Položka: EX10050328

|

Model: ULX-BF05

2 zábrany s popruhem - 200 cm - žlutá/černá

Kč 2,599.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • Efektivní - průhledná zábrana skládající se ze dvou sloupků a popruhu pro optimální systém vedení osob.
  • pevný - betonový základ s plastovým obkladem
  • stabilní - 91 cm vysoký sloupek ze železa o průměru 63 mm.
  • flexibilní - upevnění pro bariérový pás na čtyřech stranách
  • praktické - bariérový pás lze snadno vytáhnout až na 2 m.

POPIS PRODUKTU

Tudy! Zábrany s popruhy ukazují cestu

Představte dokonalý systém navádění lidí před svým obchodem, místem konání akce nebo při odbavení v hotelu! Stojany se zábranami od ulsonix lze rychle a bezpečně postavit. Pomocí popruhů můžete ohraničit prostory a jasně ukázat návštěvníkům nebo zákazníkům cestu, kterou se mají vydat. Nebo chcete dočasně uzavřít jen některé oblasti? Díky stojanům se zábranami je můžete označit během chvilky a tak, aby je všichni viděli!

Spojte popruhy podle svých představ!

Pro bezpečné postavení použijte betonový podstavec o průměru 320 mm. Železné sloupky pásů mají průměr 63 mm a přesvědčí vás svou vysokou stabilitou. Žluté a černé povrchy zaujmou na první pohled. Chcete-li kordon oddělit, vytáhněte 2 m dlouhý popruh z hlavy sloupku a připevněte jej k druhému sloupku. Pás poskytuje dodatečnou bezpečnost díky černožlutému pruhovanému designu. Každý sloupek pásové zábrany má čtyři závěsy, takže pás můžete extrémně flexibilně natáhnout do několika směrů nebo jej kombinovat s několika sloupky zábrany.

Betonový stojan je pokrytý plastem a má podstavec z nerezové oceli. Díky koncovému gumovému kroužku pohybujete sloupkem pásové zábrany diskrétně, bez velkého hluku a obzvláště šetrně k podlaze. Navzdory robustní konstrukci je stojan velmi mobilní, takže jej můžete snadno přemístit.

TECHNICKÉ DETAILY