Nový

Položka: EX18000584

|

Model: SBS-EC-20S-SET

2 kamery na potrubí - {{délka sondy_2027_temp}} m + 40 m - {{počet_ledů_1504_temp}} + 12 LED - 10" displej

Kč 59,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • Průhled - 360° otočná a 180° naklápěcí kamera s rozlišením a 10" displejem pro přehledné přehrávání a také druhá kamera s úhlem náklonu 90°.
  • jasný - {{počet_ledů_1504_temp}} LED diod (plus 12 pro druhou kameru) poskytuje nejlepší podmínky pro sledování.
  • daleko - {{délka sondy_2027_temp}} m + 40 m kabel umožňují úžasné rozsahy
  • zdokumentované - ukládání video a audio záznamů i obrázků.
  • mobilita – praktický přepravní kufr s klávesnicí pro venkovní použití

POPIS PRODUKTU

Dvě trubicové kamery s osvětlením pro hluboký vhled s paměťovou funkcí a klávesnicí

Příčina ucpání nebo průměru je často hluboko skrytá. Sada dvou potrubních kamer od společnosti Steinberg Systems vám pomůže získat představu a přesně zkontrolovat poškozená místa v nádržích, nádobách, komínech a potrubních systémech.

S inspekčními kamerami máte na obrazovce obraz vnitřku potrubí.

Hlavu kamery zavedete do trubice pomocí kabelu {{délka sondy_2027_temp}} nebo 40 m. Hlava kamery a kabel jsou vodotěsné do hloubky 10 m (), takže jsou ideální pro použití ve vlhkém prostředí. Flexibilní hlavu kamery lze otáčet {{stupeň_otáčení_hlavy_2017}}° a naklápět o 90 nebo 180°; flexibilní kabel bez námahy kopíruje větve šikmých potrubních systémů. Potřebné světlo v tmavém prostředí zajišťují {{počet_leds_1504_temp}} nebo 12 bílých LED žárovek integrovaných v hlavě fotoaparátu.

Vysoce kvalitní objektivy jsou vhodné i do drsného prostředí a poskytují ostrý obraz na 10'' LCD monitoru. Kromě jednoduchého prohlížení můžete pořizovat také zvukové záznamy a videozáznamy a snímky, které vám poskytnou cenné informace při analýze zlomenin nebo ucpání. Tato sada má základní ovládací jednotku s klávesnicí o rozměrech 28,5 x 12 cm a dvě přípojky pro kamery (4 a 6kolíkovou). Nahrávání se ovládá pomocí dodaného dálkového ovladače. Pro přenos a ukládání dat jsou kamery vybaveny portem USB a slotem micro SD. 

Endoskopické kamery jsou vybaveny dobíjecí baterií s dobou provozu až 4 h, takže je můžete používat kdekoli bez externího zdroje napájení. Po použití můžete dálkový ovladač, napájecí jednotku a související kabely (150 + 180 cm) i kabel druhé kamery (493 cm) pohodlně a bezpečně uložit pod klávesnici řídicí jednotky, která je navržena v praktickém kufříkovém tvaru. Kabelový naviják s rukojetí zaručuje snadnou a čistou přepravu inspekčních kamer.

TECHNICKÉ DETAILY