Výčepní zařízení na pivo s chlazením -2 až 12 °C
4799,00 Kč ceny včetně DPH

Výčepní zařízení na pivo s chlazením -2 až 12 °C

Výrobce: Royal Catering | Číslo položky: EX10010978 | Model: RCBD-5L

Výčepní zařízení na pivo s chlazením -2 až 12 °C
Výčepní zařízení na pivo s chlazením -2 až 12 °C
Výčepní zařízení na pivo s chlazením -2 až 12 °C
Výčepní zařízení na pivo s chlazením -2 až 12 °C
Výčepní zařízení na pivo s chlazením -2 až 12 °C
Výčepní zařízení na pivo s chlazením -2 až 12 °C
Výčepní zařízení na pivo s chlazením -2 až 12 °C
Výčepní zařízení na pivo s chlazením -2 až 12 °C
Přehrát video
Kliknutím otevřete galerii
4799,00 Kč

ceny včetně DPH

 • Doprava & vrácení zboží zdarma

  ?

  K odeslání ihned, dodání do 1-3 pracovních dnů

 • Vrácení zboží do 30 dní

  ?
 • Záruka 3 roky

Přednosti produktu

 • vhodné pro 5litrové soudky
 • integrované chlazení: 2 - 12 °C
 • LED-Displej
 • vč. 3 ks CO2 kartuší
 • rozsáhlé příslušenství

Výčepní zařízení na pivo je poháněno úsporným a zároveň výkonným 65wattovým motorem. Tento motor pohání jak výdejní, tak i chladicí systém, stav systémů sledujete na LED displeji. Zařízení je vhodné pro všechny běžné 5litrové soudky o průměru 18,5 cm. Součástí dodávky je rozsáhlé příslušenství, to Vám dává široký záběr použití celého zařízení. Další informace naleznete v obsahu článku Součásti dodávky.

Ukázat více Ukázat méně

Výčepní zařízení na pivo má integrovaný (tichý) termoelektrický chladicí systém, který lze pohodlně a intuitivně ovládat pomocí dvoumístného LED displeje na horní straně víka zařízení. Teplotu lze pohodlně nastavit a číst v krocích po 2 °C, mezi 2 a 12 °C. Můžete tak chladit a čepovat pivo podle Vašich představ. Před chlazením postupujte podle kroků uvedených v návodu k použití a přidejte do chladicího systému 800 ml vody. Tím zvýšíte podstatně účinnost chlazení.

Ukázat více Ukázat méně

Výčepní zařízení na pivo je dodáváno s rozsáhlým příslušenstvím. Patří sem tři kartuše s obsahem CO2. Tím je zajištěn tlak v soudku a pivo uvnitř je chráněno před okysličováním, takže zůstává déle čerstvé. CO2 tlakový systém zároveň umožní natočit pivo s pěknou pěnovou čepicí. Pro další nastavení je k dispozici praktický regulátor tlaku CO2. Přiložený adaptér Heineken umožňuje připojení výčepního zařízení k soudkům Heineken, které nevyžadují tlakování CO2.

Ukázat více Ukázat méně

Jednoduché a snadné čištění? S tímto výčepním zařízením žádný problém. Dodává se s odkapávací miskou umístěnou pod výčepní pákou, kterou lze snadno a rychle vyjmout a vyčistit. Miska je vhodná i do myčky a lze ji stejně snadno očistit jako celý kryt výčepního zařízení. Kompletní balení zařízení obsahuje i čisticí soupravu, které umožní správné vyčištění výčepního mechanismu.

Ukázat více Ukázat méně

Výčepní zařízení má atraktivní, elegantní design. Pouzdro a většina kovových prvků jsou vyrobeny z robustní a snadno udržovatelné nerezové oceli. Nerezová ocel splňuje hygienické požadavky pro styk s potravinami a nekoroduje. Ostatní prvky zařízení jsou vyrobeny z černého plastu, který tvoří dokonalou souhru s kovovými leštěnými povrchy, což podtrhuje výsledný dojem.

Ukázat více Ukázat méně

 • vhodné pro všechny běžné 5litrové soudky (průměr 18,5 cm)
 • integrovaný chladící systém od 2 ℃ (rozsah nastavitelných teplot: 2 - 12 ℃)
 • na každém večírku nebo meetingu se stává středem pozornosti, stylově elegantní nerezový design s intuitivním ovládáním
 • jednoduchá a komfortní obsluha (CO2 kartuše jsou součásti balení)
 • vyjímatelná a snadno čistitelná odkapávací miska

Výčepní zařízení na pivo s chlazením

Máte chuť na čepované pivo u Vás doma, na zahradě nebo na večírku? Ohromte své přátele a pořiďte si výčepní zařízení na pivo RCBD-5L od Royal Catering, které je vybaveno univerzálním chladícím zařízením na čepování piva pomocí tlakového systému CO2. Výčepní zařízení s integrovaným chlazením je vhodné pro všechny běžné 5litrové soudky. Tento produkt přesvědčí svými všestrannými vlastnostmi, jako je nastavitelný tlak CO2, LED displej ukazatele teploty, další adaptéry a těsnící připojení. Výčepní zařízení je ideálním vybavením pro zahradní párty, pro setkání s přáteli nebo všude tam, kde je vhodné čepovat čerstvé pivo.

Model
RCBD-5L
Stav zboží
Nové
Materiál
Ušlechtilá ocel, plast
Napětí
230 V
Příkon
65 W
Rozsah teplot
2–12 °C (po 2 °C)
Pro soudky o objemu
5 l
Pro soudky o průměru
18,5 cm
Čas chlazení soudku
19 - 21 h
Hladina akustického hluku
46 dB
Displej
LED
Objem vody v chladícím systému
800 ml
Počet CO2 kartuší
3
Čistá hmotnost CO2 kartuše
16 g
Čistý obsah CO2 kartuše
20 ml
CO2 Tlak v kartuši
60 kgf/cm²
Explosní tlak CO2 kartuše
450 bar
Miska
Vyjímatelná
Délka přívodního kabelu
1,6 m
Rozměry (DxŠxV)
49,50 x 27,00 x 48,50 cm
Váha
6,20 kg
Rozměry zásilky (DxŠxV)
46,00 x 34,00 x 48,00 cm
Hmotnost zásilky
8,10 kg
Návod k použití
Obsah balení
 • Výčepní zařízení na pivo s chlazením RCBD-5L
 • Odkapávací miska
 • CO2 kartuše
 • připojovací adaptér CO2
 • Heineken adaptér
 • Hadička na pivo
 • 5 těsnících kroužků
 • 3 těsnící kroužky na hadičku
 • 2 těsnění pro pivní soudky
 • Čistící přípravek v kartuši
 • Návod k použití
Atmosféra jako v hospodě u Vás doma   pivo chlazené na Vaši oblíbenou teplotu v rozmezí 2-12 °C   pro všechny soudky o objemu 5 l pohodlné čepování díky praktickému kohoutku zaklápěcí usnadňuje výměnu soudku Mike Auerbach
Výrobce piva, ředitel pivovaru HafenCitizen v německém Hamburku. Milovník a šiřitel kultury pití piva. jednoduchá regulace tlaku a teploty dlouhotrvající pěna díky CO2 kartuším   hladký povrch pro snadné čištění   gumové nožky zajišťují stabilitu PRO TIP Ideálně by soudky měly být předchlazeny v ledničce. A nezapomeňte dát chladit i druhý a třetí soudek. Jen tak si vychutnáte čerstvé, krásně chlazené pivo. Pro dobře načepované pivo s pěknou pěnou by měl být kohoutek zcela otevřený, a neponořujte jej do piva. Díky tomu bude mít pivo ještě čerstvější chuť. stylový design moderní design přitahuje pozornost ušlechtilá ocel robustní pouzdro z ušlechtilé oceli LED displej LED displej ukazuje teplotu nápoje snadná obsluha snadná údržba

S profesionálními produkty pracuji každý den. V tomto videu jsem produkt důkladně otestoval. Podívejte se, jak tento produkt přesně funguje. Poté se můžete rozhodnout, jaký model bude pro Váš podnik nejlepší. Věřím, že Vám moje videa a tipy pomohou, aby bylo Vaše podnikání ještě úspěšnější.

šéfkuchař vyhlášených restaurací v Sydney a Varšavě. Profesionál a zkušený gastronom.

5 Na základě 15 recenzí

Řadit

Zanechte hodnocení (5 hvězdiček je nejvyšší hodnocení, 1 hvězdička je nejnižší hodnocení)
Klikněte na odkaz zaslaný na Vaši e-mailovou adresu a potvrďte svůj názor! Po ověření bude zveřejněn.

Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.

Autor recenze: Anonym (9.8.2022)
Autor recenze: Anonym (9.8.2022) Excelente Zapfe

Super Zapfanlage, kühlt sehr schnell und zuverlässig runter.

Autor recenze: I (27.2.2022)
Autor recenze: I (27.2.2022) Excelente maquina

Autor recenze: Thor (19.5.2020)
Autor recenze: Thor (19.5.2020) Meget tilfreds

Maskinen virker fuldt som forventet.

Autor recenze: Amazon Customer (25.11.2019)
Autor recenze: Amazon Customer (25.11.2019) Zuverlässige Zapfanlage und sehr guter Geschmack!

Der Versand war sehr zügig und das Paket war unversehrt. Nach entpacken mussten 2 Dichtungen an dem Zapfdegen umgebaut werden, was allerdings selbsterklärend war. Das Zubehör ist umfangreich, Anleitung vorhanden.Nach 2 Fässern und etwas ausprobieren läuft die Anlage einwandfrei. Die Kühlleistung ist mit eingefülltem Wasser sehr gut (innerhalb 3 Stunden ist ein Fass von 19 auf 9 Grad runtergekühlt), der Geschmack so wie ein Fassbier sein sollte.Reinigung unproblematisch mit warmen Wasser. Der Lüfter ist etwas laut, sollte aber bei einer Gartenparty kein Problem sein.Alle Fässer werden restlos leergezapft. Der Betrieb mit Frischefässchen ist noch einfacher.Meines Erachtens sehr empfehlenswert, mit der Bedienung sollte man sich beschäftigen, damit das erste Bier schnell schmecken kann!

Autor recenze: Amazon Customer (12.10.2019)
Autor recenze: Amazon Customer (12.10.2019) Brilliant

Bought as a birthday present, hubby was delighted.keeps beer lovely and cool,couple of teething problems at first but soon rectified.Customer service was very good and helped sort out the problem straight away.

Autor recenze: Amazon Customer (5.9.2019)
Autor recenze: Amazon Customer (5.9.2019) bene!

ottima scelta, piccola, pratica e ben funzionante!

Autor recenze: Amazon Customer (5.9.2019)
Autor recenze: Amazon Customer (5.9.2019) me encanta que sea compatible con barriles presurizados y presurizar

lo que mas me gusta es que puedes usar cualquier tipo de barril de 5 l presurizado y sin presurizar .si antes de meter el barril en el grifo lo metes en el congelador sobre 2 horas y el agua de dentro la pones muy fría de 10 horas que tardo la primera vez en bajar a 3 grados tarda como 2 horas la cerveza sale fría y en su punto pudiendo controlar la cantidad de espuma que quieres con la palanca . las partes negativas es que es un poco ruidoso mientras enfría cosa que esta haciendo casi constantemente y un detalle que seria genial es ponerle un indicador de carga del barril para saber cuando esta por debajo de la mitad y poner a enfriar otro antes de que se agote pues tarda bastante tiempo en general es un aparto que me gusta mucho

Autor recenze: Amazon Customer (3.9.2019)
Autor recenze: Amazon Customer (3.9.2019) Regalo de cumpleaños

No lo he visto porque gracias a éste gran invento de Amazon se lo pude enviar a otra ciudad a mi sobrino que quedó encantado con el regalo y disfruta a tope con los amigos en el chalet.

Autor recenze: Amazon Customer (19.8.2019)
Autor recenze: Amazon Customer (19.8.2019) great product

so far,( had it 8 wks ) fantastic item , cools beer really well , every thing as it should be, great purchase , and whats great it takes every keg from supermarket etc and you can even refill a used keg with your own cans and bottles of beer or ciders so if your on a budget and not want to keep buying kegs great too , I love it and friends really impressed at party's etc

Autor recenze: Amazon Customer (12.8.2019)
Autor recenze: Amazon Customer (12.8.2019) Empfehlenswert

Einfach in Betrieb zu nehmen, problemlos zu bedienen, alles bestens

Autor recenze: Amazon Customer (19.7.2019)
Autor recenze: Amazon Customer (19.7.2019) Comment utiliser cartouche co2

Utilisation ponctuelle

Autor recenze: Amazon Customer (8.7.2019)
Autor recenze: Amazon Customer (8.7.2019) Bewertung

Bin sehr zufrieden

Autor recenze: Amazon Customer (8.7.2019)
Autor recenze: Amazon Customer (8.7.2019) Un peu brilliante

Bierre

Autor recenze: Amazon Customer (1.7.2019)
Autor recenze: Amazon Customer (1.7.2019) bonne qualité

appareil facile à faire fonctionner

Autor recenze: Amazon Customer (19.5.2019)
Autor recenze: Amazon Customer (19.5.2019) Chilled to the right temperature

Amazing!

Expondo expert

Ještě vždy si nejste jistí?

Naši odborníci jsou připraveni pomoci!
234 093 825
Po - Pá 10:00 - 16:00 hod
Tento produkt
 • vhodné pro 5litrové soudky
 • integrované chlazení: 2 - 12 °C
 • LED-Displej
 • vč. 3 ks CO2 kartuší
 • rozsáhlé příslušenství

K odeslání ihned, dodání do 1-3 pracovních dnů

Výčepní zařízení na pivo s chlazením -2 až 12 °C

Výčepní zařízení na pivo s chlazením -2 až 12 °C

(15)
4799,00 Kč

K odeslání ihned, dodání do 1-3 pracovních dnů

 • vhodné pro 5litrové soudky
 • integrované chlazení: 2 - 12 °C
 • LED-Displej
 • vč. 3 ks CO2 kartuší
 • rozsáhlé příslušenství
 • 10 kusů
 • 16 g na bombičku
 • CO2 bezpečný pro potraviny
 • Jednorázové bombičky
 • Ocel

K odeslání ihned, dodání do 1-3 pracovních dnů

Pivní bombičky - 10 ks

Pivní bombičky - 10 ks

269,00 Kč

K odeslání ihned, dodání do 1-3 pracovních dnů

 • 10 kusů
 • 16 g na bombičku
 • CO2 bezpečný pro potraviny
 • Jednorázové bombičky
 • Ocel