Objevte náš široký sortiment produktů
další kategorie

1 - 24 ze 106 produktů

Pro filtr nebyly nalezeny žádné výsledky!
1 z 5

Stamos Welding

Značkou Stamos Welding Vám expondo nabízí výběr znamenitých produktů, které hledají také Vás! Nabízíme Vám širokou paletu vysoce kvalitních poskytovatelů svářeček, plazmových řezaček a příslušenství, které jsou tím správným produktem pro každou oblast použití. Nezáleží na tom, zda se jedná o oddělování nebo spojení materiálů: veliký výběr silných partnerů zastřešených značkou Stamos Welding uspokojí jak profesionální svářeče, tak zvědavé nováčky. Nezapomeňte si prohlédnout celý výběr z našeho informačního katalogu.

Stamos Welding: všechny silné stránky pod jednou střechou

Stamos Welding sjednocuje mnohé známé a renomované značky, které Vám s radostí nabízíme v expondo internetovém obchodě! Stejně jako Royal Catering spadající do skupiny prvotřídních potřeb pro gastronomii, Vám nabízí Stamos Welding vše, po čem touží svářečské srdce! Stamos Basic Vám přitom nabízí vynikající produkty za férové ceny a vytváří tak značku pro ty, kteří chtějí perfektně začít se svářečskou kariérou. K tomu získáte u této sesterské firmy Stamos Welding robustní svářečky. Nezáleží na tom, zda se jedná o MMA sváření, TIG svářečky s wolframovou elektrodou, nebo praktickou plazmovou řezačku - pokud se rozhodnete pro Stamos Basic, všechna přání budou splněna! Nezní to skvěle? To ale není z naší gigantické nabídky společnosti Stamos Welding vše! Vedle naší produktové linky pro začátečníky s garancí lehkého nástupu, nabízíme společností Stamos Selection nejvybranější kvalitu, pokud jde o ty nejumělečtější svářečky. Podobné superlativy naleznete ve velkém také u konstrukčního procesu těchto zvláštních přístrojů z našeho sortimentu. Bez ohledu na to, zda se jedná o plazmovou řezačku nebo ALU svářečku - dopřejte si při svařování to nejlepší! To je přinejmenším prosba společnosti expondo, pokud jde o nabídku této vynikající série produktů pro svařování. Další přesvědčivý partner od společnosti Stamos Welding! Pro každé nasazení to pravé!

Vedle regulerní nabídky

Vám prostřednictvím zatřešující značky Stamos Welding poskytujeme i zcela zvláštní zařízení. K tomu patří např. produktová řada Stamos ECO. Název a zelená barva rychle prozradí zvláštní přání tohoto výrobce: zde se myslí vedle těch nejlepších výsledků při použití i na životní prostředí. K tomu jsme drasticky snížili spotřebu energie a při zhotovení použili výhradně materiály šetrné k životnímu prostředí - to se samozřejmě nedělo na úkor robustnosti produktu! Zde tedy obdržíte tu nejlepší kvalitu kombinovanou s výjimečnou životností s ohledy na přírodu! Další značky kvality jako např. Stamos Power² a naše Pro Series, ucelují vydařenou nabídku značky Stamos. Tím považujeme náš závazek umožnit Vám komfortní svařování, za splněný. Stamos Welding stojí i za oblastí potřeb pro řemeslníky stejně jako např. značka Kern, pokud se jedná o profesionální a spolehlivé vážení ve stresujících všedních dnech. Jak vidíte, expondo Vás přesvědčí se svým výběrem vybraných značek a s kompletním výběrem od značky Stamos Welding potěší jak začátečníky v oblasti sváření, tak zkušené znalce. Nejlepší koncepce zaměřená na robustní produkci a maximální orientaci na zákazníka. To jsou značky od Stamos Welding! Nepropásněte katalog! 
stamos_selection_color stamos_pro_color stamos_power_2_color

stamos_eco_colorstamos_germany_color