7G-WM1 najdete v našem sortimentu. Generátor ozonu je vybavený časovačem, se kterým lze nastavit dobu čištění až do 180 minut.

Filtr připevněný k zadní části pouzdra zajišťuje, že do zařízení nemůže se vzduchem nasávaným s intenzitou 93,6 m

Kompaktní kryt vyrobený z potažené oceli je mimořádně odolný a robustní. Pro pohodlný transport je ozonový generátor vybaven rukojetí. Gumové nožičky poskytují stabilitu na jakémkoli místě.

Zjistěte, jak efektivně ozon bojuje proti bakteriím a plísním! Výzkum Polského státního sanitárního inspektorátu (Sanepid) ukázal, že čistění pomocí generátoru ozonu značky ulsonix může dokonale doplňovat konvenční dezinfekční metody a odstraňovat biologické nečistoty i na těžko dostupných místech.

Jak mohu bezpečně používat ozón? Ozón lze používat pouze v uzavřených místnostech, ve kterých nejsou lidé ani (domácí) zvířata. Po ošetření ozónem lze do místnosti vstoupit teprve po 2 hodinách. Následně by měla být místnost větrána alespoň 30 minut. Nikdy nevdechujte ozón přímo ze zařízení. Vytvářejte pouze množství ozónu odpovídající velikosti místnosti. Zajistěte, aby se v blízkosti generátoru ozónu nenacházely žádné hořlavé plyny nebo výbušné materiály. Před manipulací s ozónem si pozorně přečtěte návod k obsluze a dodržujte všechny bezpečnostní pokyny.

Poznámka k opotřebitelným součástkám: Keramická deska v zařízení potřebná pro ošetření ozónem je opotřebitelnou součástkou a měla by být vyměněna po nejméně 6 měsících nebo 6 000 provozních hodinách. Na opotřebitelné součástky se nevztahuje záruční doba zařízení, odpovídající keramické desky najdete v našem online obchodě.

Zjistěte, jak efektivně ozon bojuje proti bakteriím a plísním! Výzkum Polského státního sanitárního inspektorátu (Sanepid) ukázal, že procedura čištění ozonem prováděna pomocí ozonových generátorů značky ulsonix může dokonale doplňovat konvenční dezinfekční metody a odstraňovat biologické nečistoty i na těžko dostupných místech.

PDF

Model
AIRCLEAN 7G-WM1
Stav zboží
Nové
Materiál pláště
Ocel s černou povrchovou úpravou
Napětí/frekvence
230 V/50 Hz
Výkon
80 W
Ozonová síla
7 000 mg/h
Časovač
Ano, do 180 minut
Ventilátor
93,6 m3/h
Pojistka
1 A
Délka napájecího kabelu
1,5 m
Rozměry (DxŠxV)
22,00 x 17,00 x 16,00 cm
Hmotnost
2,70 kg
Rozměry zásilky (DxŠxV)
29,00 x 26,00 x 24,00 cm
Hmotnost zásilky
3,20 kg
Návod k použití
Obsah balení
 • Ozonový generátor AIRCLEAN 7G-WM1
 • Návod k použití

Lexikon: ozón

1. Co je to ozón?

Ozón (označovaný také jako O3 či trikyslík) je molekula skládající se ze tří atomů kyslíku. Ve stratosféře chrání všechny živočichy na zemi před nebezpečným ultrafialovým (UV) zářením. Ozón je silně reaktivní molekula a reaguje proto snadno s látkami jako je amoniak. Díky tomu zabraňuje existenci nepříjemných zápachů.

2. Jak funguje ozónový generátor?

U většiny ozónových generátorů je vzduch nasáván po stranách zařízení skrze integrovaný ventilátor. Uvnitř generátoru je vzduch pomocí filtrování a díky speciální UV lampě zbavován zárodků a bakterií. Následně je vzduch veden skrze zabudovanou keramickou desku, ve které je kyslík skrze elektrický výboj proměňován v ozón. Odtud je ozón následně vypouštěn skrze přední část zařízení zpět do prostoru.

3. K čemu se využívá ozónový generátor?

Ozónové generátory se skvěle hodí pro zlepšení kvality či obnovu vzduchu v uzavřených prostorech. Reaktivita ozónu neutralizuje nepříjemné zápachy.

4. Bezpečnostní upozornění

Ozón je ve vysoké koncentraci jedovatý a zdraví škodlivý. Z tohoto důvodu musí být přijata preventivní opatření, aby se zabránilo nekontrolovatelnému uvolňování ozónu. Zařízení musí být obsluhováno pouze kvalifikovaným personálem. Pro nejefektivnější použití se mimo jiné doporučuje měnit keramické desky každých 6 měsíců. Značka Ulsonix Vám proto nabízí vysoce kvalitní servis a zaopatřuje Vás po celé Evropě náhradními díly pro případ výměny opotřebených či porouchaných součástek zařízení za nové. Díly vhodné pro toto zařízení najdete samozřejmě také v našem obchodě!

5. Poznámka k opotřebitelným součástkám:

Keramická deska v zařízení potřebná pro ošetření ozónem je opotřebitelnou součástkou a měla by být pravidelně vyměňována. Pro nejefektivnější použití generátoru se doporučuje, aby se keramické desky:

  • - při intenzivním používání vyměňovali každých 6 měsíců (více než 8 hodin denně),
   - při běžném používání (4 až 6 hodin denně) vyměňovali každých 12 měsíců,
   - při občasném používání (méně než 4 hodiny denně) vyměňovali každých 18 až 24 měsíců.
 • Na opotřebitelné součástky se nevztahuje záruka. Odpovídající keramické desky najdete v našem online obchodě.

  Existují nějaké testy, které potvrzují účinnost ošetření ozonem u zařízení značky ulsonix?

  Ano, máme k dispozici výsledky testů provedených Polským státním sanitárním inspektorátem (Sanepid), který zkoumal zařízení ulsonix v srpnu 2020. Tyto testy potvrdily, že ošetření ozonem může odstranit biologické nečistoty i na těžko dostupných a snadno přehlížených místech.

  Mohou se ozonové generátory používat i v kancelářích, nebo by mohly poškodit technické vybavení?

  Ozonové generátory můžete používat i v kancelářích, technickému vybavení nehrozí žádné nebezpečí. Během čištění by však v místnosti neměl být nikdo přítomen.

  Jaká je životnost filtru? Dá se umývat vodou?

  Životnost filtru je závislá na tom, jak často a za jakých podmínek se používá. Filtr lze umývat vodou, ale následně je nutné ho pořádně vysušit.

  Vypnou se ozonové generátory při použití časovače automaticky?

  Ano, po aktivaci časovače se generátory vypnou automaticky.

  Jak se dá nastavit čas ozonizace u série s displejem? V manuálu je uvedena pouze informace o automatickém programu. Jaký čas je nutné nastavit, aby byla ozonizace účinná?

  U série s displejem jsou všechny programy přednastavené. Délku ozonizace, přestávky a počet cyklů však lze měnit podle vlastních preferencí. Hodnoty jsou závislé na velikosti prostoru a výkonu generátoru. Tabulka s přehledem doporučených časů provozu v závislosti na velikosti prostoru a výkonu se nachází v návodu k obsluze.

  Platí informace, že keramické desky u ozónových generátorů se musí vyměňovat každý půlrok? Jak často je nezbytné vyměňovat lampu?

  Jedná se o přibližný údaj. Rozhodující je frekvence používání. Lampu je třeba vyměnit pouze tehdy, když nefunguje. Její životnost představuje 7000 hodin.

  Fungují všechny ozonové generátory s keramickými deskami? Je k dispozici model, který funguje pouze s UV lampou?

  Ne. Všechny ozonové generátory jsou vybaveny keramickými deskami sloužícími k výrobě ozónu. Při výrobě ozónu se aktivuje lampa. Lampu nelze zapnout samostatně.

  Má série ECO kromě lampy zabudované dodatečné desky?

  Série ECO nedisponuje lampou, ale každý ozonový generátor je vybaven keramickými deskami na výrobu ozónu. Modely série ECO mají namísto digitálního ovládání časovač.

  Je výměna náhradních dílů náročná?

  Výměna vzduchového filtru je jednoduchá. Výměna keramických desek je o něco náročnější a měla by ji provádět zkušená osoba s potřebnou kvalifikací.

  Jak zvolit vhodný výkon v závislosti na velikosti prostoru? Pro jakou velikost prostoru jsou vhodné výkony 5 g, 7 g, 10 g, 15 g nebo 20 g?

  V návodu k obsluze se nachází tabulka, která vám pomůže zvolit vhodný výkon. V zásadě platí, že ozónové generátory s vyšším výkonem jsou vhodné pro větší prostory a pracují rychleji (proces čištění je kratší).

  Platí zásada, že ozónový generátor by měl být umístěn co nejvýše, aby se zvýšila účinnost?

  Ano, ozón je těžší než vzduch, a proto doporučujeme umístit generátor co nejvýše a nenechávat ho na zemi.

  Buďte první, kdo tento produkt ohodnotí.  Zanechte hodnocení (5 hvězdiček je nejvyšší hodnocení, 1 hvězdička je nejnižší hodnocení)
  Klikněte na odkaz zaslaný na Vaši e-mailovou adresu a potvrďte svůj názor! Po ověření bude zveřejněn.

  Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.

  Expondo expert

  Ještě vždy si nejste jistí?

  Naši odborníci jsou připraveni pomoci!
  234 093 825
  Po - Pá 10:00 - 16:00 hod
  Tento produkt
  • 7 000 mg/h
  • 80 W
  • Časovač do 180 min
  • Materiál: povrchově upravená ocel

  K odeslání ihned, dodání do 1-3 pracovních dnů

  B-zboží Ozonový generátor - 7 000 mg/h - 80 W - časovač do 180 min

  B-zboží Ozonový generátor - 7 000 mg/h - 80 W - časovač do 180 min

  Původní cena: 2799,00 Kč 2399,00 Kč

  K odeslání ihned, dodání do 1-3 pracovních dnů

  • 7 000 mg/h
  • 80 W
  • Časovač do 180 min
  • Materiál: povrchově upravená ocel
  • Rozměry topné desky: 60 x 40 cm
  • Výkon: 2 x 3.200 wattů
  • hladká
  • ochrana proti stříkání
  • odpadní zařízení

  K odeslání ihned, dodání do 1-3 pracovních dnů

  B-zboží Elektrická grilovací deska - 60 cm -hladká - 2 x 3,2 kW

  B-zboží Elektrická grilovací deska - 60 cm -hladká - 2 x 3,2 kW

  Původní cena: 11990,00 Kč 9899,00 Kč

  K odeslání ihned, dodání do 1-3 pracovních dnů

  • Rozměry topné desky: 60 x 40 cm
  • Výkon: 2 x 3.200 wattů
  • hladká
  • ochrana proti stříkání
  • odpadní zařízení