Zboží z druhé ruky
V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Položka: EX20021438

|

Model: X-BASIC

B-zboží Svářečská helma - X-BASIC - barevné zorné pole

Kč 1,299.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • komplexní ochrana – pro všechny běžné metody svařování
  • soulad s normami – ochrana proti světlu podle DIN 4 / 5–8 / 9–13 a ochrana proti UV záření do DIN 16
  • průhled – velké, barevné zorné pole 100 x 60 mm
  • rychlost – 4 senzory s působivou dobou odezvy 1/25000 s
  • plynulý přechod – nastavitelné zpoždění 0,2–1,0 s

POPIS PRODUKTU

Jasný výhled navzdory prudkému světlu se svářečskou helmou X-BASIC

Využijte dobrých optických vlastností, vysoké reakční rychlostí a nízké hmotnosti a nasaďte si při svařování svářečskou helmu X-BASIC! Ať už svařujete elektrodami nebo ochranným plynem, automatická ochranná helma vás spolehlivě ochrání při všech běžných metodách svařování. Přitom nabízí plnou barevnou perspektivu.

Automatická svářečská helma s účinnými ochrannými funkcemi

Automatická svářečská přilba nabízí nastavitelný rozsah ochrany před světlem DIN 4 / 5–8 / 9–13. Pomocí autotestu můžete optimálně nastavit ochranu proti světlu podle svých potřeb. Díky zornému poli o rozměru 100 x 60 mm budete mít všechny podstatné detaily vždy na očích. Kazeta modelu X-BASIC má dlouhou životnost, je napájena solárními články a obsahuje vyměnitelnou baterii CR2450 jako záložní zdroj s provozní dobou 5 000 h.

Mimořádně lehká svářečská helma z umělé hmoty váží pouhých 0.6 kg, takže ji můžete bez námahy nosit i během dlouhých pracovních úkonů. Použitá směs materiálů PA66 a PC se vyznačuje vysokou odolností proti oděru a rozměrovou stálostí, takže helmu můžete dlouho používat i v náročných podmínkách.

Díky velmi rychlé reakční době 1/25000 s při přechodu ze světla do tmy jste neustále chráněni před škodlivým obloukovým zářením. To znamená, že vaše oči nebudou nadměrně namáhány a nebudete potřebovat dlouhou aklimatizaci, abyste mohli pokračovat ve svařování. Kromě toho helma nabízí optimální ochranu proti UV/IR záření při všech úrovních jasu až do DIN 16. Díky nejvyšším možným hodnotám optické třídy, průniku světla, homogenity a úhlové závislosti je automatická svářecí helma přímo předurčena pro profesionální použití při sváření.

Svářečskou přilbu můžete díky komplexní ochraně proti světlu používat pro všechny typické svářečské práce. Citlivost na světlo, dobu zpoždění a stupeň ztmavení můžete individuálně nastavit podle dané úlohy. Pokud chcete provádět další práce s kovem, například broušení, aniž byste si helmu sundali, přepněte na režim GRIND. Automatická svářečská kukla od společnosti Stamos Welding Group vám nabízí všechny možnosti a navíc bezpečně!

TECHNICKÉ DETAILY