Objevte náš široký sortiment produktů
další kategorie

1 - 17 ze 17 produktů

Pro filtr nebyly nalezeny žádné výsledky!

Stamos Basic

Další informace v tištěné podobě naleznete v PDF katalogu.

Stamos Basic je ztělesněním kvality. Značka je známá svými produkty za nízké ceny a tím nejlepším zpracováním. Směsice know-how, zkušeností a aktuálních inovací jsou komponenty úspěchu značky  Stamos Basic. Vedle spousty svářeček se v sortimentu nachází i plazmové řezačky a vhodné soupravy hadic. Produkty značky Stamos Basic přesvědčí svou dlouhou životností a robustním zpracováním a hodí se jak pro průmyslové zpracování, tak pro soukromé účely.

Stamos Basic – produkty nejvyšší kvality

Značka Stamos Welding Group, k níž patří Stamos Basic, je ekvivalentem nejvyšší preciznosti a orientace na praxi, co se výroby sortimentu zboží týče. Samozřejmě podléhají veškeré produkty během výrobního procesu  (od nákupu materiálů až po výdej zboží) přísným německým  předpisům. Koncepce nabízených svářeček a stejně tak jejich design, jsou uskutečňovány výhradně našimi pracovníky v Německu.  Prodej produktů značky Stamos Basic je organizován a prováděn specializovanými prodejními silami a spolupracovníky v různých evropských zemích a také v asijském prostoru. Produkty pro řemeslníky značky Stamos Basic přesvědčí svým vysokým výkonem, který je zaručen inovativními technikami jako je např.  MOSFET. Opotřebované součástky, jako např. elektrody pro TIG svářečky, naleznete v naší soupravě náhradních dílů a můžete je tak bez problémů a levně doobjednat.  Produkty značky Stamos Basic také přesvědčí svým ergonomickým použitím a příslušným designem při vysoké robustnosti a použitelnosti. Společnost kladla také důraz na přání a připomínky zákazníků, jejichž představy výsledný obraz produktů značně ovlivnily. U společnosti expondo naleznete vedle velkého množství produktů značky Stamos Basic také další hodnotné produkty– nejen pro řemeslo a průmysl.  Jako posyktovatel a výrobce potřeb pro gastronomii ve vynikající kvalitě se etablovala značka  Royal Catering a přesvědčuje zákazníky na celé čáře.

Potřeby pro sváření z nízké ceny

Aby byli zákazníci plně spokojeni, hraje ve firemní politice značky Stamos roli jak jistota a funkčnost, tak poměr cena výkon. Svářečky jsou zásadně vyráběny dle nejmodernějších výrobních standardů odpovídajíích německé normě kvality.  Svědomitě zpracované, vysoce kvalitní materiály se starají o to, že může být koncovému uživateli dlouhodobě  garantováno nekomplikované používání profesionálních produktů pro řemeslo, jako jsou např. svářečky. Stamos Basic je úspěšná značka , která se vedle vysoké kvality za férové ceny vyznačuje ekologickou výrobou. Zvláštní důraz je kladen na implementování trendů, které se orientují na budoucnost a zpětnou vazbu zákazníků. Inovace a rozmanitost produktů tak mohou být zajištěny a nabízeny neustále. Jako zvláštní cíl si  Stamos Basic předsevzal konstantní nadprůměrnou angažovanost vůči svým zákazníkům. Je jedno, zda plazmové řezačky, helmy, nebo digitální svářečky – na značku Stamos se můžete vždy spolehnout. Od založení v roce 2007 se podnik, stejně jako jeho produkty, dále vyvinul a vybudoval si řadu věrných zákazníků. Také v budoucnu bude Stamos dále s velkou ctižádostí pracovat na ekologické výrobě špičkových produktů z vysoce kvalitních materiálů za nízké ceny. Rozhodněte se ještě dnes pro jedno ze zařízení značky Stamos Basic a přesvědčte se sami o produktech špičkové kvality za férové ceny. Doporučujeme Vám se kromě toho také podívat do našeho katalogu!

stamos_welding_group