Položka: EX18000553

|

Model: SBS-LZ-1000SLS-1

Stolní odstředivka - 8 x 15 ml - RZB 1880 xg s 8 adaptéry pro 5 ml

Kč 11,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • Všestrannost - současné zpracování osmi zkumavek à 15 ml nebo s adaptérem à 5 ml
  • výkon – pohon o výkonu 100 W a RCF 1 880 xg
  • možnost nastavení – rychlost otáčení od 300–4 000 ot/min
  • praktické funkce – časovač až do 99 minut nebo režim nepřetržitého provozu
  • mobilita – lehká a kompaktní konstrukce umožňuje snadnou přepravu

POPIS PRODUKTU

Flexibilní stolní odstředivka s 5 ml adaptéry

Pracujete v průmyslové laboratoři, výzkumném centru nebo ve vzdělávacích institucích, jako je škola nebo univerzita? Pak byste se neměli obejít bez stolní odstředivky od Steinberg Systems! Umožňuje provádět přesné laboratorní testy a poskytuje profesionální podporu pro širokou škálu laboratorních úkonů. V této sadě získáte kromě standardního rotoru s 8 x 15 ml také 8 adaptérů pro 5 ml zkumavky.

Ať už jde o 5 ml nebo 15 ml, laboratorní odstředivka vždy poskytuje přesné výsledky

Díky elektrickému pohonu o výkonu 100 W můžete pomocí vestavěného rotoru zpracovávat osm 15ml zkumavek současně. Pokud chcete používat pouze 5ml zkumavky, najdete v této sadě osm vhodných adaptérů. Otáčky lze regulovat v rozmezí 300 až 4 000 otáček za minutu pomocí mikroprocesoru a tím dosáhnout maximální relativní centrifugační síly 1 880 xg. S laboratorní centrifugou si vždy zvolíte nejlepší rychlost otáčení pro konkrétní vzorek. Nastavitelná rychlost umožňuje vyvinout správnou odstředivou sílu a spolehlivě oddělit pevné částice od kapaliny, kterou lze pak jednoduše dekantovat. Obsluhu vám usnadní deset přednastavených rychlostí. Kryt s funkcí alarmu chrání vzorky před kontaminací. Kromě alarmu pracuje elektrická odstředivka tiše a plynule, takže ji můžete v laboratoři používat, aniž by rušila ostatní. Kromě toho je centrifuga chráněna proti překročení nadměrné rychlosti.

Lehká a kompaktní konstrukce umožňuje pohodlné přenášení centrifugy. Kromě toho můžete malou odstředivku používat i v úzkých pracovních prostorech, takže ušetříte místo. Pomocí časovače můžete snadno zvolit dobu provozu v rozmezí 0 až 99 min. Ušetříte si tak zbytečné čekání tím, že si sami určíte, kdy bude odstřeďování automaticky ukončeno. Pokud chcete laboratorní centrifugu používat déle než 99 minut, jednoduše zapněte funkci nepřetržitého provozu. Všechny hodnoty lze nastavit na dezinfikovatelném ovládacím panelu a díky čitelnému displeji o nich budete mít stále přehled.

TECHNICKÉ DETAILY