Zboží z druhé ruky Stroj na popcorn - červený - 16 oz - XXL

Číslo položky: EX20010841 / Model: RCPR-2300

Zboží z druhé ruky Stroj na popcorn - červený - 16 oz - XXL

  • Číslo položky: EX20010841
  • Model: RCPR-2300
  • V sortimentu od roku: 2017
 
 
 
Původní cena: 16719,00 Kč Ušetříte: 3343,80 Kč 13375,20 Kč

ceny včetně DPH plus poštovné

K odeslání ihned, dodací lhůta cca 5–7 pracovních dnů

Zboží z druhé ruky

V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Sleva: 20%

Stroj na popcorn - červený - 16 oz - XXL

Se strojem na popcorn RCPR-2300 od Royal Catering můžete profesionálně výrabět čerství popcorn a současně jej optimálně skladovat a podávat teplý. Stroj je určen pro komerční využití a hodí se skvěle do kina, stánku rychlého občerstvení, na veřejné akce, festivaly, slavnosti a mnohé další příležitosti, na kterých zaujmete tímto populárním stylovým občerstvením.

 

Se strojem na popcorn můžete v té nejkrátší době vyrábět lahodné popcornové kreace: Za pouhých 180 sekund je 300 gramová porce popcornu připravena k servírování a vy ji můžete podávat přímo k vašim zákazníkům. Ve srovnání s podobnými konvenčními stroji tato popcornová stanice vyniká mimořádně rychlou přípravou popcornu za méně než dvě minuty.

Stroj RCPR-2300 na rychlou výrobu vynikajícího popcornu od Royal Catering

 

Díky své vysoké efektivnosti dokáže stroj na popcorn za pouhou hodnu připravit až 6 kg popcornu. Kvalita popcornu zůstává na vysoké úrovni, neboť zrna, zbytky ojele a drobky padají do zásuvky pod zásobníkem na popcorn. Právě tam, kde se vyskytuje velké množství zákazníků, je stroj na popcorn díky svému výkonu optimálním řešením.

 

Stroj pracuje s výkonnem 2300 wattů a dokáže tak rozehřát popcornový kotlík během několika málo vteřin. Samotný kotlík dosahuje přitom teploty až 250 °C. Vzniklé teplo navíc umožňuje - díky optimální ohřívací funkci - udržovat vyrobený popcorn čerství a při optimální teplotě.

 

Kotlík na popcorn disponuje teflonovou vrstvou, a má tak celou řadou výhod: Antiadhezní povlak zajišťuje, že se popcorn nelepí, a tím napomáhá k bezproblémové přípravě popcornu. Materiál rovněž podporuje proces ohřívání, a umožňuje tak ještě rychlejší dosažení požadované teploty. Kromě toho je teflonová vrstva mimořádně robustní a její čistění je mimořádně snadné.

 

Díky jeho vysoké kapacitě zvládne kotel pojmout až 4800 ml. Je tak vhodný na komerčnímu využití a uspokojení vysoké poptávky ze strany zákazníku. Rovněž menší porce popcornu můžete pohodlně vyjímat ze zařízení prostřednictvím nakloněné přihrádky pod proskleněnými dveřmi. Stroj na popcorn tak splní všechna přání rychle a efektivně.

 

Tento stroj na popcorn od Royal Catering představuje mimořádně aktraktivní zařízení: Stroj je po všech stranách ozdoben barevnými samolepkami, které poutají pozornost a lákají vaše potencionální zákazníky. Příjemné osvětlení popcornového zásobníku zajišťuje navíc profesionální prezentaci tohoto lahodného pokrmu, přičemž uplatnění nalezne i v méně osvětlených prostorech.

 

Jednotlivé fáze přípravy popcornu je možné separátně aktivovat pomocí tlačítka na stroji. Tím tak můžete zařízení dle potřeby rozehřát, abyste vyrobený popcorn mohli udržovat v zásobníku teplý. Čerstvý popcorn v zásobníku promícháte pomocí integrované tyče. Stroj na popcorn nabízí pro každý požadavek individuální řešení.

 

Popcornový kotlík disponuje navrchu dvěma praktickými víky, které napomáhají udržovat teplotu uvnitř uzavřeného kotle. Víko je opatřeno přídavnou rukojetí Víko kotlíku je udržováno otevřené pomocí magnetického kroužku. Díky tomuto chytrému řešení vám zůstávají obě ruce volné.

 

Jakmile je popcorn hotový, padá skrze nakloněné víko dolů do zásobníku. Pro snadnější vyprázdnění nebo čištění lze s kotlíkem otáčet. Kotlík je rovněž vybaven tepelně izolovanou plastovou rukojetí.

 

Stroj na popcorn lze pohodlně otevřít a zavřít dvojitými průhlednými dveřmi. Magnetický uzavírací mechanismus na železné rukojeti navíc udržuje popcorn uzavřený a současné umožňuje snadné otevření popcornového zásobníku. Díky tomuto praktickému systému můžete pracovat bezpečně a efektivně také v hektických situacích.

 

Se strojem na popcorn obdržíte zařízení s vysokým bezpečnostním standardem. Stroj je ze všech stran opatřen průhledným bezpečnostním sklem, které se nemůže roztříštit, čímž chrání zákazníka i provozovatele před případným poraněním. Bezpečnostní sklo přesvědčuje také svou oddolností vůči horku a fyzickému působení. Čtyři gumové nohy zajištují navíc stabilní umístění zařízení a chrání plochy, na kterých je zařízení umístěno, před nažádoucími škrábanci.

 

Stroj na popcorn celkově přesvědčuje svou profesionální kvalitou. Stroj je stabilní a spolehlivý a díky jeho konstrukce z hliníku se vyznačuje dlouhou životností a rovněž transport je snadný. Také údržba a čistění jsou velmi jednoché. Stroj na popcorn RCPR-2300 od Royal Catering splní ta nejvyšší očekávání v oblasti přípravy popcornu. Jeho použití je snadné, efektivní a zcela automatické.

Highlights

  • Vyjímatelný přihrádka se sítem na rychlé čištění
  • Rychlé zahřátí na 250 °C
  • Snadno ovladatelný funkční spínač
  • Příjemné osvětlení popcornové komory
  • Profesionální kvalita

Přednosti

Model
RCPR-2300
Číslo artiklu
10010841
Stav artiklu
Zboží z druhé ruky
Materiál uvnitř kotle
Teflonem potažený hliník
Napětí:
230 V/50 Hz
Výkon:
2300 W
Výkon na jeden chod
16 oz/453 g
max. Kapacita kotlíku
4800ml
Průměr kotlíku
295 mm
Množství oleje
70 ml na porci
Množství cukru
100 g na porci
Množství kukuřice
300 g na porci
Čas přípravy 300 g porce
180 vteřin
Efektivnost
~ 6 kg / h
max. Teplota kotle
250 °C
max. Ohřívací teplota zásobníku
50 ° C
Rozměry popcorZboží z druhé ruky ho zásobníku (DxŠxV)
58,4 x 47,9 x 66,8 cm
Délka kabelu
1,6 m
Rozměry (DxŠxV)
52 x 62 x 88 cm
Hmotnost
36 kg
Rozměry zásilky (DxŠxV)
70,5 x 61 x 90 cm
Hmotnost zásilky
41 kg

Jeden Tag arbeite ich mit Profiprodukten. Für dieses Video habe ich das Gerät auf Herz und Nieren getestet. Sie können sich ganz genau ansehen, wie dieser Artikel funktioniert und dann entscheiden, welches Modell für Ihr Unternehmen das Beste ist. Ich hoffe, mein Clip und die Tipps helfen dabei, Ihr Geschäft noch erfolgreicher zu machen.

Michał Orłowski, head chef of prestigious restaurants in Sydney and Warsaw. An experienced and professional restaurateur.

Existuje nějaký druh oleje, který byste doporučili pro stroj na popcorn?

Tento stroj na popcorn ohřívá až na teplotu do 250°C. Proto je vhodné zvolit olej, jehož kouřový bod je vyšší než maximální teplota stroje na popcorn.

Jak dlouho trvá výroba 300 gramů popcornu?

Díky vysokému výkonu stroje a teflonovému povlaku topného kotle netrvá příprava déle než 3 minuty.

Je kotel vybaven ochranou proti přehřátí?

Ano, součástí stroje na popcorn je také termostat. Ohřívání kotle se zastaví při dosažení teploty 250 °C.

  • Stroj na popcorn RCPR-2300
  • Návod k obsluze

Buďte první, kdo tento produkt ohodnotí.Ohodnotit
Hodnocení jsou zveřejňována po kontrole.

Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.