Objevte náš široký sortiment produktů
další kategorie

1 - 24 ze 116 produktů

Pro filtr nebyly nalezeny žádné výsledky!
1 z 5

Vhodné elektronické vybavení naleznete u výrobce kvalitních produktů Stamos Soldering! Tento významný specializovaný výrobce má pro Vás připravená řešení v oblasti pájení a ostatních produktů, jako jsou např. napájecí zdroje a LCD oddělovače. Přitom je značka Stamos Soldering, stejně jako všechny naše značky, ať již se jedná o o řemeslnické potřeby nebo produkty pro průmysl, ztělesněním nejvyšší kvality a přesvědčivého výkonu. Zde tedy naleznete perfektního partnera pro každodenní práci s náročnými elektronickými zařízeními! Porozhlédněte se v našem obchodě a objevte velký výběr profesionálních produktů!

Se Stamos Soldering profi páječem

Kdo chce profesionálně pájet, potřebuje především kvalitní zařízení! V málokteré oblasti je vybavení tak důležité jako u pájení, kde má pro optimální výsledky velký význam preciznost, spolehlivost a perfektní design. Zde příchází s velkým výběrem produktů do hry značka Stamos Soldering! Značka Stamos Soldering se, jak značí její název, specializovala na pájení a nabízí zde takovou kvalitu, jako např. Stamos Pro Series v obasti svařovací techniky nebo plazmových řezaček: nejlepší zpracování kombinuje s designem orientovaným na praxi za férovou cenu. Všechno toto nabízí Stamos Soldering začátečníkům v oblasti pájení, ale i profesionálům! Výrobce má připraven velký výběr pájecích stanic, které přesvědčí různými dodatkovými funkcemi a odlišují se tak od většiny. Zda Vaše pájecí stanice bude disponovat předehřívací deskou, dvojitým LED displejem, nebo cínovou cívkou, záleží pouze na Vás. V každém případě od nás obdržíte vysoce kvalitní zařízení, které Vás podpoří a ulehčí práci při řešení kvalitativně náročných úloh. Využijte velikého výběru a najděte v naší široké nabídce tu správnou pájecí stanici, která splňuje Vaše požadavky. Koncepce všech produktů značky Stamos Soldering byla provedená s ohledy na praktické využití, aby tak bylo docíleno sortimentu s lehkou obsluhou a uživatelskou přívětivostí.

Další profesionální řešení Vedle

pájecích stanic má Stamos Soldering k dispozici také potřebné přílušenství! K tomu patří např. páječky s 60 nebo 75 watty, nebo model s integrovanou odsávací funkcí pro rušivý kouř, který vzniká při průběhu pájení. Pájecí hroty a horkovzdušné trysky mohou být zakoupeny v praktických sadách, nebo jednotlivě, aby bylo znovu a zcela jednoduše docíleno nejlepších výsledků. K dodatečnému ulehčení práce jsou pro Vás v sortimentu značky Stamos Soldering připraveny užitečné lupy s osvětlením. Ty se starají nejen o dodatkové světlo, ale také o 12 násobné zvětšení. Kromě kompletní palety produktů pro pájení, Vám značka Stamos Soldering nabízí další užitečná a taktéž profesionální zařízení. K nim patří např. napájecí zdroje s 15 nebo 150 watty a naše komfortní LCD oddělovače. Tento produkt Vám umožní bezproblémovou výměnu poškozeného displeje u smartphonu. Také zde se můžete spolehnout na mnohé uživatelsky přívětivé funkce, jako je např. ukazatel teploty, nebo držák pro upevnění. Nezáleží na tom, jakou oblast upřednostňujete: produkt od značky Stamos Soldering přesvědčí svými četnými výhodami a nepřekonatelnou cenou. Další technická řešení jako např. lanové navijáky naleznete u našeho výrobce MSW Motor Technics.