Zboží z druhé ruky
V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Položka: EX20030498

|

Model: SBS-ZW-30005

B-zboží Počítací váha - 3 kg / 0,05 g - baterie 80 h

Kč 2,399.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • přesná – díky rozsahu měření od 0,2 g do 3 kg lze určovat i opravdu malá množství s přesností 0,05 g
  • připojitelná – snadné připojení k počítači přes rozhraní RS232
  • přehledná – 3 LCD displeje s podsvícením a velkými číslicemi
  • robustní – stabilní pouzdro z ABS plastu a vážicí plocha z ušlechtilé oceli se snadnou údržbou
  • vyvážená – integrovaná vodováha a výškově nastavitelné nožičky zajišťují optimální vyvážení váhy

POPIS PRODUKTU

Přehledné a přesné vážení s váhou se třemi LCD displeji

Počítací váha slouží k určení počtu kusů na základě hmotnosti – ať už se jedná o šrouby, bonbóny nebo jiné kusové zboží, se kterým denně obchodujete nebo pracujete. Vzhledem k vysoké přesnosti měření lze i určovat i opravdu velká množství malého zboží – například v průmyslové výrobě nebo při inventurách.

Určete přesný počet pomocí počítací váhy značky Steinberg Systems

Počítací váha je skutečně velmi přesná: při maximálním zatížení 3 kg má přesnost 0,05 g. Naměřené hodnoty, jako jsou celková hmotnost, hmotnost kusu a počet kusů, se jasně zobrazují na třech LCD displejích, které jsou umístěny přímo pod vážicí plochou. Číslice displeje mají výšku 18,75 mm a jsou vždy dobře čitelné. Ovládací panel je přehledně uspořádaný a lze jej velmi snadno používat. Můžete na něm zvolit všechny základní funkce, jako je např. tárování nebo sčítání. Váhu lze připojit k počítači pomocí rozhraní RS232.

Vážicí plocha je vyrobena z robustní ušlechtilé oceli, která se snadno udržuje, a má rozměry 22,8 x 28 cm, takže na ni lze umístit zboží různé velikosti. Protiskluzové a výškově nastavitelné nožičky zajišťují bezpečnou, vodorovnou polohu. Pomocí zabudované vodováhy můžete před vážením zkontrolovat, zda se váha skutečně nachází ve vodorovné poloze. Displej této počítací váhy je napájen dobíjecí baterií, takže je vhodná i pro mobilní použití. Akumulátor má úžasnou výdrž až 80 hodin. Na nízkou úroveň nabití baterie Vás upozorní displej.

Váha splňuje požadavky nejvyšší kvality: má vyváženou konstrukce a vysoce kvalitní materiály, z nichž je vyrobena, zaručují vysokou odolnost. Skříň displeje je vyrobena ze stabilního plastu ABS, zatímco vážicí plocha je vyrobena z odolné ušlechtilé oceli.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY