(1) Recenze

Položka: EX10021407

|

Model: S-LS-117

Laboratorní zdroj - 0–30 V - 0–5 A DC - 2x150 W - 5 paměťových míst - LED displej - USB/RS232/LAN

Kč 6,299.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • proměnná - 2 kanály se stejnosměrným napětím 0–30 V a proudem o hodnotě 0–5. A a jeden kanál s napětím 5 V a proudem 3 A.
  • LED displej - rychlá kontrola výstupního proudu a výstupního napětí
  • smart -  2 kanály snadno ovladatelné pomocí otočných knoflíků a rozhraní USB, RS232 a LAN
  • bezpečný - vestavěná ochrana proti přehřátí, nadproudu a přepětí
  • Efektivní - inteligentní regulace teploty s účinnými a tichými ventilátory

POPIS PRODUKTU

Laboratorní napájecí jednotka do 2x150 W s LED displejem

Pomocí nastavitelného laboratorního zdroje S-LS-117 můžete napájet externí zařízení stejnosměrným proudem a nastavit proud a napětí pro dva kanály. Laboratorní napájecí zdroje z měřicí techniky využijete především v průmyslovém odvětví, v laboratořích, v oblasti telekomunikací, v dílnách s elektronickými zařízeními i ve výrobních závodech a zkušebnách.

Hodnoty proudu pro dva kanály vždy dokonale nastavíte pomocí nastavitelné napájecí jednotky od Stamos Soldering.

Díky velkému displeji LED můžete kdykoli snadno přečíst nastavené hodnoty výstupního napětí a proudu. Číslice displeje jsou dobře odečitatelné i za nepříznivých světelných podmínek. Pro individuální nastavení hodnot použijte kanál jedna a dva. Kromě toho zde najdete třetí kanál, který neustále napájí zařízení napětím 5 V a proudem 3 A. Napájecí jednotku připojíte k počítači přes rozhraní USB nebo RS232 a k síti ji připojíte přes rozhraní LAN.

Uživatelsky přívětivou, nastavitelnou napájecí jednotku můžete jednoduše a pohodlně ovládat pomocí otočných knoflíků a tlačítek. Otočné ovladače umožňují přesné nastavení požadovaného výstupního napětí 0–30. V DC a proudu 0–5. A pro první a druhý kanál. Při nastavování zkontrolujte příslušné hodnoty na velkém displeji LED a snadno je upravte podle svých potřeb. Kromě toho má zabudovanou blokaci ovládacího panelu, která zabrání případné nechtěné změně nastavených parametrů. Používáte-li laboratorní napájecí jednotku jako zdroj konstantního napětí (CV), jednotka se automaticky přepne na provoz s konstantním proudem (CA), jakmile je dosaženo nastaveného limitu zatížení. Tím se zabrání poškození připojených jednotek.

S nastavitelným laboratorním napájecím zdrojem získáte přístroj s vysokým bezpečnostním standardem: přístroj je vybaven ochranou proti přepětí (OVP), nadproudovou ochranou (OCP) a také speciální ochranou proti přehřátí (OTP). Integrovaný ventilátor se přizpůsobuje teplotním podmínkám v přístroji, a zajišťuje tak optimální chlazení. Tato opatření vám zaručují bezpečný provoz napájecího zdroje, a to i při jeho intenzivním a trvalém používání. Kromě toho je přístroj vybaven zvukovým alarmem, který vás informuje o bezpečnostních nedostatcích a který můžete vypnout v závislosti na situaci v laboratoři. Ke kalibraci jednotky použijte software.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 1 recenze

01.06.2023

Schnelle Lieferung, Funktion wie spezifiziert bzw. Beschrieben. Gutes Trafo- Netzgerät groß und schwer wie es für die Werkstatt und die Leistung sein muß, kein Schaltnetzteil. Die 2 unabhängigen Kanäle können per Knopfdruck in Serie oder parallel geschaltet werden, die angezeigte Spannung bzw Strom der beiden Kanäle muss dann addiert werden.