Zboží z druhé ruky Jeřábová váha - 3 t / 1 kg

Číslo položky: EX20030101 / Model: SBS-KW-3000

Zboží z druhé ruky Jeřábová váha - 3 t / 1 kg

  • Číslo položky: EX20030101
  • Model: SBS-KW-3000
  • V sortimentu od roku: -1
Původní cena: 5815,00 Kč Ušetříte: 1163,00 Kč 4652,00 Kč

ceny včetně DPH plus poštovné

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

Zboží z druhé ruky

V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Sleva: 20%

Jeřábová váha SBS-KW-3000 společnosti Steinberg Systems je navržena pro použití ve stacionárním a mobilním obchodu. Váha je určena zejména pro každodenní použití. Vyznačuje se vysokou váživostí a odolností. Jeřábová váha SBS-KW-3000 je vyrobena z vysoce odolného tlakově litého hliníku.

Pomocí jeřábové váhy SBS-KW-3000 můžete zvážit až 3000 kilogramů při vynikající přesnosti 1 kilogram. To znamená, že je váha ideálním řešením pro každodenní použití na staveništi nebo v obchodu. Přesnost při zachování širokého rozsahu vážení umožňuje zvážit celý sortiment výrobků pomocí jednoho zařízení.

Jeřábová váha SBS-KW-3000 překvapuje především kompaktní konstrukcí. Společnost Steinberg Systems zajišťuje, že je váha kompaktní a současně solidní i vysoce odolná. Celková hmotnost váhy je pouhých 11 kilogramů, což je dokonalým příkladem správného poměru výkonu a rozměrů v této cenové kategorii.

Nejcharakterističtější vlastností jeřábové váhy SBS-KW-3000 je široká možnost jejího použití. Váha má samozřejmě všechna tlačítka nezbytná pro rychlé a snadné použití, což je zárukou nepřetržitého spolehlivého provozu.

Ale opravdu vynikající vlastností jsou nespočetné možnosti nastavení jeřábové váhy SBS-KW-3000. Ovládání je intuitivní a potěší každého kutila, stavebního dělníka či správce skladu. Je možné definovat mnoho uživatelských nastavení, aby váha byla vždy ideálně přizpůsobena potřebám uživatele. Důležité je také snadné a intutivní menu váhy SBS-KW-3000.

Jeřábová váha SBS-KW-3000 je chráněna extrémně stabilním krytem z tlakově litého hliníku, který vždy zajišťuje maximální bezpečnost a ideálně chrání proti vnějším vlivům a nárazům. Přitom se váha vyznačuje klasickým univerzálním designem, který klade důraz především na funkčnost, což má za následek, že je jeřábová váha SBS-KW-3000 vždy uživatelsky přívětivá.

LED displej s vysokým rozlišením zajišťuje ideální zobrazení všech vážení. Moderní LED technologie má za to, že je čtení výsledků velmi snadné i při náročných podmínkách a umožňuje používání váhy v různém prostředí.

Stejně jako všechny váhy společnosti Steinberg Systems, se také jeřábová váha SBS-KW-3000 vyznačuje vysokou přesností v kombinaci s moderním designem a vysokou odolností. Bez ohledu na to, kde se váha používá (obchod, dílna, poštomat), přesvědčí každého svou spolehlivostí.

Další informace jsou uvedeny v technické specifikaci jeřábové váhy SBS-KW-3000 společnosti Steinberg Systems.

Společnost Steinberg Systems Vám nabízí přesné, nejkvalitnější váhy rozmanitých konstrukcí s různými funkcemi. Při jejich výrobě je důraz kladen na používané materiály, které jsou kontrolovány s ohledem na odolnost a kvalitu. Díky této kontrole materiálů a preciznímu provedení zařízení mohou uživatelé zakoupený výrobek spolehlivě používat po dlouhou dobu. Všechna zařízení jsou vyrobena podle přísných německých norem a běžná kontrola výrobního procesu zaručuje jejich dlouhou životnost.

Přesvědčte se o nejvyšší kvalitě a kompetentním servisu a kupte ještě dnes profesionální jeřábovou váhu SBS-KW-3000 společnosti Steinberg Systems!

FUNKCE

Jeřábová váha SBS-KW-3000 společnosti Steinberg Systems je navržena pro použití ve stacionárním a mobilním obchodu. Váha je určena zejména pro každodenní použití.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Model
SBS-KW-3000
Stav
Nová
Rozsah vážení
3000 kg
Přesnost vážení
1 kg
Jednotky
Kg, lb
Materiál
Tlakově litý hliník
Displej
LED - 35 mm (1.4 palce)
Třída přesnosti
Class III (odpovídá třídě OIML R76)
Baterie
6V/4Ah dobíjecí olověná baterie
Napájecí kabel
AC220V input, DC7,2V/1000mA output
Otočný hák
Ano
Rozměry (DXŠXV)
21 x 25,5 x 50 cm
Váha
10,8 kg
Rozměry balení (DxŠxV)
59 x 30 x 28 cm
Váha balení
14 kg

Buďte první, kdo tento produkt ohodnotí.Ohodnotit
Hodnocení jsou zveřejňována po kontrole.

Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.