Objevte náš široký sortiment produktů
další kategorie

1 - 24 ze 734 produktů

Pro filtr nebyly nalezeny žádné výsledky!
1 z 31

Steinberg Systems

Ať již požadujete preciznost, flexibilitu, nebo porfesionalitu: s vahami od společnosti Steinberg Systems obdržíte pro každou situaci vhodné zařízení a na výsledek vážení se budete moci vždy plně spolehnout. To Vám garantují vysoce kvalitní konstrukční díly, z nichž je každá váha od Steinberg Systems vyrobena. Maximální spokojenost a uživatelskou přívětivost proto zaručujeme stejně jako dlouhou životnost. Stejně jako u našich produktů z oblasti potřeb pro průmysl, zde obdržíte přesvědčivou kvalitu za férovoé ceny. Všechny modely od značky Steinberg naleznete v našem rozsáhlém katalogu.

Se Steinberg Systems k perfektnímu výsledku

Vážení obzvláště těžkých nákladů na jeřábu? Maximální preciznost při měření nejmenších jednotek, s přesností až 1 miligram? Výrobce Steinberg Systems má pro Vás v obou případech optimální zařízení. Pokud jde o určení váhy v tunách, zjištění cen při prodeji, nebo práci v laboratoři, v obchodu s vahami od Steinberg Systems naleznete zaručeně vhodné zařízení pro Vaši každodenní práci. O to je postaráno díky rozsáhlému procesu výroby od věcné, na uživatele orientované koncepce, přes výběr a zpracování vysoce kvalitních materiálů, až po rozsáhlé testy. Na konci má Steinberg Systems pro zákazníka připravený perfektní produkt , který je vyladěný přesně na praktické použití. S těmito vysokými nároky stojí Steinberg Systems v jedné řadě s ostatními profesionálními výrobci společnosti expondo: bez ohledu na to, zda se jedná o svářečky nebo velký výběr potřeb pro gastronomii. Také Steinberg Systems následuje tyto vysoké nároky a přesvědčí nejen svým velkým výběrem, ale také normami v oblasti spolehlivosti a designu produktů. Přesvědčte se sami v našem obchodě s vahami a objevte pro sebe vhodné řešení pro každou situaci.

Nejlepší výkon v každé oblasti použití

Že váhy od Steinberg Systems přesvědčí nejen svým designem a zpracováním, ukazuje mnohostrannost, kde jsou naše produkty použitelné. Tak mohou naše můstkové váhy přesvědčit nejen v hospodářství a průmyslu, ale mohou také ulehčit práci zvěrolékařům. Ve všech oblastech použití se můžete spolehnout na přesnost 200 g při odečtu a lehkou obsluhu. Protože je zde použita nejnovější technika, můžete vzít při vážení bezdrátový displej jednoduše do ruky a tak váhy jednoduše odečíst. Sedm pamětí a mnoho dalších funcí ucelují vlastnosti produktu od Steinberg Systems. K dokonalosti dovedený design vyznačuje také všechny ostatní váhy od Steinberg Systems. Tak disponují obchodní váhy užitečným varováním o přetížení a závěsné váhy auto-off funkci, která šetří dodávanou baterii. K tomu je ještě třeba zmínit lehce čitelný displej a spolehlivou měrnou přesnost. Dle oblasti využití naleznete nejvhodnější váhu, která je k dostání v rozdílných oblastech měření. Také zde tedy máte šanci získat model, který přesně odpovídá Vašim konkrétním potřebám. Steinberg Systems nabízí vhodnou váhu pro každé využití! Přehled o všech našich produktech naleznete v katalogu!