Zboží z druhé ruky Čokoládová fontána - 5 pater - 6 kg

Číslo položky: EX20010544 / Model: RCCF-65W4

Zboží z druhé ruky Čokoládová fontána - 5 pater - 6 kg

 • Číslo položky: EX20010544
 • Model: RCCF-65W4
 • V sortimentu od roku: 2017
 
 
 
Původní cena: 11093,00 Kč Ušetříte: 2218,60 Kč 8874,40 Kč

ceny včetně DPH plus poštovné

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

Zboží z druhé ruky

V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Sleva: 20%

Čokoládová fontána - 5 pater - 6 kg

Profesionální produkty od Royal Catering se dlouhodobě osvědčují jako cenná výbava pro cateringové firmy, restaurace a hotely – zvláště pak v rámci organizace svateb, narozenin, banketů a jiných oslav a společenských událostí. Dvojvrstvá čokoládová fontána se využívá pro výrobu fondue z teplé tekuté čokolády nebo jiných přísad (např. roztaveného sýra, karamelu, omáček, sirupu nebo kečupu). Vaši pochutinu můžete osladit dalšími produkty dle Vaší volby, např. ovocem, sušenkami, palačinkami, vaflemi, koblihami, zmrzlinou nebo našlehanou pěnou.

 

Topné těleso o výkonu 250 W zajišťuje rychlý ohřev a dlouhodobé udržení Vámi určené teploty v rozmezí od 0 do 110 ° C. Termostat automaticky reguluje udržení stupně tavení. Elegantní čokoládová fontána z ušlechtilé oceli se stane atrakcí na každém večírku!

Připravte Vašim hostům opravdový zážitek a oslaďte Vaši společenskou událost čokoládovou fontánou RCCF 65W4 od Royal Catering

 

Elegantní design kaskádového systému od Royal Catering zatraktivní každý večírek. Profesionální zařízení je dobře dostupné ze všech stran a vy s ním budete slavit úspěch v hotelu, restauraci nebo při svatební hostině. Také u Vás doma, například v rámci narozeninové oslavy, zanecháte díky této čokoládové fontáně velmi dobrý dojem.

 

Díky vysoké kapacitě zvládne čokoládová fontána RCCF-65W4 od Royal Catering zpracovat až 6 kg surovin. Možné jsou mimo jiné přísady jako čokoláda, karamel, omáčky, sirup, roztavený sýr atd. Důmyslný design zajišťuje pokrmu volný tok suroviny během její přípravy a zabraňuje také ucpání.

 

Integrovaná ochrana proti přehřátí se během provozu zařízení stará o nezbytnou bezpečnost a při příliš vysoké teplotě zařízení automaticky vypne. Chlazení motoru je rozněž podporováno zvláštním chlazením v podstavci zařízení. Fontána disponuje dvěma tlačítky, prostřednictvím kterých se samostatně spouští motor a ohřevné zařízení.

 

Použitím materiálu z ušlechtilé oceli je zaručeno snadné čištění zařízení. Fontána muže být snadno demontována a každá jeho část samostatně umyta. Snadno splníte veškeré hygienické předpisy a skvělá chuť zůstane ničím nenarušena. Kromě toho je materiál vysoce odolný vůči mechanickému poškození.

 

Protiskluzové nohy umocňují vysoký komfort výrobků Royal Catering, díky kterým nevznikají na površích škrábance a současně přispívají ke stabilnímu umístění zařízení. Buďte si jisti nerušeným průběhem Vaší společenské události a doplňte Vaši gastronomickou výbavu o tichou čokoládovou fontánu RCCF-65W4. Kompatní zařízení (33 × 33 × 71,6 cm) se hodí na každou pracovní plochu a nízká váha (6,45 kg) usnadňuje transport a uskladnění zařízení.

Highlights

 • Pro různé fondue (čokoláda, roztavené sýry, karamel, omáčky, sirup nebo kečup)
 • Efektivní topné těleso o výkonu 250 wattů pro rychlé rozehřátí
 • Velká kapacita - až 6 kg surovin
 • Snadné čištění - rychlá demontáž a odolná ušlechtilá ocel
 • Pohodlná příprava - stabilní konstrukce a kompaktní rozměry
 • Vysoká bezpečnost provozu - systém proti přehřátí zařízení

Přednosti

Model:
RCCF-65W4
Číslo artiklu
10010544
Stav artiklu
Zboží z druhé ruky
Materiál
Ušlechtilá ocel, umělá hmota
Max. Topný výkon
~ 250 W
Max. Výkon motoru
~65 W
Max. Celkový výkon
~ 315 W
Teplotní rozsah:
50 – 110 °C
Celková kapacita
6 kg
Délka napájecího kabelu
138,5 cm
Rozměry (DxŠxV)
33 x 33 x 71,6 cm
Hmotnost
6,5 kg
Rozměry zásilky (DxŠxV)
68 x 52 x 28 cm
Hmotnost zásilky
8,7 kg
 • Čokoládová fontána RCCF-65W4
 • Návod k obsluze

Buďte první, kdo tento produkt ohodnotí.Ohodnotit
Hodnocení jsou zveřejňována po kontrole.

Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.