Zboží z druhé ruky
V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Položka: EX20021083

|

Model: S-LS-46

B-zboží Pájecí stanice s odsáváním kouře

Kč 2,239.20
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • ochrana – odsávání chrání před toxickými výpary
  • variabilita – široký rozsah teplot od 250 do max. 430 °C
  • výkonnost – páječka s 80 W dosáhne teploty 400 °C za pouhých 40 s
  • kompaktní – praktický přístroj, který zapadne do každého pracoviště
  • bezpečnost – vysoce kvalitní pouzdro je díky ESD-Safe chráněno proti elektrostatickým výbojům
  • praktická – držák s houbou na pájecí hrot

POPIS PRODUKTU

Ochrana při pájení díky odsávání pájecích dýmů

Pájecí stanice S-LS-46 značky Stamos Soldering je sada skládající se z páječky, držáku páječky s čistící houbou a zabudovaného systému odsávání pájecího kouře. Tento kompaktní přístroj vyniká nejen vysokým výkonem, ale také komfortem při pájení, neboť škodlivé dýmy jsou odsávány přímo při pájení a dříve, než mohou začít obtěžovat, nebo dokonce mít zdraví škodlivé účinky.

Výkonná pájecí stanice s odsáváním

Manipulace s pájecí stanicí s odsáváním pájecích dýmů je jednoduchá a efektivní. Páječku a odsávání zapnete tlačítkem. Díky vysokému výkonu 80 W potřebuje páječka pouze 40 sekund k tomu, aby dosáhla teploty 400 °C. Přesnou teplotu můžete plynule nastavit pomocí otočného regulátoru, a to do maximální hodnoty 430 °C. Stroj udržuje teplotu s přesností ±5 °C.

Během krátké zahřívací fáze lze páječku pohodlně odložit do držáku. Pro optimální výsledky pájení má držák páječky čisticí houbu, na níž lze v případě potřeby vyčistit pájecí hrot. Vychladlý pájecí hrot lze vyměnit v závislosti na dané práci.

Integrované odsávání pájecích dýmů s průtokem vzduchu 115 m³/h snadno zvládne i silnější kouř. Vzduch prochází filtrem s aktivním uhlím, který jej důkladně čistí. Součástí dodávky jsou tři filtry o rozměrech 13 x 13 cm, takže tuto sadu pájecí stanice ze sortimentu pájecí techniky výrobce Stamos Soldering můžete začít používat ihned po doručení. Pro Vaši bezpečnost je vysoce kvalitní konstrukci ESD-Safe, která zabraňuje vzniku elektrostatických výbojů.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY