Zboží z druhé ruky Zásobník-ohřívač na nachos - 109 W - LED RGB podsvícení
3716,00 Kč

Zboží z druhé ruky Zásobník-ohřívač na nachos - 109 W - LED RGB podsvícení

Výrobce: Royal Catering | Číslo položky: EX20010735 | Model: RCNW-1L

Zboží z druhé ruky Zásobník-ohřívač na nachos - 109 W - LED RGB podsvícení
Původní cena: 4645,00 Kč Ušetříte: 929,00 Kč 3716,00 Kč

ceny včetně DPH plus poštovné

Zboží z druhé ruky

V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Přednosti produktu

 • Celkový výkon: 109 Watt
 • LED RGB podsvícení
 • Teplota ohřevu: 65 °C
 • Povrch z ušlechtilé oceli
 • Přiložená lopatka

Okouzlete Vaše hosty jasně osvětleným ohřívačem na nachos od značky Royal Catering.

 

V horní části je pro perfektní prezentaci nachos, popkornu či arašídů umístěna LED RGB žárovka na dálkové ovládání. Může svítit 16 různými barvami, jež mají všechny základ v primárních barvách, tj. červené, zelené a modré. To znamená, že LED RGB osvětlení ohřívače nachos může mít téměř jakoukoliv barvu.

Ukázat víceUkázat méně
 

Přiloženým dálkovým ovládáním můžete měnit barvu a nastavit šest efektů. Ať chcete pouze upravit intenzitu světla nebo chcete mít světelné efekty, tímto zásobníkem-ohřívačem na nachos vždy navodíte tu správnou atmosféru pro Vaši událost. Pomocí dalších funkcí můžete světlo nechat pomalu ztlumit či zesílit anebo určit frekvenci změny světla.

Ukázat víceUkázat méně

Nachos a jiné pochutiny pro přímou konzumaci připravené v nachos zásobníku-ohřívači RCNW-1 od značky Royal Catering

 

Ohřívejte nachos, popkorn a jiné dobroty v co nejkratším čase. Díky konstantnímu spodnímu a hornímu ohřevu budou vždy teplé a čerstvé. Ve dně je zabudováno účinné topné těleso s výkonem 100 W, které ohřívá zásobník až na 65 °C. Kromě toho má tvrzené sklo, z nějž jsou vyrobeny stěny, izolační vlastnosti, a tudíž udržuje teplo uvnitř.

Ukázat víceUkázat méně
 

Chcete Vašim zákazníkům nabídnout teplé, křupavé a chutné nachos jako v kině? Pak je pro Vás nachos ohřívač ta správná volba. Do ohřívaného zásobníku o objemu 40 litrů se vejde až 4,5 kg nachos. Na jedno naplnění tak lze připravit až cca 45 velkých porcí nachos.

Ukázat víceUkázat méně
 

Produkt je vyroben z ušlechtilé oceli, proto je velice odolný a lze ho také snadno čistit. Otvory na dně zajišťují, aby ulomené kousky padaly do odpadní zásuvky. Nachos ohřívač se plní ze shora. Uvnitř se nachází úhlopříčná hliníková deska, která minimalizuje výšku pádu nachos, díky čemuž se nachos nezlomí a ulehčí se tak jejich vyjímání.

Ukázat víceUkázat méně
 

Z důvodu ochrany bylo použito výhradně izolační sklo. V případě poškození se toto sklo nerozbije na tisíce nebezpečných kousíčků, jako tomu je u běžného skla, nýbrž se rozláme se na menší, neostré kousky. Tím je bezpečnostní riziko minimalizováno a předchází se vážným poraněním. Je vynikajícím řešením pro bezpečnost ve vytížených kuchyních, na festivalech i v jiných prostředích.

Ukázat víceUkázat méně
 

Popusťte uzdu Vaší fantazii a okouzlete Vaše hosty pestrou hrou světel. Připravte díky stylovým světelným efektům Vašim hostům perfektní zábavu; ať už je to v restauraci nebo pod širým nebem. Díky kompaktním rozměrům a pogumovaným nohám stojí tento přístroj stabilně na každém povrchu a nezabírá příliš místa. Hmotnost 10,6 kg zjednodušuje jeho přepravu a umístění. Nachos ohřívač se tak dá snadno integrovat do bufetu.

Ukázat víceUkázat méně
 

Přiložená lopatka z ušlechtilé oceli s plastovou rukojetí je dokonalý doplněk, pomocí nějž můžete pochutiny snadno a rychle servírovat v porcích. Speciální tvar lopatky usnadňuje vyjímání výrobků z přístroje i plnění do kornoutů nebo misek.

Ukázat víceUkázat méně
 

Když zkombinujete ohřívač na nachos s Bain Marie, můžete k čerstvým a křupavým, krásně osvětleným chipsům nachos servírovat také teplé a chutné omáčky či dipy. Rozhodněte se ještě dnes a pořiďte si profesionální Nachos ohřívač RCNW-1 se zábavním módem od Royal Catering – Vaši zákazníci budou nadšeni.

Ukázat víceUkázat méně

Hledáte řešení, jak servírovat nachos s horkými omáčkami, jako jsou např. rajčatová salsa, sýrová nebo BBQ omáčka? V tom případě se určitě podívejte na naši nabídku ohřívacích nádob Bain Marie.

Historie

Nachos údajně pochází z města Piedras Negras v Mexiku. Piedras Negras se nachází na hranici u města Eagle Pass. V roce 1943 přišla skupina Američanů z nedaleké letecké základny Fort Duncan na jídlo do Victory Clubu. Kuchař však nebyl k nalezení, a tak se číšník Ignacio Anaya odebral do kuchyně improvizovat s potravinami, které měl k dispozici. Nakrájel tortilly na trojúhelníčky, fritoval je, přidal čedar, poté je ohřál, a nakonec přidal papričky Jalapeño.

Když dostal otázku, jak se pokrm jmenuje, odpověděl: „Nacho's Especiales“, neboť „Nacho“ je mexická přezdívka jména „Ignacio“. Zanedlouho poté přidal majitel klubu toto nové jídlo na jídelní lístek a onen skvěle znějící název mu ponechal. Později si Ignacio Anaya dokonce založil v Piedras Negras svou vlastní restauraci s názvem „Nacho's Restaurant“. Pokrm se rychle rozšířil do Texasu a jihozápadní části USA. V roce 1954 otiskli původní recept v kuchařce St. Anne’s Cookbook.

Ignacio Anaya zemřel v roce 1975. Na jeho počest mu ve městě Piedras Negras postavili pamětní desku. Dále byl 21. říjen pojmenován Mezinárodním dnem Nachos. Anayaův syn Ignacio Anaya ml. byl až do své smrti v roce 2010 porotcem každoroční Nacho souteže.

Varianty nachos

Kromě klasické varianty, která se skládá z nachos, sýra a papriček Jalapeños, již existuje spousta dalších. Oblíbenou variantou jsou fritované tortilly potřené pastou z fazolí a obložené různými vrstvami kousků sýra, které se servírují s teplou, ostrou Habanero omáčkou.

BBQ varianta nachos se servíruje bez sýra. Nachouse Poutine a sladké nachos dezerty jsou taktéž velmi oblíbené, patří však méně k tradičním pokrmům z nachos.

Dnes patří k neoblíbenějším ingrediencím sýr, avokádové guacamole, rajčatová salsa, smetana, papričky Jalapeños a dokonce i salát.

Další

Další přísady mohou být: černé fazole, fazole pinto, osmažené fazole, Chilli con Queso nebo Chilli con Carne, koriandr, pažitka, šalotka, mleté maso, na plátky nakrájené steaky, kuřecí maso, Chorizo, slanina, feferonky, sekané hovězí maso, různé druhy pálivých papriček, špenátová omáčka, limetka, olivy, česnek, cibule, okurky, rajčata a zakysaná smetana.

Nejčastěji používané druhy sýrů jsou: strouhaný čedar, mozzarella, ementál, mexický sýr Oaxaca, italský sýr Provola a Monterey Jack (sýr z USA).

Nachos s mnoha různými přísadami se nazývají „Loaded Nachos“, „Super Nachos“ nebo „Epic Nachos“. Tento druh jídla se obvykle v USA podává v barech a restauracích jako předkrm, přestože většinou mají velikost hlavního jídla. Nachos se pokládají na mísu, pak se na ně položí ostatní ingredience jako např. maso a fazole, a nakonec se posypou strouhaným sýrem. Poté se to celé zahřeje, aby se sýr krásně roztavil. Následně můžete přidat další ingredience, jako je například salát, rajčata, paprika nebo cibule.

Zajímavá data a fakta

V období od 13. do 15. října se v Piedras Negras, rodném městě Ignacia Anayi, koná Mezinárodní nacho festival. Kromě koncertů probíhají také různé kulturní akce i soutěž o největší pokrm z nachos na světě.

Největší nacho pokrm na světě byl připraven dne 21. dubna 2012 v americkém městě Lawrence. Celkově vážil 2129 kg a skládal se z 347 kg chipsů nachos, 184 kg salsy, 147 kg rajčat, přes 998 kg sýra a 416 kg masa a fazolí.

Highlights

 • LED RGB-podsvícení na dálkové ovládání s 16 barvami a spoustou světelných efektů
 • Ideální na nespočet společenských událostí v různých lokalitách
 • díky povrchu z ušlechtilé oceli a tvrzenému sklu je snadný na údržbu
 • účinné topné těleso o výkonu 100 W ohřívá pochutiny na 65 °C
 • vhodný na nachos, popkorn a arašídy

Sleva: 20%

Zásobník-ohřívač na nachos - 109 W - LED RGB podsvícení

Zásobník-ohřívač na nachos RCNW-1L od Royal Catering je určen na profesionální i soukromé použití. Díky topnému výkonu 100 wattů může pro Vaše zákazníky udržovat teplé a křupavé nejen nachos, ale také třeba popcorn či arašídy. Je světově prvním přístrojem svého druhu, který je vybaven inovativním LED RGB podsvícením, a je tudíž bezpochyby skoro povinností pro všechna kina, na velké společenské události nebo soukromé večírky. Nachos mohou být také podávány spolu s dalšími přísadami jako plnohodnotný pokrm v restauracích, barech nebo stáncích rychlého občerstvení.

Modell
RCNW-1L
Číslo artiklu
1735
Číslo artiklu
Zboží z druhé ruky
Napětí
230 V
Celkový výkon
109 W
Tepelný výkon
100 W
Výkon LED žárovky
9 W
Materiál povrchu
Ušlechtilá ocel
Materiál hran
Legovaný hliník
Materiál okýnek
Tvrzené sklo
Max. objem ohřívače
4,5 kg
Počet porcí
45 (po 100 g)
Teplota ohřevu
65 °C
Tepelný proud
10 A
Počet barev
16
Funkce dálkového ovládání
On/Off, intenzita světla, funkce flash a stroboskop, pomalé ztlumení a zesílení, frekvence změny barev
Rozměry ohřívaného zásobníku
29,90 x 23,80 x 15,00 cm
Délka kabelu
1,30 m
Rozměry (DxŠxV)
33,4 x 39,5 x 60,9 cm
Hmotnost
10,6 kg
Rozměry zásilky (DxŠxV)
47 x 39 x 66 cm
Hmotnost zásilky
12,8 kg
Obsah balení
 • Zásobník-ohřívač na nachos RCNW-1L
 • Lopatka
 • LED žárovka a dálkové ovládání
 • Návod k použití

Buďte první, kdo tento produkt ohodnotí.Ohodnotit
Hodnocení jsou zveřejňována po kontrole.

Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.

Tento produkt
 • Celkový výkon: 109 Watt
 • LED RGB podsvícení
 • Teplota ohřevu: 65 °C
 • Povrch z ušlechtilé oceli
 • Přiložená lopatka

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

Zboží z druhé ruky Zásobník-ohřívač na nachos - 109 W - LED RGB podsvícení
Sleva %

Zboží z druhé ruky Zásobník-ohřívač na nachos - 109 W - LED RGB podsvícení

Původní cena: 4645,00 Kč 3716,00 Kč

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

 • Celkový výkon: 109 Watt
 • LED RGB podsvícení
 • Teplota ohřevu: 65 °C
 • Povrch z ušlechtilé oceli
 • Přiložená lopatka
 • Celkový výkon: 160 wattů
 • Ohřevná teplota: 65 ° C
 • Povrch z nerezové oceli
 • Tvrzené sklo
 • S lopatou

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

Nachos zásobník-ohřívač - 160 W

Nachos zásobník-ohřívač - 160 W

(1)
3979,00 Kč

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

 • Celkový výkon: 160 wattů
 • Ohřevná teplota: 65 ° C
 • Povrch z nerezové oceli
 • Tvrzené sklo
 • S lopatou
 • 3-v-1
 • Výkon: 1800 W
 • Do 160 °C
 • Časovač do 90 min.
 • Rozsáhlé příslušenství

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

Zboží z druhé ruky Vertikální gril - 3-v-1 - 1800 W - 31 L
Sleva %

Zboží z druhé ruky Vertikální gril - 3-v-1 - 1800 W - 31 L

Původní cena: 2945,00 Kč 2356,00 Kč