B-zboží Ozonový generátor - 1 400 mg/h - UV světlo - 55 W
2223,20 Kč ceny včetně DPH 2779,00 Kč

B-zboží Ozonový generátor - 1 400 mg/h - UV světlo - 55 W

Výrobce: ulsonix | Číslo položky: EX20050222 | Model: ULX - OZG 600H

B-zboží Ozonový generátor - 1 400 mg/h - UV světlo - 55 W
B-zboží Ozonový generátor - 1 400 mg/h - UV světlo - 55 W
B-zboží Ozonový generátor - 1 400 mg/h - UV světlo - 55 W
B-zboží Ozonový generátor - 1 400 mg/h - UV světlo - 55 W
B-zboží Ozonový generátor - 1 400 mg/h - UV světlo - 55 W
B-zboží Ozonový generátor - 1 400 mg/h - UV světlo - 55 W
Přehrát video
Kliknutím otevřete galerii
Původní cena: 2779,00 Kč Ušetříte: 555,80 Kč 2223,20 Kč Původní cena: 2779,00 Kč

ceny včetně DPH

Zboží z druhé ruky

V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Přednosti produktu

 • 1 400 mg/h
 • 55 W
 • Časovač do 12 h
 • Lakovaná ocel
 • UV světlo

Poznámka k opotřebitelným součástkám: Keramická deska v zařízení potřebná pro ošetření ozónem je opotřebitelnou součástkou a měla by být vyměněna po nejméně 6 měsících nebo 6 000 provozních hodinách. Na opotřebitelné součástky se nevztahuje záruční doba zařízení, odpovídající keramické desky najdete v našem online obchodě.

 • efektivní - volitelná síla ozónu v rozsahu od 90 do 1 400 mg/h
 • sterilizační účinek – UV světlo eliminuje zárodky a bakterie ve vzduchu
 • možnost nastavení – časovač pro přesnou aplikaci až do 12 hodin
 • důkladnost – 3 keramické desky a předfiltr
 • komfort – kompaktní, robustní, snadné přenášení s rukojetí
 • přehlednost – intuitivní, ruční ovládací panel

Ozonový generátor pro příjemné klima v interiérech

Ozonový generátor ULX - OZG 600H značky ulsonix pomáhá neutralizovat vzduch v místnostech, které jsou vystaveny silnému zápachu. Můžete pomocí něj odstranit také zatuchlý zápach způsobený záplavami či požárem. Ozonové generátory jsou skvělými pomocníky při sanačních a renovačních pracích v interiéru a na stavbách i k dezinfekci. vzduchu uzavřených prostor. Generátory se používají především v autodílnách, hotelnictví, v sanitárních zařízeních a odpadních prostorách, ale jsou také vhodné na odstranění zápachu z cigaret nebo zvířat například ve vozidlech nebo lodích.

Snadná obsluha a efektivní použití – vsaďte na sílu ozónu s ozónovým generátorem značky ulsonix

Ozonový generátor disponuje plynule nastavitelnou ozonovou silou v rozsahu od 90 do 1 400 mg/h a je tak schopen rychle a efektivně odstranit nepříjemné pachy. Požadovanou sílu ozónu lze snadno nastavit pomocí otočného regulátoru . Provoz generátoru ozónu lze ovládat časovačem, přičemž nelze překročit maximální dobu provozu 12 hodin. Generátor je vybaven třemi keramickými deskami pro rovnoměrnou produkci ozónu.

Integrované UV světlo kromě neutralizace zápachů optimalizuje dezinfekční účinek ozónu. UV záření efektivně rozkládá mikroorganismy a trvale eliminuje různé zárodky a bakterie ve vzduchu.

Vzduchový filtr umístěný na zadní straně generátoru zajišťuje účinné čištění vzduchu. Filtr lze v případě potřeby vyměnit bez použití nástrojů. Díky výkonu 55 wattů je ozonový generátor energeticky úsporný a ušetří vám náklady. Vzhledem k tomu, že v dané místnosti by se ze zdravotních důvodů neměly během čištění nacházet žádné osoby, je k dispozici ke stažení příslušná výstražná značka, která se zavěsí na kliku.

Kompaktní kryt vyrobený z práškově lakované oceli je mimořádně odolný a robustní. Pro pohodlný transport je ozonový generátor vybaven rukojetí. Gumové nožičky poskytují stabilitu na jakémkoli místě.

Jak mohu bezpečně používat ozón? Ozón lze používat pouze v uzavřených místnostech, ve kterých nejsou lidé ani (domácí) zvířata. Po ošetření ozónem lze do místnosti vstoupit teprve po 2 hodinách. Následně by měla být místnost větrána alespoň 30 minut. Nikdy nevdechujte ozón přímo ze zařízení. Vytvářejte pouze množství ozónu odpovídající velikosti místnosti. Zajistěte, aby se v blízkosti generátoru ozónu nenacházely žádné hořlavé plyny nebo výbušné materiály. Generátor využívá také UV záření, kterému nesmí být přímo vystaveni lidé, domácí zvířata a rostliny. Tento typ záření může způsobit popáleniny kůže nebo očí, a proto chraňte sebe a své okolí před přímým UV zářením. Před manipulací s ozónem si pozorně přečtěte návod k obsluze a dodržujte všechny bezpečnostní pokyny.

Zjistěte, jak efektivně ozon bojuje proti bakteriím a plísním! Výzkum Polského státního sanitárního inspektorátu (Sanepid) ukázal, že procedura čištění ozonem prováděna pomocí ozonových generátorů značky ulsonix může dokonale doplňovat konvenční dezinfekční metody a odstraňovat biologické nečistoty i na těžko dostupných místech.

PDF

PDF

Model
ULX - OZG 600H
Stav zboží
Nové
Materiál krytu
Práškově lakovaná ocel
Napětí / frekvence
230 V / 50 Hz
Výkon
55 W
Ozonová síla
90 – 1 400 mg/h
Časovač
Ano (max. 12 h)
UV světlo
4 W a 254 nm
Délka napájecího kabelu
1,6 m
Rozměry (DxŠxV)
29,00 x 22,00 x 25,00 cm
Hmotnost
4,00 kg
Rozměry zásilky (DxŠxV)
37,00 x 28,00 x 29,00 cm
Hmotnost zásilky
4,77 kg
Obsah balení
 • Ozonový generátor ULX - OZG 600H
 • Návod k použití

Značka Ulsonix je synonymem pro vysoce kvalitní potřeby pro průmysl. Zaměřuje se především na výrobu čisticích strojů. Naše moderní ultrazvukové čističky efektivně zbavují špíny a nečistot, a navíc mají mnoho možností použití. V těchto videích je uvidíte přímo při práci. Nechte se přesvědčit o kvalitě našich ultrazvukových čističek jejich spolehlivými výsledky čistění a zcela jednoduchým ovládáním!

Existují nějaké testy, které potvrzují účinnost ošetření ozonem u zařízení značky ulsonix?

Ano, máme k dispozici výsledky testů provedených Polským státním sanitárním inspektorátem (Sanepid), který zkoumal zařízení ulsonix v srpnu 2020. Tyto testy potvrdily, že ošetření ozonem může odstranit biologické nečistoty i na těžko dostupných a snadno přehlížených místech.

Jak se přístroj používá?

Generátor ozonu lze použít v místnostech, automobilech nebo v minibusech k dezinfekci a odstranění nepříjemných pachů. Pokud je v provozu, nesmí do místnosti lidé ani zvířata. Je-li ze závažného důvodu nutné do místnosti vejít, je třeba mít ochranný oděv a dýchací masku. Po čištění ozonem je třeba místnost po dobu 15 až 30 minut větrat a pak nechat prázdnou po dobu 2 hodin, než ji lze normálně využívat.

Z jakého důvodu je napájecí kabel odnímatelný?

Kabel, který je součástí dodávky, si tak můžete vyměnit za delší, díky čemuž můžete generátor umístit v místnosti ještě flexibilněji. Samozřejmě alternativně můžete také použít prodlužovací kabel.

Jaká je životnost filtru? Dá se umývat vodou?

Životnost filtru je závislá na tom, jak často a za jakých podmínek se používá. Filtr lze umývat vodou, ale následně je nutné ho pořádně vysušit.

Vypnou se ozonové generátory při použití časovače automaticky?

Ano, po aktivaci časovače se generátory vypnou automaticky.

Jak se dá nastavit čas ozonizace u série s displejem? V manuálu je uvedena pouze informace o automatickém programu. Jaký čas je nutné nastavit, aby byla ozonizace účinná?

U série s displejem jsou všechny programy přednastavené. Délku ozonizace, přestávky a počet cyklů však lze měnit podle vlastních preferencí. Hodnoty jsou závislé na velikosti prostoru a výkonu generátoru. Tabulka s přehledem doporučených časů provozu v závislosti na velikosti prostoru a výkonu se nachází v návodu k obsluze.

Platí informace, že keramické desky u ozónových generátorů se musí vyměňovat každý půlrok? Jak často je nezbytné vyměňovat lampu?

Jedná se o přibližný údaj. Rozhodující je frekvence používání. Lampu je třeba vyměnit pouze tehdy, když nefunguje. Její životnost představuje 7000 hodin.

Fungují všechny ozonové generátory s keramickými deskami? Je k dispozici model, který funguje pouze s UV lampou?

Ne. Všechny ozonové generátory jsou vybaveny keramickými deskami sloužícími k výrobě ozónu. Při výrobě ozónu se aktivuje lampa. Lampu nelze zapnout samostatně.

Má série ECO kromě lampy zabudované dodatečné desky?

Série ECO nedisponuje lampou, ale každý ozonový generátor je vybaven keramickými deskami na výrobu ozónu. Modely série ECO mají namísto digitálního ovládání časovač.

Je výměna náhradních dílů náročná?

Výměna vzduchového filtru je jednoduchá. Výměna keramických desek je o něco náročnější a měla by ji provádět zkušená osoba s potřebnou kvalifikací

Jak zvolit vhodný výkon v závislosti na velikosti prostoru? Pro jakou velikost prostoru jsou vhodné výkony 5 g, 7 g, 10 g, 15 g nebo 20 g?

V návodu k obsluze se nachází tabulka, která vám pomůže zvolit vhodný výkon. V zásadě platí, že ozónové generátory s vyšším výkonem jsou vhodné pro větší prostory a pracují rychleji (proces čištění je kratší).

Platí zásada, že ozónový generátor by měl být umístěn co nejvýše, aby se zvýšila účinnost?

Ano, ozón je těžší než vzduch, a proto doporučujeme umístit generátor co nejvýše a nenechávat ho na zemi.

Buďte první, kdo tento produkt ohodnotí.Ohodnotit
Hodnocení jsou zveřejňována po kontrole.

Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.

Expondo expert

Ještě vždy si nejste jistí?

Naši odborníci jsou připraveni pomoci!
234 093 825
Po - Pá 10:00 - 16:00 hod
Tento produkt
 • 1 400 mg/h
 • 55 W
 • Časovač do 12 h
 • Lakovaná ocel
 • UV světlo

K odeslání ihned, dodání do 2–3 pracovních dnů

B-zboží Ozonový generátor - 1 400 mg/h - UV světlo - 55 W

B-zboží Ozonový generátor - 1 400 mg/h - UV světlo - 55 W

Původní cena: 2779,00 Kč 2223,20 Kč

K odeslání ihned, dodání do 2–3 pracovních dnů

 • 1 400 mg/h
 • 55 W
 • Časovač do 12 h
 • Lakovaná ocel
 • UV světlo
 • 5 000 mg/h
 • 60 W
 • Časovač do 120 min
 • Materiál: povrchově upravená ocel
 • Předfiltr

K odeslání ihned, dodání do 2–3 pracovních dnů

Ozonový generátor - 5 000 mg/h - 60 W

Ozonový generátor - 5 000 mg/h - 60 W

(1)
1929,00 Kč

K odeslání ihned, dodání do 2–3 pracovních dnů

 • 5 000 mg/h
 • 60 W
 • Časovač do 120 min
 • Materiál: povrchově upravená ocel
 • Předfiltr