Objevte náš široký sortiment produktů
další kategorie

1 - 24 ze 203 produktů

Pro filtr nebyly nalezeny žádné výsledky!
1 z 9

Další informace v tištěné podobě naleznete také v v PDF katalogu!


Ulsonix cleaning Instruments je ztělesněním vysoce efektivních ultrazvukových čističek s mimořádně vysokou čistící frekvencí a fixním čistícím procesem za nízké ceny. Všechny produkty od Ulsonix byly vyrobeny z nerezové ušlechtilé oceli a skládají se z vysoce kvalitních dílů. To garantuje výjimečně dlouhou životnost a funkčnost. Rozhodněte se ještě dnes pro koupi velmi kvalitní ultrazvukové čističky od Ulsonix a vyčistěte jistě a spolehlivě Vaše brýle, mince a mnoho dalších předmětů. Vyplatí se také podívat na naše B-zboží! Neváhejte dlouho a zajistěte si ještě dnes Vaši ultrazvukovou čističku!

Kvalita má jedno jméno: Ulsonix


Ulsonix se specializuje na produkci čistících zařízení - a to již od roku 2007! Že se odpovídající design snoubí s vysokou kvalitou, dokazuje Ulsonix každý den. Všechny produkty byly koncipovány pro stálý provoz a vydrží tak dlouhodobé zatížení.

Všechna zařízení podléhají již během výroby německým standardům kvality, takže si můžete být jisti vysokou kvalitou. Ultrazvukové čističky, které se nacházejí v sortimentu, se vyznačují vysokou čistící silou, současně ale šetří materiál a jsou tím využitelné k vyčištění všech předmětů.

Značka Ulsonix se soustředí na funkčnost a dlouhou životnost nabízených ultrazvukových čističek,které samozřejmě vyhovují veškerým bezpečnostním požadavkům zařízení s topnými elementy. Koncepce se orientuje na moderní design a stejně tak na nejnovější technické inovace, které spotřebiteli nabízí ergonomické a především jisté zacházení při pravidelném využití.

Ultrazvukové čističky dále disponují integrovaným časovačem, který Vám ukáže ukončení čistícího procesu – tak můžete v klidu provádět další činnosti. V případě, že budete muset čištění pozastavit, není to žádný problém. Funkce pauzy a tlačítko paměti představují další ulehčení práce.

Ulsonix cleaning instruments pro každou příležitost


Spokojenost zákazníků se u Ulsonix píše velkými písmeny! Spolehlivý a kompetentní zákaznický servis je ro Vás vždy k dispozici a stará se o všechny Vaše otázky a podněty týkající se zařízení. Pokud se zajímáte o ultrazvukovou čističku, mohly pro Vás přicházet v úvahu i naše vakuové sušárny. Čistící zařízení potřebují samozřejmě také vyčistit.


Na to jednoduše použijte běžný čistící prostředek, s nímž můžete jednoduše vyčistit nerezový povrch. Ulsonix má pro Vás po ruce také pár tipů, co se použití ultrazvukových čističek týče: tekutina v čističce by měla být vyměněna, pokud je znečištěná. K docílení naprosto dokonalých výsledků byste neměli po každém procesu čištení zapomenou na opláchnutí předmětů. I přes pečlivé čištění může dojít k tomu, že nečistoty, nebo nerozpuštěný čistící prostředek zůstanou na předmětech.

Předností velmi intuitivně používaných předmětů je, že se dají použít jak pro soukromé účely, tak pro podnikání. Informujte se v internetovém obchodě expondo o vhodném Ulsonix produktu pro Vaše potřeby. Rozdíly existují kromě jiného i v kapacitě, síle ultrazvuku a jeho frekvenci - ale ne v kvalitě! U každého produktu se můžete těšit na špičkovou kvalitu! Kromě toho Vám doporučujeme podívat se do našeho katalogu!     MSW