Položka: EX10011894

|

Model: RCVG-49

Vakuové sáčky - 100 kusů - 30 x 40 cm

Kč 1,099.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • univerzální – pro vzduchotěsné a potravinově konformní balení potravin, tekutin, kosmetiky, léků, elektroniky atd.
  • univerzální - 100 sáčků o velikosti 30 x 40 cm
  • odolné – díky vícevrstvé fólii o tloušťce 75 μm, mimořádně odolné proti roztržení
  • rezistentní vůči horku – vhodné i pro šetrné vaření sous-vide
  • čerstvé – výrobky zůstávají čerstvé, zachovávají si svou chuť a aroma

POPIS PRODUKTU

Robustní vakuové sáčky pro všestranné použití

Vakuové sáčky RCVG-49 značky Royal Catering jsou vaším spolehlivým pomocníkem, pokud jde o bezpečné balení potravin, tekutin, léků a mnoha dalších výrobků. Tyto vakuové fólie se dokonale hodí do obchodů, hotelů, domácí kuchyně, nezastupitelné uplatnění najdou ale i ve farmacii a laboratořích.

100 vakuových sáčků odolných proti roztržení značky Royal Catering pro potřeby vaší gastronomie

Každý ze 100 vakuových pytlů umožňuje dlouhodobé uskladnění nejrůznějších výrobků a zároveň výrazně redukuje místo pro uložení vašeho zboží, tekutin a dokumentů. Sáčky mají velikost 30 x 40 cm a tloušťku 75 μm.

Úložné pytle se skládají z několika vrstev materiálu (PET, AL a PE) a mají speciálně vyvinutou mikrostrukturu, která zajišťuje rychlejší a lepší vakuování a svařování vašeho zboží, než je tomu u běžných vakuových pytlů. Sáčky jsou také mimořádně potravinově konformní, odolné proti roztržení a vyznačují se dlouhou trvanlivostí. Vakuovací sáčky vydrží silné výkyvy teploty a lze je bez problémů hluboce zmrazit a poté znovu ohřát. Můžete je proto použít k šetrnému vaření pokrmů metodou sous-vide v horké vodní lázni.

Vzduchotěsně balené výrobky zůstanou ve vakuových sáčcích nejen čerstvé, ale také si zachovají svou chuť a aroma, protože neoxidují vzduchem, a proto se v pytli nemohou vyvíjet houby nebo bakterie. Vakuové pytle RCVG-49 lze použít s jakoukoli běžně dostupnou vakuovačkou a zaručují vždy dokonalé výsledky.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY