Objevte náš široký sortiment produktů
další kategorie

1 - 24 ze 27 produktů

Pro filtr nebyly nalezeny žádné výsledky!
1 z 2

Steinberg Basic

Komfortní a spolehlivé vážení za nízkou cenu nabízí naše značka Steinberg Basic. Zde Vám bude představeno jednoduché a bezproblémové vážení, sčítání a vypočítání cen. Ať již potřebujete užitečnou váhu do skladu, veterinární praxe, nebo na denní provoz do maloobchodu: Steinberg Basic Vám vždy zaručí nejlepší kvalitu za výhodnou cenu a splní požadavky profi uživatelů. Všechny váhy Steinbergem najdete v aktuálním katalogu.

Steinberg Basic nabízí vše, co potřebujete

Pokud jde o vážení, je důležité používat správnou váhu. Existují četné specializace, které jsou přizpůsobeny příslušným oblastem použití. Steinberg Basic Vám díky svému velkému sortimentu pomůže najít dokonalou váhu pro Vaše požadavky. K dispozici je velký výběr rozličných produktů: Naše přesné váhy Vám poskytnou přesné výsledky v rozmezí od 0,001 g, zatímco naše jeřábové váhy umožňují spolehlivé vážení hmotností až do deseti tun. Kromě toho se můžete těšit na mnoho dalších funkcí, které zajistí, že budete moct pohodlně pracovat a ulehčí Vám každodenní práci. Pokud hledáte další podporu při každodenní práci s velkými hmotnostmi, vyplatí se kromě našich vah od Steinberg Basic také lanové navijáky od MSW Motor Technics. Také u nich se můžete spolehnout na nejlepší kvalitu a ocenit skvělý poměr ceny a výkonu. Váhy od Steinberg Basic v kombinaci s lanovým kladkostrojem tak představují komplet pro profesionální průběh práce. Neváhejte a informujte se o našem širokém sortimentu produktů! Mnoho dalších vah z různých oblastí lze nalézt také u sesterské společnosti Steinberg Systems, která nabízí další váhy pro jiné oblasti.

Nejlepší poměr ceny a výkonu

Nenechte se zmást nízkými cenami vah od Steinberg Basic: Získáte vysoce kvalitní a moderní produkty. To dokazují četné funkce, které zaručují pohodlné použití výrobků. Podlahové váhy od Steinberg Basic jsou např. vybaveny podsvíceným displejem, který je bezdrátově propojen s vážicí deskou. Obdobnou funkci mají také jeřábové váhy, u kterých je zvážená hmotnost zobrazena na vzdáleném displeji, přičemž dosah je 70 metrů. To umožňuje snadné zjištění hodnot a flexibilní využití při každodenním používání. Podobně výhodnou konstrukci nabízí také obchodní váhy od Steinberg Basic. Ty disponují například vestavěnou vodováhou, která jim usnadňuje nastavení. Vzhledem k těmto přesvědčujícím dodatečným funkcím nejsou samozřejmě zanedbávány ani hlavní funkce. Na to se dvá již při rozsáhlém koncepčním procesu. Naše váhy od Steinberg Basic jsou také vybaveny standardními funkcemi jako je funkce paměti nebo možnost nulování. Kromě toho oceníte také snadnou údržbu: Přidělaná ušlechtilá ocel se dá velmi lehce čistit, stejně tak jako je tomu u našich pracovních skříních nebo umyvadel a u přesných vah může být jednoduše odstraněna pro snadné čištění sklěněných nádob. Všechny váhy od Basic Steinberg najdete rozsáhlém katalogu.