Položka: EX18000525

|

Model: SBS-CO-100-SET

Měřič koncentrace CO2 s externím senzorem - včetně teploty a vlhkosti

Kč 2,699.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • univerzálnost – měří obsah oxidu uhličitého, teplotu a vlhkost vzduchu
  • viditelný - velký LCD displej s přehledem všech tří rozsahů měření
  • přesnost – výsledky měření pro CO2 a vlhkost vzduchu s přesností ±3 %, teploty o ± 0,3 °C
  • bezpečnost – funkce alarmu při překročení maximálních hodnot
  • efektivní - externí senzor rozšiřuje rozsah měření teploty na -40 - 125 °C

POPIS PRODUKTU

Měřič CO2 pro bezpečné klima v místnosti

Lidé dýchají, stroje kouří - dochází k vytváření oxidu uhličitého. Co vypadá na první pohled zcela přirozeně, může v případě většího množství způsobit i poškození zdraví. Přístroj na měření CO2 {{název_modelu}} od {{marketing_shop_značka}}, odborníků na měřicí techniku, vám řekne, jak vysoké je znečištění CO2. Díky přiloženému externímu senzoru získáte přesné hodnoty teploty a vlhkosti - a to vše na první pohled.

Přesné výsledky měření s měřicím přístrojem CO 2 - také pro teplotu a vlhkost s externím senzorem

Měřič CO 2 je vybaven displejem LCD, který zobrazuje obsah oxidu uhličitého velkými číslicemi. Kromě toho můžete nastavit mezní hodnotu měřeného CO2. Pokud dojde k překročení této hodnoty, ozve se alarm. Tak jste vždy včas na pracovišti či v prodejních prostorách upozorněni na kritické zatížení oxidem uhličitým a můžete na to přiměřeným způsobem reagovat.

Dále měří přístroj s vysokou přesností i teplotu a vlhkost vzduchu. Hodnoty se zobrazují na displeji s přesností na 0,1 jednotky. Teplota se měří senzorem integrovaným v přístroji v rozsahu od -30 do 60 °C. Externí čidlo, které je součástí sady, rozšiřuje teplotní rozsah od -40 do 125 °C. 

Vlhkost vzduchu se měří v rozmezí od 0 - 100 RH (nekondenzující) s přesností ±3 %. Veškeré hodnoty se aktualizují vždy po 5 s a vy máte vždy aktuální přehled o vlhkosti vzduchu, teplotě či o obsahu CO2 v okolním vzduchu.

Měřič koncentrace CO2 je umístěn ve stabilním plášti z plastu (ABS). A zvládne tedy i vysoké kolísání teplot či vlhkosti vzduchu. Zařízení je provozováno síťovým zdrojem, který zajišťuje spolehlivé napájení proudem. V případě potřeby je možné měřič koncentrace oxidu uhličitého provozovat krátkou dobu i na baterie.

Pro optimální vnitřní klima se správnou vlhkostí, teplotou a obsahem oxidu uhličitého použijte přístroj na měření CO2 od Steinberg Systems!

TECHNICKÉ DETAILY