Položka: EX10021368

|

Model: S-MMA 120H

Svářečka elektrodou - 120 A - Pracovní cyklus 60 % - Síla oblouku - Horký start - Ochrana proti přilepení

Kč 2,699.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • Precise - elektrodová svářečka s otočným ovládáním a LED displejem
  • Účinnost - svařovací proud od 20 do 120 A a pracovní cyklus 60 %.
  • optimální - moderní IGBT invertor pro optimální parametry svařování
  • Funkce - čisté výsledky svařování díky funkcím Hot Start, Arc Force a Anti-Stick
  • mobilita – svářečku lze snadno přepravovat díky kompaktní konstrukci a rukojeti

POPIS PRODUKTU

Svářečka elektrodou je přesvědčivá pro širokou škálu svářečských prací.

Chcete kompaktní elektrodovou svářečku, kterou můžete používat různými způsoby a která vás přesvědčí svými vlastnostmi, jako je rychlé zapalování, stabilní oblouk a malý rozstřik při svařování? Pak si vyzvedněte ruční elektrickou svářečku od Stamos Germany! Díky nejnovějším technologiím a mnoha funkcím splňuje svářečka elektrod všechny běžné pracovní požadavky.

Efektivní a jednoduché! Svařujte ruční elektrickou svářečkou od Stamos Germany

Elektrickou ruční svářečku používejte pro elektrody o průměru 1,6 až 3,2 mm a dosáhněte nejlepších výsledků svařování díky funkcím Hot Start, Arc Force a Anti-Stick. Funkce Hot Start krátkodobě zvyšuje proud na začátku svařování, což umožňuje dosáhnout optimálních svarů hned od začátku. S technologií Arc Force svařujete stabilnějším obloukem a technologie Anti-Stick zabraňuje přilepení elektrody. Tím vždy dosáhnete čistých spojů bez nadměrné tvorby strusky a odlupování.

Aby bylo zajištěno efektivní provádění všech parametrů svařování, využívá svářečka MMA nejnovější technologii invertoru IGBT. Svařovací proud můžete nastavit přesně mezi 20 a 120. A pomocí otočného ovladače, jehož hodnotu můžete kdykoli zkontrolovat pomocí LED displeje. A pokud se při svařování věci příliš zahřejí, ochrana proti přehřátí zajistí bezpečnost.

Robustní elektrodová svářečka je velmi kompaktní, můžete ji pohodlně přenášet pomocí jedné rukojeti. Ať už ji použijete na kovy, jako je ocel, železo, měď, litina, nikl nebo slitiny mědi, bude výjimečně dobře fungovat při jakémkoli úkolu, a to i ve venkovním prostředí. Elektrickou ruční svářečku optimálně využijete pro svařování do tloušťky 3 mm v dílnách, při opravách, ve výrobě nebo v zámečnictví. Univerzální svářečka MMA přesvědčí vynikajícími výsledky v každé oblasti.

TECHNICKÉ DETAILY