B-zboží Ozonový generátor - 600 mg/h - 5 filtrů - UV světlo - 50 W
2199,00 Kč ceny včetně DPH 2699,00 Kč

B-zboží Ozonový generátor - 600 mg/h - 5 filtrů - UV světlo - 50 W

Výrobce: ulsonix | Číslo položky: EX20050227 | Model: AIRCLEAN 600P

B-zboží Ozonový generátor - 600 mg/h - 5 filtrů - UV světlo - 50 W
B-zboží Ozonový generátor - 600 mg/h - 5 filtrů - UV světlo - 50 W
B-zboží Ozonový generátor - 600 mg/h - 5 filtrů - UV světlo - 50 W
B-zboží Ozonový generátor - 600 mg/h - 5 filtrů - UV světlo - 50 W
B-zboží Ozonový generátor - 600 mg/h - 5 filtrů - UV světlo - 50 W
B-zboží Ozonový generátor - 600 mg/h - 5 filtrů - UV světlo - 50 W
B-zboží Ozonový generátor - 600 mg/h - 5 filtrů - UV světlo - 50 W
360° náhled
Kliknutím otevřete galerii
Původní cena: 2699,00 Kč Ušetříte: 500,00 Kč 2199,00 Kč Původní cena: 2699,00 Kč

ceny včetně DPH

Zboží z druhé ruky

V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Přednosti produktu

 • 600 mg/h
 • 50 W
 • UV světlo
 • Pětistupňový filtrační systém
 • LCD displej

 • důkladnost – pětinásobné čištění vzduchu díky fotokatalytickému filtru, filtru s aktivním uhlím, HEPA filtru, filtru se zápornými ionty a předfiltru
 • efektivita – ozonová síla až 600 mg/h díky keramické desce
 • sterilizační účinek – UV světlo eliminuje zárodky a bakterie ve vzduchu
 • komfort – dálkové ovládání a snadno čitelný LCD displej
 • mobilita – kompaktní, robustní a snadno přenosný díky rukověti

Ozonový generátor a čistička vzduchu s pětistupňovým filtračním systémem a UV lampou

Ozonový generátor AIRCLEAN 600P značky ulsonix pomáhá neutralizovat vzduch v místnostech, které jsou vystaveny silnému zápachu. Pětistupňový filtrační systém a UV lampa dále zajišťují významné zlepšení kvality vzduchu. Generátor ozonu je ideální pro odstranění zápachu z cigaret nebo zvířat v hotelovém průmyslu, kancelářích nebo interiérech vozidel a člunů.

Čerstvý a čistý vzduch s ozonovým čističem vzduchu značky ulsonix!

Ozonový generátor disponuje ozonovou silou 600 mg/h a je tak schopen rychle a efektivně odstranit nepříjemné pachy. Pomocí časovače lze ozonové zařízení provozovat podle potřeby, alternativně je k dispozici dálkové ovládání. Generátor je vybaven efektivní keramickou deskou pro rovnoměrnou produkci ozonu v místnostech do 325 m

Integrované UV světlo kromě neutralizace zápachů optimalizuje dezinfekční účinek ozonu. UV záření efektivně rozkládá mikroorganismy a trvale eliminuje různé zárodky a bakterie ve vzduchu.

Aby se během čištění ozonem zlepšila celková kvalita vzduchu, je zařízení vybaveno pěti filtry. Předfiltr umožňuje hrubé čištění nasávaného vzduchu. Jemnější částice jsou účinně odstraněny pomocí filtru s aktivním uhlím a filtru HEPA. Fotokatalytický filtr následně promění škodlivé látky na vodu a oxid uhličitý. Filtr se zápornými ionty váže prach a pyl, přičemž také dochází k uvolňování ozonu. Pro optimální použití lze ventilátor nastavit v pěti stupních. To zajišťuje komplexní čištění vzduchu, které jde nad rámec jednoduchého odstranění zápachu.

Díky výkonu 50 wattů je generátor ozonu energeticky úsporný a ušetří vám náklady. K ovládání všech možností nastavení slouží snadno čitelný ovládací panel LCD. Vzhledem k tomu, že v dané místnosti by se ze zdravotních důvodů neměly během čištění nacházet žádné osoby, je k dispozici ke stažení příslušná výstražná značka, která se zavěsí na kliku.

Kompaktní kryt vyrobený z práškově lakované oceli je mimořádně odolný a robustní. Pro pohodlný transport je ozonový generátor vybaven rukojetí. Gumové nožičky poskytují stabilitu na jakémkoli místě.

Jak mohu bezpečně používat ozón? Ozón lze používat pouze v uzavřených místnostech, ve kterých nejsou lidé ani (domácí) zvířata. Po ošetření ozónem lze do místnosti vstoupit teprve po 2 hodinách. Následně by měla být místnost větrána alespoň 30 minut. Nikdy nevdechujte ozón přímo ze zařízení. Vytvářejte pouze množství ozónu odpovídající velikosti místnosti. Zajistěte, aby se v blízkosti generátoru ozónu nenacházely žádné hořlavé plyny nebo výbušné materiály. Generátor využívá také UV záření, kterému nesmí být přímo vystaveni lidé, domácí zvířata a rostliny. Tento typ záření může způsobit popáleniny kůže nebo očí, a proto chraňte sebe a své okolí před přímým UV zářením. Před manipulací s ozónem si pozorně přečtěte návod k obsluze a dodržujte všechny bezpečnostní pokyny.

Stáhněte si výstražnou značku pro dezinfekci místnosti.

Zjistěte, jak efektivně ozon bojuje proti bakteriím a plísním! Výzkum Polského státního sanitárního inspektorátu (Sanepid) ukázal, že procedura čištění ozonem prováděna pomocí ozonových generátorů značky ulsonix může dokonale doplňovat konvenční dezinfekční metody a odstraňovat biologické nečistoty i na těžko dostupných místech.

PDF

Model
AIRCLEAN 600P
Stav zboží
Nové
Materiál pláště
Práškově lakovaná ocel
Napětí/frekvence
230 V/50 Hz
Výkon
50 W
Ozonová síla
600 mg/h
Časovač
Ano
Ventilátor
100 m3/h (nastavitelný v 5 krocích)
Raumgröße
325 m2
LCD displej
Ano
UV světlo
Ano
Fotokatalytický filtr
Ano
Filtr se zápornými ionty
Ano
Filtr s aktivním uhlím
Ano
HEPA filtr
Ano
Předfiltr
Ano
Rozměry (DxŠxV)
30,90 x 25,50 x 30,50 cm
Hmotnost
5,00 kg
Rozměry zásilky (DxŠxV)
33,00 x 27,00 x 37,00 cm
Hmotnost zásilky
7,00 kg
Návod k použití
Obsah balení
 • Ozonový generátor AIRCLEAN 600P
 • Dálkové ovládání
 • Návod k použití

Lexikon: ozón

1. Co je to ozón?

Ozón (označovaný také jako O3 či trikyslík) je molekula skládající se ze tří atomů kyslíku. Ve stratosféře chrání všechny živočichy na zemi před nebezpečným ultrafialovým (UV) zářením. Ozón je silně reaktivní molekula a reaguje proto snadno s látkami jako je amoniak. Díky tomu zabraňuje existenci nepříjemných zápachů.

2. Jak funguje ozónový generátor?

U většiny ozónových generátorů je vzduch nasáván po stranách zařízení skrze integrovaný ventilátor. Uvnitř generátoru je vzduch pomocí filtrování a díky speciální UV lampě zbavován zárodků a bakterií. Následně je vzduch veden skrze zabudovanou keramickou desku, ve které je kyslík skrze elektrický výboj proměňován v ozón. Odtud je ozón následně vypouštěn skrze přední část zařízení zpět do prostoru.

3. K čemu se využívá ozónový generátor?

Ozónové generátory se skvěle hodí pro zlepšení kvality či obnovu vzduchu v uzavřených prostorech. Reaktivita ozónu neutralizuje nepříjemné zápachy.

4. Bezpečnostní upozornění

Ozón je ve vysoké koncentraci jedovatý a zdraví škodlivý. Z tohoto důvodu musí být přijata preventivní opatření, aby se zabránilo nekontrolovatelnému uvolňování ozónu. Zařízení musí být obsluhováno pouze kvalifikovaným personálem. Pro nejefektivnější použití se mimo jiné doporučuje měnit keramické desky každých 6 měsíců. Značka Ulsonix Vám proto nabízí vysoce kvalitní servis a zaopatřuje Vás po celé Evropě náhradními díly pro případ výměny opotřebených či porouchaných součástek zařízení za nové. Díly vhodné pro toto zařízení najdete samozřejmě také v našem obchodě!

5. Poznámka k opotřebitelným součástkám:

Keramická deska v zařízení potřebná pro ošetření ozónem je opotřebitelnou součástkou a měla by být pravidelně vyměňována. Pro nejefektivnější použití generátoru se doporučuje, aby se keramické desky:

  • - při intenzivním používání vyměňovali každých 6 měsíců (více než 8 hodin denně),
   - při běžném používání (4 až 6 hodin denně) vyměňovali každých 12 měsíců,
   - při občasném používání (méně než 4 hodiny denně) vyměňovali každých 18 až 24 měsíců.
 • Na opotřebitelné součástky se nevztahuje záruka. Odpovídající keramické desky najdete v našem online obchodě.

  Existují nějaké testy, které potvrzují účinnost ošetření ozonem u zařízení značky ulsonix?

  Ano, máme k dispozici výsledky testů provedených Polským státním sanitárním inspektorátem (Sanepid), který zkoumal zařízení ulsonix v srpnu 2020. Tyto testy potvrdily, že ošetření ozonem může odstranit biologické nečistoty i na těžko dostupných a snadno přehlížených místech.

  Mohou se ozonové generátory používat i v kancelářích, nebo by mohly poškodit technické vybavení?

  Ozonové generátory můžete používat i v kancelářích, technickému vybavení nehrozí žádné nebezpečí. Během čištění by však v místnosti neměl být nikdo přítomen.

  Jaká je životnost filtru? Dá se umývat vodou?

  Životnost filtru je závislá na tom, jak často a za jakých podmínek se používá. Filtr lze umývat vodou, ale následně je nutné ho pořádně vysušit.

  Vypnou se ozonové generátory při použití časovače automaticky?

  Ano, po aktivaci časovače se generátory vypnou automaticky.

  Jak se dá nastavit čas ozonizace u série s displejem? V manuálu je uvedena pouze informace o automatickém programu. Jaký čas je nutné nastavit, aby byla ozonizace účinná?

  U série s displejem jsou všechny programy přednastavené. Délku ozonizace, přestávky a počet cyklů však lze měnit podle vlastních preferencí. Hodnoty jsou závislé na velikosti prostoru a výkonu generátoru. Tabulka s přehledem doporučených časů provozu v závislosti na velikosti prostoru a výkonu se nachází v návodu k obsluze.

  Platí informace, že keramické desky u ozónových generátorů se musí vyměňovat každý půlrok? Jak často je nezbytné vyměňovat lampu?

  Jedná se o přibližný údaj. Rozhodující je frekvence používání. Lampu je třeba vyměnit pouze tehdy, když nefunguje. Její životnost představuje 7000 hodin.

  Fungují všechny ozonové generátory s keramickými deskami? Je k dispozici model, který funguje pouze s UV lampou?

  Ne. Všechny ozonové generátory jsou vybaveny keramickými deskami sloužícími k výrobě ozónu. Při výrobě ozónu se aktivuje lampa. Lampu nelze zapnout samostatně.

  Má série ECO kromě lampy zabudované dodatečné desky?

  Série ECO nedisponuje lampou, ale každý ozonový generátor je vybaven keramickými deskami na výrobu ozónu. Modely série ECO mají namísto digitálního ovládání časovač.

  Je výměna náhradních dílů náročná?

  Výměna vzduchového filtru je jednoduchá. Výměna keramických desek je o něco náročnější a měla by ji provádět zkušená osoba s potřebnou kvalifikací.

  Jak zvolit vhodný výkon v závislosti na velikosti prostoru? Pro jakou velikost prostoru jsou vhodné výkony 5 g, 7 g, 10 g, 15 g nebo 20 g?

  V návodu k obsluze se nachází tabulka, která vám pomůže zvolit vhodný výkon. V zásadě platí, že ozónové generátory s vyšším výkonem jsou vhodné pro větší prostory a pracují rychleji (proces čištění je kratší).

  Platí zásada, že ozónový generátor by měl být umístěn co nejvýše, aby se zvýšila účinnost?

  Ano, ozón je těžší než vzduch, a proto doporučujeme umístit generátor co nejvýše a nenechávat ho na zemi.

  Buďte první, kdo tento produkt ohodnotí.  Zanechte hodnocení (5 hvězdiček je nejvyšší hodnocení, 1 hvězdička je nejnižší hodnocení)
  Klikněte na odkaz zaslaný na Vaši e-mailovou adresu a potvrďte svůj názor! Po ověření bude zveřejněn.

  Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.

  Expondo expert

  Ještě vždy si nejste jistí?

  Naši odborníci jsou připraveni pomoci!
  234 093 825
  Po - Pá 10:00 - 16:00 hod
  Tento produkt
  • 600 mg/h
  • 50 W
  • UV světlo
  • Pětistupňový filtrační systém
  • LCD displej

  K odeslání ihned, dodání do 1-3 pracovních dnů

  B-zboží Ozonový generátor - 600 mg/h - 5 filtrů - UV světlo - 50 W

  B-zboží Ozonový generátor - 600 mg/h - 5 filtrů - UV světlo - 50 W

  Původní cena: 2699,00 Kč 2199,00 Kč

  K odeslání ihned, dodání do 1-3 pracovních dnů

  • 600 mg/h
  • 50 W
  • UV světlo
  • Pětistupňový filtrační systém
  • LCD displej
  • Rozměry topné desky: 60 x 40 cm
  • Výkon: 2 x 3.200 wattů
  • hladká
  • ochrana proti stříkání
  • odpadní zařízení

  K odeslání ihned, dodání do 1-3 pracovních dnů

  B-zboží Elektrická grilovací deska - 60 cm -hladká - 2 x 3,2 kW

  B-zboží Elektrická grilovací deska - 60 cm -hladká - 2 x 3,2 kW

  Původní cena: 11990,00 Kč 9899,00 Kč

  K odeslání ihned, dodání do 1-3 pracovních dnů

  • Rozměry topné desky: 60 x 40 cm
  • Výkon: 2 x 3.200 wattů
  • hladká
  • ochrana proti stříkání
  • odpadní zařízení