Objevte náš široký sortiment produktů
další kategorie

1 - 24 ze 42 produktů

Pro filtr nebyly nalezeny žádné výsledky!
1 z 2

Značka Stamony zastupuje spolehlivé počítačky bankovek v nejmodernějším provedení za výhdoné ceny. U zařízení ze sortimentu se jedná o počítačky bankovek s kompatní konstrukcí, které přesvědčí jednoduchou a intuitivní obsluhou. Použité vysoce kvalitní materiály, příslušenství a displej jsou pečlivě zpracovány a nabízí přesvědčivý a lehce udržovatelný povrch. Získejte ještě dnes v internetovém obchodě expondo spolehlivé počítačky bankovek a starejte se pouze o vydělávání peněz – počítání peněz za Vás převezme Stamony!

Vysoce výkonné počítačky peněz značky Stamony

Všechny počítačky peněz v sortimentu značky Stamony znatelně urychlí počítání peněz a ušetří tak Váš drahocenný čas. Tím jsou počítačky peněz v běžném provozu každého podniku, od malých obchodníků až po velké závody, smysluplnou investicí, která efektivně vytváří pracovní všední den. Největší předností počítačky peněz, která bankovky vedle počítání také třídí, je ověřování jejich pravosti. To se u počítaček peněz značky Stamony provádí kromě jiného testem magnetických barev a speciálních prvků, přičemž je nastavitelný stupeň citilivosti. Kromě toho mohou nabízená zařízení během počítání také spolehlivě rozdělit přilepené bankovky a tím rozpoznat celkový výsledek, přičemž je ukázání špatné sumy vyloučeno. Značka Stamony nabízí počítačku peněz PROMON, která vedle testu tloušťky bankovek provádí i osvědčený fluorescenění (UV) a magnetický (MG) test. Tím se toto zařízení optimálně hodí k zajištění efektivního, precizního a především jistého počítání peněz v profesionálním provozu. Nepohodlné počítání peněz po dlouhém pracovním dni bude patřit minulosti! Se zakoupením počítačky peněz značky Stamony u společnosti expondo si můžete být jisti, že budou Vaše peníze nejen spočítány správně, ale pravé i budou.

Stamony v mnoha branžích

V každé banži jde o peníze - tím pádem můžete použít počítačky peněz jak např. v řeznickém provozu, tak v logistickém skladu svařovny. Pokud se rozhodnete pro počítačky peněz značky Stamony, zredukujete nejen Vaše pracovní a časové úsilí, ale přinesete si také do Vašeho podniku špičkovou kvalitu za nízkou cenu. Působení počítaček peněz se podobá obchodním vahám. V obou případech je na zákaldě váhy zprostředkována zkoumaná částka peněz. Zařízení byla koncipovaná pro profesionální provoz a vyznačují se svou stabilní konstrukcí a vysokou spolehlivostí. Značka Stamony se v branži etablovala jako výrobce počítaček peněz pro profesionální provoz a přesvědčí působivým designem a zároveň vysokou funkčností. Intuitivně použitelná tlačítka s vysoce kvalitním externím displejem jsou další velikou předností tohoto multifunkčního zařízení. Kromě toho budou přilepené, poškozené a nové bankovky nejen rozpoznány, ale podstoupí i testy četných bezpečnostních znaků, aby se tak rozpoznaly padělky a mohly být vytříděny. Rozhoděte se ještě dnes pro počítačky peněz značky Stamony z našeho internetového obchodu a šetřete od nynějška Váš cenný čas.