(7) Recenze

Položka: EX10020209

|

Model: S-MMA 200P.IGBT

Elektrodová svářečka-200 A-IGBT-230 V-Hot Start

Kč 2,899.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • Na opravy a údržbářské práce v interiéru i exteriéru
  • Vhodná na MMA svařování (MMA)
  • Kompaktní a robustní konstrukce
  • Funkce Hot Start usnadňuje zapalování elektrického oblouku
  • Mobilně použitelná
  • Snadno se přenáší díky popruhu / Vč. držáku elektrod (1,4 m), zemnicího kabelu se svorkou (1,3 m), svařovací masky/rukojeti, kladiva ma strusku s drátěným kartáčem, napájecího kabelu (1,6m)

POPIS PRODUKTU

S elektrodovou svářečkou S-MMA 200P.IGBT od Stamos Germany můžete očekávat profesionální, inovativní a vysoce kvalitní MMA svářečku na různé opravy a údržbové práce. Svářečka je vhodná na elektrodové svařování se střídavým proudem 230 V.

S-MMA 200P.IGBT invertor je díky své lehké a kompaktní stavbě a díky popruhu perfektní pomocník na svařování v interiéru i exteriéru. Svařovací proud MMA svářečky lze pohodlně nastavit v rozmezí 20-200 A plynulým reguátorem, přičemž se hodnota zobrazí na praktickém digitálním LED displeji, který slouží i jako kontrolka.

Pracovní cyklus svářečky je 45%. V souladu s tím může být zařízení použito během 10 minutového pracovního cyklu 4,5 minuty při plném výkonu svařování o hodnotě 200 A. Aby se dosáhlo 100% pracovního cyklu, musí být svařovací výkon snížen na 134 A. S tímto nastavením pak lze svařovat bez přerušení.

Elektrodová svárecka disponuje funkcí Hot-Start, která ji po spuštení svárecího procesu automaticky krátkodobe dodává vyšší svárecí proud. Prostrednictvím tohoto "horkého startu" je svárový spoj okamžite optimálne zahrávaný, aby se elektroda nelepila a od zacátku byly zajišteny stabilní a cisté výsledky. 

U MMA svařování není třeba používat plyn, takže je zařízení použitelné také za nepříznivých podmínek, jako je např. vítr a tím tak dosáhnete čistých svařovacích výsledků. Elektroda zde působí jako vodič, jako ochranný plyn a také jako roztavující se přídavný materiál.

IGBT invertor je vhodný zejména na železo, měď, nebo a slitiny, jako je ocel nebo litina a je tak mnohostranně využitelný. Svářečka přesvědčí svým velmi stabilním svařovacím proudem, který umožňuje obzvláště kvalitní svary a svařuje velmi tenké elementy od tloušťky 1,5 mm.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnocení a recenze


4.6

Na základě 7 recenzí

01.06.2023

Super ...die Kabel sind ein bischen kurz aber das Gerät ist ser leicht .... und es Schweißt und Schweißt und Schweißt... richtig gut

01.06.2023

habe es zwar nicht bei amazon gekauft sondern direkt bei stamos aber das ergebnis ist das selbe- das gerät funktioniert wirklich so wie es sein soll - leise - genügend leistungsreserven für kurze einfache oder komplexe elektroden schweißarbeiten..bin extrem zufrieden da es auch im keller sehr wenig platz wegnimmt ;-}

01.06.2023

Schnelle Lieferung. Gerät läuft super.

01.06.2023

Für dieses kompakte Gerät eine tolle Leistung . Ein perfekter Ersatz für meinen kaputt gegangenen 40 Jahre alten Schweiß Trafo

01.06.2023

Muy buen producto

01.06.2023

Soldadura con potencia y muy practica,enviado rapido y en buen estado satisfecho

01.06.2023

Entspricht unseren Erwartungen.