Trustpilot
(3) recenzí

Meteostanice s wifi - LCD 6,89“ - Interní paměť - vnitřní čidlo

3 499,00 Kč
Cena je uvedena včetně 21 % DPH.

Položka: EX10030584

|

Model: SBS-WS-400

Záruka nejnižší ceny
Cena je uvedena včetně 21 % DPH.
Ks
Sleva
Za položku
1+
0%
3 499,00 Kč
3+
5%
3 324,05 Kč
5+
10%
3 149,10 Kč
Klíčové vlastnosti
  • přehledná – velký barevný 6,89 "LCD displej s podsvícením
  • wifi–- přístup k online meteorologickým službám, jako jsou Ecowitt, WU, Weathercloud a WOW
  • udržitelná – solární venkovní senzor umožňuje rychlou synchronizaci dat každých 16 s
  • komplexní – externí meteorologická stanice pro teplotu, vlhkost, déšť, sílu větru, směr větru, UV záření a světlo
  • intuitivní – jasný zobrazení mnoha parametrů, jako je východ a západ Slunce, fáze Měsíce nebo pocitová teplota, stejně tak snadná obsluha
Bezpečné platební metody
Podrobnosti o doručení
Vrácení zboží a záruka

POPIS PRODUKTU

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 3 recenzí

Seřadit :

před 2 lety Publikováno na Amazon Germany

dobrá meteostanice pro začátečníky i pokročilé uživatele

WiFi meteostanice Steinberg Systems SBS-WS-400, která se prodává také jako Froggit WH4000SE nebo ELV WS890 nebo Ecowitt 2320E, se skládá ze dvou částí: konzole, na které můžete číst aktuální (i historická) data, a sensor -Jednotka (anglicky: sensor array), ve které jsou umístěny externí senzory. Měří venkovní teplotu, vlhkost, směr větru, rychlost větru, rychlost deště a množství deště (za den, měsíc, rok, celý čas) a také luminiscenci (z posledně jmenovaného se pak vypočítá záření a UV index). Konzole také vypočítává další data, jako je rosný bod a měří vnitřní teplotu, vlhkost a tlak vzduchu. Venkovní jednotka je napájena solární energií a ke spuštění a za velmi nepříznivých povětrnostních podmínek (málo slunce, nízké teploty) potřebuje pouze baterie. Dodává se s Windows PC softwarem, který zobrazuje aktuální data a ukládá je do databáze ve zvolené frekvenci (16 sekund, 1 minuta, 5 minut atd.) a lze je vyhodnotit i graficky. V závislosti na intervalu ukládání může konzole interně ukládat data mezi 2 1/2 dnem (1 minutový interval) a 12 1/2 dnem (5 minut) atd., takže PC nemusí 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Před přepsáním nejstarších datových sad lze interně uložit přibližně 3500 datových sad. Mám tuto stanici již 2 1/2 roku a běží hladce. Stanice mě však natolik zaujala, že jsem svou meteostanici ještě rozšířil. Nyní byla přidána mini konzole bez obrazovky a další senzory (další teplotní senzory pro různé prostory, např. skleník, detektor blesků, senzory vlhkosti půdy, senzory kvality vzduchu (PM2,5, CO2) atd.). To vše je dostupné ve světě Fine Offset/Ecowitt [www(tečka)ecowitt(tečka)com] a tato stanice je skvělým, stabilním a spolehlivým základním modelem. Každých 1/2 roku musíte vyčistit venkovní čidlo (vyčistit solární článek, zkontrolovat dešťový trychtýř na cizí tělesa (listí, hmyz atd.) a odstranit je. Jinak stanice běží sama.

Zobrazit původní hodnocení

před 2 lety Publikováno na Expondo Belgium

Super

Žádný komentář.

Zobrazit původní hodnocení

před 2 lety Publikováno na Expondo Sweden

Super dobrý

Žádný komentář.

Zobrazit původní hodnocení

U nás jste

ve správných rukou!

Díky bohatým odborným znalostem a s cílem nabízet prvotřídní kvalitu za bezkonkurenční ceny vyvíjíme vlastní silné značky s udržitelným designem "Made in Germany". Dosud jsme si získali důvěru více než 1 000 000 spokojených zákazníků a neustále vyvíjíme nové metody, abychom ještě více vyhověli vašim individuálním přáním a požadavkům.

Ověřeno odborníky po celém světě
více než 16 let
zkušeností v oblasti e-commerce
4.3
hodnocení obchodu na TrustPilot
3 MILIONY
osob si zakoupilo naše produkty