(1) Recenze

Položka: EX10021105

|

Model: SWS07

Svářečské rukávy

Kč 799.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • kvalitní – vybraná hovězí štípenka a perfektní zpracování
  • bezpečná – žáruvzdorné a plamenuvzdorné švy
  • trvanlivá – materiál je žáruvzdorný, neodírá a neopotřebovává se
  • snadné použití – suchý zip umožňuje rychlé nasazení a sundání návleků na ruce
  • profesionální – splňuje požadavky normy EN ISO 11611:2007, třída ochrany 2, ochrana před plameny A1

POPIS PRODUKTU

Pohodlné a bezpečné svářečské rukávy z hovězí kůže od výrobce Stamos Welding

Zkompletujte si svářečskou výstroj svářečskými rukávy výrobce Stamos Welding Group, které jednoduchým, avšak účinným způsobem chrání před silným žárem, rozstřiky roztaveného kovu i odlétajícími jiskrami. Společně se svařovací kuklou představují tyto svařovací rukávy vhodný ochranný oděv, který splňuje profesní standardy.

Vysoce kvalitní svářečský oděv a příslušenství pro svařování od výrobce Stamos Welding

Kvalitní rukávy perfektně chrání ruce svářeče během práce. Tyto bezpečné ochranné rukávy z vysoce kvalitní hovězí štípenky splňují všechny bezpečnostní normy pro práci se svářečkami. Použitá vybraná kůže má i při velkém zatížení a každodenním používání velmi dlouhou životnost. V případě svářečského oblečení je však kromě kvalitního materiálu důležité i prvotřídní zpracování.

U tohoto modelu kožených rukávů byly na všechny švy použity nitě, které jsou nejen nesmírně odolné vůči přetržení a vytažení, ale také proti plamenům a žáru. Materiál se rozkládá pouze při teplotě přibližně 426 °C, takže je podstatně odolnější než například nylon nebo polyester.

I přes profesionální ochrannou funkci se tyto odolné rukávy pohodlně nosí. Oproti svářečské bundě mají svářečské rukávy tu výhodu, že si je člověk může navléci velmi rychle a jednoduše. Díky tomu jsou ideální pro krátké svařovací práce. Zapínání na suchý zip umožňuje vždy přizpůsobit jejich tvar uživateli tak, aby dobře padly.

Jsou tak spolehlivou ochranou pro svařovací práce všeho druhu: Tyto kožené svářečské rukávy splňují normu EN ISO 11611:2007, bezpečnostní třída 2, ochrana A1.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 1 recenze

01.06.2023

top Teil, hat voll meine Erwartungen erfüllt